Automatic VS. Manual - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Koju vrstu mjenjaca vise volite?

Učesnika ankete do sada
26. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Automatski

    8 30.77%
  • Manualni

    17 65.38%
  • Poluautomatski

    1 3.85%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Ebes tog vozacha, koji ne zna da vozi na manualnom menjachu...

    Automatic za mene i nije menjach, da ja tu pustim gomilu gvozhdjurije i elektronike da odluchuje kad tje da promeni brzinu up ili down... Nema shanse...
    Aj ne ser' ba pogache ti
    Prvi put sam vozila automatika pre nekih 10 godina. Drug kupio, pa mi dao da probam. Sad ne mogu da se setim, a mrzi me da guglam da l' je bio "ambasador" ili "senator", znam da je neka bitna faca u pitanju. Secam se samo kakva je to uzivancija bila voziti.
    I sad uzivam u automatiku. Ubacis u drive i samo stiskas gas i kocnicu. Na autoputu stisnes dugmence na rucici za zmigavce, blokiras brzinu...mozes i u turskom sedu da sedis za vreme voznje...
    Na uzbrdici, milina.
    Ponekad, kad se zaneses prEtisnes kocnicu levom, jer je noga navikla na kvacilo pa se malo zakucas u volan, ali nista strasno.
    A tek sto veslam desnom rukom kroz prazan prostor izmedju sedista...hoce ruka da mi iskoci iz ramena kad zamahnem.
    Kad se zazelim manualnog menjaca zamolim druga da mi da njegov auto da ga ja sad tu malo presaltam po komsiluku
    Dobar je automatik. Pogotovo za nas peMzionere
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #17

    Odgovor: Automatic VS. Manual

    Automatik

    U principu mi je svejedno jer volim i menuelni ali ipak sam vise za automatik.

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nikad nisam ni vozila auto sa automatskim menjacem, pa ne mogu nesto puno ni da palamudim na tu temu Mada, ko zna kako bih se navikla, sve i da imam priliku da vozim automatik (a nemam je ). Kako god, rikverc na mom Stojadinu je zesca teretana, tako da bi me zadovoljio auto sa manuelnim menjacem kojim se manipulise sa dva prsta
    Meggy jel se sta promenilo do sada ? Mislim jesi od tada do sada vozila auto sa automatskim menjacem ?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •