Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 65
Strana 65 od 73 PrvaPrva ... 15556364656667 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 1087
  1. #961

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Macka mi je izgrebala celu desnu nogu u pokusaju da mi se popne na glavu Valjda ce brzo da prodje
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #962

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    prehladio sam se...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #963

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    zazvonio mi mobilni i da ga uzmem nekako bezveze udarim casu s vodom i prospem je ..sreca nije se prosula na tastaturi, vec samo po radnom stolu i stolici


  4. #964

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Zvoni telefon, rano. Sestra se javlja, pomislih..možda da se dogovorimo za poklon tati za današnji rođendan ? Ne...vest je...da je stric upravo izdahnuo . Ostadoh da blejim...sa slušalicom u rukama...i prazninom koja me odjednom ispunila.

    P.S. "Pobegoh" ovde, među ljude koje doživljavam kao drugare, i...malo mi je lakše.
    Poruku je izmenio Sivi, 27.05.2009 u 12:26 Razlog: dodatak P.S.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #965

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Danas kad je bilo ono nevreme udari grom par metara od moje kuce I pregori tv Iako je bio ugasen

    Sreca kompu nista ne fali
    Everybody Wants to be a Cat

  6. #966

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    krenem na posao, pa ajd da stvim plin u autu....ali kad sam pre dve nedelje ogrebala auto, pomerila sam branik, na kojem je onaj ulazni ventil za plin. tako da sad mora da se zatvara unutrasni bezbednostni ventil, kako ne bi iscureo plin, a kad se puni, mora da se otvori.
    posto je boca u gepeku, otvorila sam fino lepo, onaj pumpas odvrnuo ventil, napunio plin, pa zatvorio ventil (kao da se ja ne uprljam ) i ja kao da zatvorim gepek, - nece

    na kraju uzela sam kljeste pa njima zavrnula i polomilja kljuc....

    za svaki slucaj javila se muzu da ga "obradujem"


  7. #967

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Zapušila se kanalizacija, pa nam je trgovac iz prizemlja (curi mu kroz plafon) kao ptotiv meru, zavrnuo vodu. Nesložni stanari već drugi dam bez vode u kupatilima i kuhinjama dan većaju (ja imam u kuhinji i WC-u, kao i komšija ispod i zato nas ostatak sau česnika u punjenju kanalizacionih cevi intenzivno mrzi):

    - Te, ovo ćemo, za ono ćemo! Te, ajd da mu jebemo mater (trgovcu), te, neka i on učestvuje u plaćanju, ovo je i njegova kanalizacija...

    Mislim, sranja do guše i niko neće da zovne majstora (traži bednih 3.000 dindži, što znači 500 dinara po stanu jer nas na toj magistrali ima 6 stanova.

    Pošto sam video da će smrad zavladati, osim u njihovim glavama, i u bližoj, srednjoj, a boga mi, i daljoj njihovoj okolini rekao sam im:
    - Bre komšije, daj da zovnemo majstora da defloriše taj čep da možete da se okupate ko ljudi...
    - Šta, kao da tebi ne treba voda, - uzvratila je inadžijski udovica iz drugog ulaza, koja spada u onu kategorije žena koje ovde nazivaju vuk sa p**kom.
    - Ma, treba, ali ja sutra odoh na godišnji i vraćam se za dve nedelje, a vi se ovde udavite u sopstvenoj prljavštini, jebe mi se, i ja odoh...

    Napustio sam improvizovani skup stanara i legao da spavam, ali neko je pozvonio na vrata. Bile su to komšije, umereno krilo, spremno na kompromise a boga mi i da plati majstora. Treba im struja za neku mašinu koja vrti sajlu i ja uključim kod sebe...

    Epilog: Imamo vodu u kupatilima WC-ima i kuhinjama. Ali, 500 dindži se moralo platiti. Trgovac, naravno, nije učestvovao u plaćanju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #968

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Bio je takav prolom oblaka danas da mi se zavrtjelo u glavi od pomisli kako mi sada doma prokišnjava krov jer su prošle godine sfušali krov i sada se primjećuju nedostaci.

    Ali to dana nije bilo jedino kaj me je snašlo.. Prokišnjavao je krov i kod mene na poslu u auto salonu.. Zovem ja spremačice da donesu kante, krpe itd a one se ne javljaju.. Zovem opet i opet.. Nema odgovora. Nakon sat vremena jave se one meni a kad ono.. Njih dvije stražare u garaži i izbacuju vodu van jer je kanalizacija bila preplavljena..

    Snašlo nas je danas..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #969

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sinoc kad sam stigla kuci, pocelo oko desno nesto zestoko da me svrbi i ja, onako nezo, pocnem da ga drapam i drapam i drapam.. dok nije pocelo da boli od silnog drapanja, al' nije zbog toga manje svrbelo. Posle toga, pocelo i levo oko da me svrbi i ista procedura je bila upotrebljena na levom oku. Posle nekog vremena, kad su oci pocele da me peku toliko da sam mislila da ce da mi iscure iz ocne duplje, prestala sam da ih drapam, ali su toliko suzile da sam morala da legnem i zmurim, jer kad ih zatvorim, ne peku me, al' zato kad ih otvorim, zjuuuuuuuu, hocu iz koze da iskocim. Zaspim ja posle nekog vremena i kad sam se probudila oko 9, pogledam se u ogledalo koje mi stoji iza glave, a oci.. Krvave, natecene, sitne, navukle mi se neke navlake preko suznih kanala.. usr'o sam se kad sam se videla u ogledalu. Sad sve nesto zmirkam, kontam da ce da prodje ovih dana ako ne budem cackala, al' ne lezi vraze.. svrbiiiiii, da se ukenjas
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #970

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Nenajavljeni gosti from Nis, stigla dinastija na odmor

  11. #971

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ujela me osa

    ...na stomaku
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #972

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jutros oko pola tri snašli me lopovi...,maznuli mi bickl ispred kuće,pa sam trčala za njima,da vratim svoj voljeni krš,i da ja njih (s)nađem,što sam i uradila...

    Da su bila neka sirotinja,pa nek ide...al' nisu,što me dodatno naljutilo,već tatini sinovi.

    Danas ću da im nazovem tate,tek da ih malo postidim,ako stida imaju uopšte...

  13. #973

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Mislila sam da ću da umrem kad smo prekinuli našu vezu...danima nisam ustajala iz kreveta, nit' sam jela, nit' sam pila...samo bih uzdahnula njegovo ime i opet bi tura plača krenula. Bila sam tad sve ono čega sam se grozila, dopustila sam da me preuzmu osjećanja...onda sam ga ignorisala, mrzila...onda je opet sve bilo ok. Nekako sam zamišljala da on nikad neće imati drugu, glupo žensko...plakala sam mu na telefon kad me poljubio prvi momak poslije njega...onda sam mu trljala sve sljedeće veze o nos..a on trpio i bio fin. Svaki put kad bi se vidjeli, mene bi nešto presjeklo...uvijek sam ga nekako smatrala svojim, sebično...i nekako sam, u nekom skrivenom kutku svojih razmišljanja mislila...da ćemo mi imati taj happy end.

    Snašlo me da on ima drugu a meni umjesto da je drago nešto se sa dušom dijelim.

    Krivo mi je što ničime nije ni natuknuo sve to...uh...crkniiiiiii.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #974

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Jos nista, ali tek ce..
    Prvi radni dan nakon dva i po meseca bolovanja a utakmica kol'ko 'oces..
    Poruku je izmenio Zvonchica, 15.08.2009 u 18:05 Razlog: '''

  15. #975

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Vadjenje krvi
    Mislim sve iz prsta ce, kad ono veze sestra onu gumu oko ruke... Pitam sto tako, kaze: ''Pa tri godinice, veliki je..''
    Ubod, plakanje, kukanje... ''..to boli, to boli, to boli... Gotovo! .. to boli...''

    Ali posle par minuta sve bilo ok Heroj moj

Strana 65 od 73 PrvaPrva ... 15556364656667 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •