Powerplaymanager - igra koja lepi (pa i mi smo lepi!)
Prikaz rezultata 1 do 1 od ukupno 1
  1. #1

    07

    Ovo je najbolji smajli koga sam skoro video pa je zato on dobio prednost.

    E sad....prvo da kazem da je ovo on-line browser igra na kojoj najvise ima Vojvodjana.
    Ne znam zasto.
    Drugo.... igra je imala svoju Beta verziju gde su isprobavani neki elementi, ubacivane nove aplikacije i ostalo, ali je i tada mogla da se igra. Na zalost clanova koji su bili u Beti, sve sto su imali i stekli je izbrisano zbog ove Finalne verzije igre koja je skoro startovala.
    I ja sam bio medju njima , ali mi je drago sto se igra restartovala i sto svi imaju priliku za ravnopravan start.

    Igra je stvarno malo umetnicko delo za one koji vole online zabavu, planiranje, taktiku, likovanje nad drugima i dobru raspravu.

    Mnogo bi nam znacilo da se pojavite tamo i svojim prisustvom ucinite da srpska, vojvodjanska (kako god) zajednica ojacha i ravnopravno se suprotstavi ostalim nacijama

    Druga sezona se nalazi blizu plej offa, polako se dize tenzija kod korisnika, svi se trude da ugrabe najbolje mesto za doigravanje, kao i za to famozno 8 mesto koje jos nije popunjeno.
    Sada je veoma pametno pridruziti se jer ce se dobiti znacajno veca sredstva nego da se krene od pocetka trece sezone.
    Ukoliko ne znas sta da radis zimus , Online sportski menadzer je mesto koje nudi dosta zabave , ako si besan i hoces nekog da zgazis , ili da se dobro ispricas sa ljudima , pametujes , radujes se uspesima tvog tima
    Ne razmisljaj mnogo vec svrati


    Adresa igre je www.powerplaymanager.com

    Vidimo se tamo
    Poruku je izmenio DBlica, 19.10.2009 u 00:36 Razlog: spojeni uzastopni postovi

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Poslednja Igra Leptira
    Autor silvia u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 20:46
  3. Sex i Igra
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 530
    Poslednja poruka: 17.03.2010, 23:10
  4. Filmska igra bez granica
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 11.05.2008, 02:28
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.01.2008, 14:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •