Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 70
Strana 70 od 73 PrvaPrva ... 20606869707172 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,036 do 1,050 od ukupno 1087
  1. #1036

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snash'o me antibiotik sa blagom notom antidepresiva. Juhuhuhuhu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #1037

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ne mogu više da se opustim dok me neko drugi vozi.

    Mislila sam da će strah proći...ali nije, danas sam se u busu istrzala živa, sve u nekom polusnu, čas trepnem, čas gledam cestu. A kada bus pretiče, ja ne dišem.

    Što je najgore, zbog ovog autoprevoznika mi se i utjerao strah...i danas dok sam putovala, naiđe mi neki osjećaj, kao da ću da zaginem u jednoj od vožnji.

    Misli pozitivno...misli pozitivno...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #1038

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Snašao me je cijeli dan proveden u krevetu sa dlanovima na trbuhu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #1039

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    pa..snashlo me je to sto citav dan danashnji (ili zvanichno jucherashnji) sam ja jjeo chokolino..i plazmu s mlijekom...jer sam juche izvadio umnjak jbg...nisam mogao nista drugo..i 3 puta sam se preznojio..temperatura jbt..sve zbog zuba...

  5. #1040

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Posvadjam se sa momkom kako se skoro nismo posvadjali, pa me to ubedaci
    Onda skapiram da sam izgubila pare koje sam izdvoji za nesto,nemoam pojma ni kada ni kako
    Jedva docekam trening da izbacim sve to negativno nakupljeno... i ukocim se.
    Hodam kao robot
    Mislim ima jos do ponoci; ako ima jos sta da se desi, nek se desi sto pre
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #1041

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Neko, ko mi u zivotu znaci vjerovatno previse, mi je upravo rekao, da ide na sastanak od kojeg zavisi njegov zivot narednih par dana, mjeseca, godina.. ostavice sve, preselit se negdje daleko, bez telefona, bez neta, bez iceg jer ako bude uspjesan sastanak, bice to za njega novi pocetak..

    ..ne znam dal da placem sto odlazi od famelije, prijatelja pa i od mene il da budem vesela za njega, iako znam kako tesko ce da mu bude..

    I jos mi pozelio 'sretno na faksu i sve najbolje u zivotu' .. bem ti zivot, necu ja tako..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  7. #1042

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Ijao za nepuna 3 sata potrosio sam 37 000 din. ali moralo se

  8. #1043

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Skidanje nalepnica i sličica sa zidova, što nožem što noktima.
    A svaki put im lepo kažem: "Ne lepite ništa po zidovima, vi'š da se selimo svaka 2 meseca." Al' ne vredi. Mali je celu sobu izlepio papirima sa pravilima i upozorenjima...
    ...te Miki's rules te ovom je dozvoljen ulaz u sobu te ovom je zabranjen ulaz u sobu te Miki is the best...jeeste, a ti Zorka posle krpi nokte i vidaj rane od grebanja po zidovima, pa da.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #1044

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Minut pre polaska autobusa a meni josh nisu izdali kartu...jer baba od 60ak godina ne zna da radi na rachunaru i treba joj 20 minuta za tako neshto.Josh je unishtila 3 karte pre nego je meni izdala kartu sa pogreshnom relacijom i cenom...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #1045

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Sinoc sam opipala najvece testite na svetu Znaci, kao lubenice su, jednostavno im nema kraja Vlasnik muda je jedan moj ortak koji nije iz mog mesta, dosta se retko vidjamo, i po pricama njegovih drugova koji su to videli (ja videla samo sliku, davno), ostaju fascinirani. Kad videh onomad sliku, mislila sam da je fotomontaza, ali njet, njet. Sad me sramota

    I drugo, danas sam napokon odstranila jedno slepo crevo iz zivota. Neko ko ti samo crpi energiju, konstantno je u pravu, ima svoju neku filozofiju, pati od centra paznje i u svakoj jebenoj corbi je mirodjija. Danas mu napokon nisam cutala, posto je dirao u malo nezgodno mesto. Ne smes da mi diras drugove jbg. Prvi put da sam se sa nekim tako jako posvadjala (ono, lik je samo ustao i otisao mi iz kuce) a da uopste ne osecam grizu savesti. A kad se uzme u obzir da je to osoba sa kojom sam bukvalno sve imala, bude mnogo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #1046

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Vrtoglavica
    See beauty in everything

  12. #1047

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    ..pa nije ništa ružno.
    Zezancija...opuštenost, doveli do jednog blagog flerta....koji mi je popravio dan.
    Elem, na rijeci, nas 5 djevojaka...dvije statične, nit' se mrdaju....a nas tri živahno posmatramo mladog, dobro građenog, do pasa golog pecaroša koji čas peca tamo, čas ovamo...i sve prolazi pored nas...pa ode na drugu stranu rijeke...pa se vraća, opet pored nas...i meni đavAo ne dade mira ..te razjapih usta, kad je prolazio baš pored nas...jesam rekla da je bio stravaaa dobar?
    Ja: "...mogao si da pecaš pored nas?"
    On: " (širok osmijeh) ...kao da bih upecao nešto (smijeh)"
    Ja: "nikad ne znaš šta će da trzne "
    On: "(smijeh i veeeliki keeez)"

    I pecao blizu nas...ja sam predlagala da uhvatimo ribe golim rukama i kao sirene mu ih odnesemo.

    Kako lijep, opušten divan dan.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #1048

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Negde krajem prosle godine sam prelezala upalu pluca.
    Jos tad mi je zapreceno da batalim cigarete i da se cuvam.
    I cuvam i cuvam.
    Bolestan covek, na sve pristaje, kad je bolestan, cim ozdravi sve zaboravlja.
    Tako i ja.
    I vratila se upala, jos u gorem obliku,da sam nocas ostala bez daha i zavrsila u hitnoj.
    Doktorka je jutros grmela, sto zbog moje nepaznje, sto zbog cigareta.
    A kako ja njoj da objasnim, da meni sa cigaretom i kafom pocinje dan i da je to neki moj mali ritual?

    Elem, cigareta nema vise, bar samu sebe tesim da cu izdrzati i svaki put kad pozelim da je zapalim, vratim sebi sliku nocasnjeg gusenja.
    I njenom pretnjom lezanjem u Kamenici.
    Daleko bilo.
    Pitam se, zar sam toliki slabic da ne mogu da batalim ovaj porok ili jednostavno necu?
    I zar je dovde moralo doci, da ja shvatim neke stvari, koje mi lekari pricaju unazad godinu dana

  14. #1049

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Negde krajem prosle godine sam prelezala upalu pluca.
    Jos tad mi je zapreceno da batalim cigarete i da se cuvam.
    I cuvam i cuvam.
    Moje molbe su uslišene.
    Samo ti da ozdraviš...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #1050

    Odgovor: Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...

    Opet sam žrtva "gluvih telefona",jer gomila idiota mene koristi kao sredstvo komunikacije,jer ne znaju da nazovu jedni druge, i onda ....i ONDA!Ko je kriv???A? Pa ja naravno!

Strana 70 od 73 PrvaPrva ... 20606869707172 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 16:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.06.2010, 00:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •