Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo... - Strana 54
Strana 54 od 73 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 796 do 810 od ukupno 1087
  1. #796

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    da bi tati nesto zawrsio u bolnicu,stoga-guzwa sa raznim babama i djedowima i raznim ljudima puni neke nerwoze i jada

  2. #797

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Direktor,koji je ocigledno ustao na levu nogu,
    mrzovoljni komercijalisti,
    milion pitanja i podpitanja
    i glavobolja posle svega...

  3. #798

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    uh...totalno kretenski dan...
    od tenzije u kancelariji i besmislenog izdrkavanja polusveta ,preko krsa u kuci (za koji nemam pojma kako se stvara brzinom svetlosti) do roditeljskog sastanka i mlacenja prazne slame na istom....a tek roditelji? o boze,kakvi sve idioti se mogu regrutovati iz redova briznih roditelja....sto bi kazao moj drug Angus,sve je to bre izopaceno i bolesno...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #799

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Pa prvo sam se sama sebi načestitala jutros u bradu što mi ponekad padne na pamet da se ulogujem kad se probudim da piškim pa je onda novodoseljena komšinica iznad zalila lepo svoje kupatilo kantom vode, gde je živela do sad ne znam, verovatno na nekoj terasi kad ga tako pere, selo ti jebem, a nije provalila da je riba koja joj je prodala stan zazidala onaj jedan odvod ispod kade. Missssssimmmmmm šta reći moja skoro okrečena banja od kupatila postade mokra po plafonu za tili čas, a ja odoh gore da joj pružim priliku da malo pocrni ako se nije sunčala ovog leta. Na sve to smo natempirali da jedemo školjke, a one mi samo petkom stižu sveže, pa trči tamo da ne zakasnim, u međuvremenu se drndam sa zimnicom. Do jaja Stižem stižeeemmmmmm
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #800

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snalazi me ista stvar svaki dan. Otvorim ujutru oči i shvatim sa je sve stvarno i da ne sanjam. OK. Rešila sam. Samo još da se pomirim sa rešenjem.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #801

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašle su me neke loše vesti i ako se ostvare, neko će da strada...

    Ali, na kraju dana, raznežila sam se na jednu malu, slatku bebu, koja mi je došla u goste... kako volim bebirone...onaj njihov miris i sve oko njih... čak je i moj biserko izjavio da bi voleo jednu malu seku, a naučnik batu... oni misle da ja rađam samo po dve bebe...

  7. #802

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    pa navodno dolaze ostaci uragana Gustava, ili kojeg li vec, ka nama.. tako da ce sutra navodno da pljushti ceo dan.. pa su sve plovidbe otkazane
    moomoo meee jooouu

  8. #803

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Toliko sam bila prosta da mi je kolegica poslala mail-om 'kodeks ponašanja'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #804

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    pire za doruchak, pire za ruchak, pire za vecheru
    i sladoled za medjuobroke

    vadio sam zadnja dva umnjaka i vec mi ih je pun kofer
    moomoo meee jooouu

  10. #805

    Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Dolazi mi brat ...Ovaj put nije mogao da se izvuče

  11. #806

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Prethodnih godina smo morali pre polaska u vrtić detetu da radimo kontrolu stolice na parazite. Bez te potvrde, praktično nije mogao da dolazi u školicu.Nisam imala, kao ni većina roditelja, ništa protiv, jer ipak takvu analizu nije zgoreg uraditi, eto bar da znamo da je sve uredu, bez obzira što se u našem domu zdravlja ta analiza ne radi pa uzorak mora da se nosi u privatnu laboratoriju ili u Higijenski u NS, gde se takođe plaća.
    Elem, ove godine je doneta odluka da se ne radi analiza stolice već da svako dete treba da donese potvrdu o zdravstvenom stanju od pedijatra.
    Opet kažem, ok. Nije loše da dete bude pregledano od strane lekara iako je zdravo.
    Dođemo Daki i ja kod pedijatra, kažemo zašto smo došli, doktorka izvadi potvrdu, lupi dva pečata i kaže da odnesemo papir sestri da popuni podatke.Znači, nikakvog pregleda tu nije ni bilo.Dajemo sestri papir, a ona nama "to će biti 100 dinara"...

    Nije neka cifra, analiza stolice je 5 puta skuplja, ali za ŠTA 100 dinara???
    Koja je svrha svega toga???
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #807

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašle su me dve bebe!!!


    I to ne bilo koje, nego je moj brat dobio dve male frajlice kojima sam ja tetka!!!

    Tako da sam otetkila ko prava...

  13. #808

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Muz me nazvao sa posla da se nadjemo na rucku.Sjedimo u restoranu, ja se nakrkala cesnjaka i osjetim kako na lijevoj strani raste oteklina iznad zuba. Kako zna da se zubara bojim vise nego vraga muz me je jednostavno bez upozorenja odveo u ordinaciju. Zubarka me primi odmah (naravno da moze kad nisi ni zube oprao i smrdis toliko da bi i Vlad Drakula povratio), sve klima glavom. Pukao mi je zub sasvim na vrhu i morat cu ga vadit. Nemoze ona vec kirurg i jos ugradit implant. Imam termin za operaciju u ponedjeljak.Veseli me rucak sa zakonitim kosta otprilike 5,000 dolara. Ajd sad ti reci...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #809

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Mislim da sam se izbrecnula na direktora (jednog od direktora)..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #810

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo...

    Snašlo me da mi je doktor kao terapiju protiv bolova preporučio sex

    ...osećala sam se k'o ona baba sa bolovima u kolenu i vibratorom kao terapijom
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 54 od 73 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da se hvalimo
    Autor cvishna u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 15:51
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 12:49
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 22:27
  4. Hajde da se igramo rata
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.06.2010, 23:07
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •