Da li imate hobi?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 102

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Da li imate hobi?

    Kada sam bio mali, skupljao sam slicice Italija '90, Euro '92 (za sledece veliko takmicenje sam bio mator ), Rekorde, Nindza Kornjace... A sada skupljam tikete na kojima sam puko zbog jedne utakmice. Imam vec lepu kolekciju. Da li vi imate neki hobi? :smile:
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Da li imate hobi?

    davnih dana sam zbilja svasta skupljala.. naljepnice, igrachke iz kinder jaja, ultra debele kemijske, klikere (kojih imam poprilican broj) markice.. lishce u jesen .. bilo je tu i masuuu gluposti.. tipa kamenchica, shkoljkice s mora.. chepovi sa nekih zurki.. znachke, ciju sam povecu kolekciju dobila od caleta.. mada, te znacke me nesto nisu dugo drzale..

    to je od prilike ono sto mi prvo pada na pamet.. mada, sigurna sam, bilo je tu jos mnostvo drugih stvari.. od cega je vecina svega toga zavrsila jednog kishovitog dana u ~ djubru!
    danas mi ne pada na pamet da nesto skupljam.. to samo skuplja prasinu i zauzima mesto
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Da li imate hobi?

    hm... stari novac... ako se secam dobro... najstarija je bila neka forinta iz 1700 i kusur... jedina sto sam ikada skupio je bio hi-man album sa slicicama.

    Sada samo skupljam nove delove za moj PC, ima neko neki deo za moju kolekciju, fali mi neka dobra graficka

  4. #4

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Kad sam bila mala skupljala sam svasta. Znacke, olovke, klikere, papirne lutke iz zabavnika, a albume i slicice - pa to je bila bruka. Mislim da ne postoji album od, recimo 1980 godine do 1990 godine, a da ga mi nismo izlepili (mislim i na batu)... Saru Kej necu zaboraviti nikad... kad krene menjaza, a neko te ucenjuje da ce da ti da slicicu broj 128 u zamenu za 5 slicica, jel ta vredi nevidjeno... a onda ti razmisljas, razmisljas, pa kazes - Necu , 'ajmo tapke... ne bi li uspeo da osvojis 128-icu za dz...

    Pre cetiri godine sam skupljala simpsonove i menjala se sa decom za slicice, samo psssst. :mig:

    Ali ono sto mi je bilo najdraze su salvete. E njih sam imala punu kutiju. Dedini, babini, tatini, mamini prijatelji nisu se vracali iz inostranstva a da mi ne donesu po neki primerak. O ovim koje su imale da se kupe ovde, da ne pricam. Imala sam stvarno zavidnu kolekciju. Onda, kao, kad je sve to prestalo i ja, kao, porasla, odnesem moju kutiju kod druge babe - kod nje je bio magacin. Prodju tu jos neke godine, ja devojka, dosla kod babe na rucak, ona postavila sto, ima nas tu nekoliko i ja pogledam - a svako ispod pribora ima razlicitu salvetu. Neko Gustava, neko Miki Mausa, neko karte i flash royal, neko konja... Ta zena je uvek bila ekonomicna.

    Sada skupljam razglednice, knjige i fotografije. I svašta još nešto wadim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Dok sam bila balavica, skupljala sam salvete. Onda sam u neko doba presla na one kesice secera koje u kaficima dobijes za kafu... desi mi se da i dan-danas iz navike ponesem neki sa sobom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Najstarije chega se secam su slicice za album SuperZOO i zivotinjsko carstvo, kao i slichice pasa sa kutija shibica. Sav se raznezhim kad se setim tog davnog i bezbriznog doba detinjstva

  7. #7

    07 Specifičan hobi

    Da li imate neki specifičan (da ne kažem čudan hobi ) ili znate nekog ko sakuplja nešto nesvakidašnje? I naravno, šta je u pitanju.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  8. #8

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moja muška polovina, tj. ovaj iznad, sakuplja sve brojeve časopisa "Svet kompjutera" od kad zna za sebe, pa do dana današnjeg... I još ih na svakih 10-ak brojeva lepo sakupi i ukoriči. Ne znam još nikoga ko sakuplja "Svet kompjutera" pa bi se ovaj hobi mogao nazvati u najmanju ruku specifičnim.

  9. #9

    Odgovor: Specifičan hobi

    Pardon, ne na svakih 10, nego na 24 iliti na svake dve godine.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  10. #10

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moj brat skuplja bube i kaci ih u improvizovanu policu sa staklom na zid.
    Tacnije ima svoj insektarijum koji je od skoro postaljen da visi na zidu i da svi to mogu da vide.



    A znam jednog decka koji ima vrlo specifican i cudan hobi. Naime decko skuplja lobanje macaka. Kada naidje negde na ulici na neku uginulu macku , isece joj glavu , skuva je kuci , skine svo meso sa iste , i tako dobija ociscenju lobanju macke. Ima policu na kojoj redja sve te lobanje i trenutno ima desetak.

    Ja sam ostala bez teksta kad sam shvatila sta je njegov hobi.

  11. #11

    Odgovor: Specifičan hobi

    Imam ja kolegu sa faksa koji skuplja tuđe diskove. Takođe, imam i kolegu koji gubi tuđe diskove.

    A Goldi, kaži tom drugaru što skuplja lobanje od mačaka da nije sasvim čist u glavi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #12

    Odgovor: Specifičan hobi

    Ima ljudi koji nemaju hobi zato sto i ne znaju šta je hobi.Eto ni ja ne znam šta je hobi.Ono što sam skupljao kao klinac ostalo je u tom vremenu koje čuvam ali ne nastavljam.Znači sad ga ni nemam.Kada sam pročitao vašu temu specifičan hobi,stao sam i razmislio malo:a šta je to?Pogledao sam u policu punu knjiga,okrenem se na gitare u ćošku i pustim grupu da svira koju svaki dan slušam.Pokušam da vidim da li neko kod mene u kući ima hobi iako znam da nemam.Odem do Jasne ona zaliva cveće,svratim do Dunje ona slaže igračke i vidim da nemam tu šta da tražim.Mama Mira svejedno nema neki hobi stalno pravi neke kolače a ćale Miro Stalno gleda TV i slaže značke,diplome i medalje iz vatrogasnog doma(pošto je sad u penziji).Ni kod njih nema hobija pa sam odlučio obići komšiju Voju.Voja ko Voja gleda svinje jer uživa u tome.Baš ga i ne zanima hobi.Burazera sretnem i pitam za hobi a on mi kaže da ga nema(i ode u sobu da poslaže svoje cd-ove).Hteo sam da imam neki hobi ali vidim da ga nema niko.Sednem da razmislim ali stvarno ga nema niko.Komšija stalno broji pare na gomili,drugi čita novine u gradu svako jutro.Moj drugar stalno spava,drugi menja cure,onaj stalno jede,onaj stalno puši,onaj voli da priča a onaj sedi pred prodavnicom sa gajbom piva svaki dan.I kad vidim da stvarno niko nema hobi okrenem se i dodjem kući i pitam se :ZAŠTO NIKO NEZNA ŠTA JE HOBI A TOLIKO BI ŽELEO DA ga ima.

  13. #13

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moj jedan "prijatelj" je skupljao tudje novcanike, sada skuplj suvo lisce i zatvorske dane,

  14. #14

    Odgovor: Specifičan hobi

    Hobi mi je Hobi-arheolog i nuizmatika imam kolekciju rimskih denara, i raznih moneta do 1700-godine www.vumidet.net pa koga interesuje vise neka malo pogleda tu su hobi-tragaci i ....

  15. #15

    Odgovor: Specifičan hobi

    skupljam slobodne dane , imam duplikata , ako neko hoce da se menja nek mi posalje pp . za bilo sta po dogovoricemo se !

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  4. Suveniri,maskote Moj Hobi I Dopunsko
    Autor zvecanac u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:26
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •