Da li imate hobi?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 102
  1. #1

    Da li imate hobi?

    Kada sam bio mali, skupljao sam slicice Italija '90, Euro '92 (za sledece veliko takmicenje sam bio mator ), Rekorde, Nindza Kornjace... A sada skupljam tikete na kojima sam puko zbog jedne utakmice. Imam vec lepu kolekciju. Da li vi imate neki hobi? :smile:
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Da li imate hobi?

    davnih dana sam zbilja svasta skupljala.. naljepnice, igrachke iz kinder jaja, ultra debele kemijske, klikere (kojih imam poprilican broj) markice.. lishce u jesen .. bilo je tu i masuuu gluposti.. tipa kamenchica, shkoljkice s mora.. chepovi sa nekih zurki.. znachke, ciju sam povecu kolekciju dobila od caleta.. mada, te znacke me nesto nisu dugo drzale..

    to je od prilike ono sto mi prvo pada na pamet.. mada, sigurna sam, bilo je tu jos mnostvo drugih stvari.. od cega je vecina svega toga zavrsila jednog kishovitog dana u ~ djubru!
    danas mi ne pada na pamet da nesto skupljam.. to samo skuplja prasinu i zauzima mesto
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Da li imate hobi?

    hm... stari novac... ako se secam dobro... najstarija je bila neka forinta iz 1700 i kusur... jedina sto sam ikada skupio je bio hi-man album sa slicicama.

    Sada samo skupljam nove delove za moj PC, ima neko neki deo za moju kolekciju, fali mi neka dobra graficka

  4. #4

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Kad sam bila mala skupljala sam svasta. Znacke, olovke, klikere, papirne lutke iz zabavnika, a albume i slicice - pa to je bila bruka. Mislim da ne postoji album od, recimo 1980 godine do 1990 godine, a da ga mi nismo izlepili (mislim i na batu)... Saru Kej necu zaboraviti nikad... kad krene menjaza, a neko te ucenjuje da ce da ti da slicicu broj 128 u zamenu za 5 slicica, jel ta vredi nevidjeno... a onda ti razmisljas, razmisljas, pa kazes - Necu , 'ajmo tapke... ne bi li uspeo da osvojis 128-icu za dz...

    Pre cetiri godine sam skupljala simpsonove i menjala se sa decom za slicice, samo psssst. :mig:

    Ali ono sto mi je bilo najdraze su salvete. E njih sam imala punu kutiju. Dedini, babini, tatini, mamini prijatelji nisu se vracali iz inostranstva a da mi ne donesu po neki primerak. O ovim koje su imale da se kupe ovde, da ne pricam. Imala sam stvarno zavidnu kolekciju. Onda, kao, kad je sve to prestalo i ja, kao, porasla, odnesem moju kutiju kod druge babe - kod nje je bio magacin. Prodju tu jos neke godine, ja devojka, dosla kod babe na rucak, ona postavila sto, ima nas tu nekoliko i ja pogledam - a svako ispod pribora ima razlicitu salvetu. Neko Gustava, neko Miki Mausa, neko karte i flash royal, neko konja... Ta zena je uvek bila ekonomicna.

    Sada skupljam razglednice, knjige i fotografije. I svašta još nešto wadim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Dok sam bila balavica, skupljala sam salvete. Onda sam u neko doba presla na one kesice secera koje u kaficima dobijes za kafu... desi mi se da i dan-danas iz navike ponesem neki sa sobom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Najstarije chega se secam su slicice za album SuperZOO i zivotinjsko carstvo, kao i slichice pasa sa kutija shibica. Sav se raznezhim kad se setim tog davnog i bezbriznog doba detinjstva

  7. #7

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Citat gogothegreat kaže:
    slicice za album zivotinjsko carstvo
    Jaoooo daaaa. Em cokoladica, em slicica. Kad god su me vodili u vrtic, kupovali su mi tu cokoladicu. I onda dodjem kuci, pa je zalepim u album lepkom, jer nisu bile samolepljive.

    Citat gogothegreat kaže:
    Sav se raznezhim kad se setim tog davnog i bezbriznog doba detinjstva
    Evo, sada sam se i ja raznezio. Bila su to vremena...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Jel se sjeca ko onih turbo zvaka... e ja sam imao par kolekcija slicica iz istih
    onda me jedno vreme zaokupljale kutije od cigareta (i to pre no sto posatdoh pusac )

    jao pa chunga-lunga, pa onda milion onih slicica iz crtaca, fudbalera... ma skupljao sam svakakve gluposti... e da i privjeske za kljuceve
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Pa malo i pokemon da se pohvali!Salim se,trenutno mi najvise oduzima vremena akvaristika.Lep hobi ali zahteva i dosta truda.Dosta vremena provodim i u automobilizmu,necu precizirati bas o cemu je tacno rec da ne bude neka reklama.

  10. #10

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Nekada sam sakupljala sve sto je imalo ikakvog smisla, ali covek vremenom prestane da se bavi takvim stvarima. Sada skupljam samo napustene kucice po ulici, a ni njih ne mogu da povedem sa sobom.

  11. #11

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Offtopic

    Citat Juice kaže:
    Sada skupljam samo napustene kucice po ulici, a ni njih ne mogu da povedem sa sobom.
    Uuuuuuuzmi mene, vidi me kaki sam.


    Ti umom, baba kolima.

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Razocarao se kera u hranu, piće i zene, pa trazi novu gazdaricu.

    Da ne bude suvise offtopic, hobi mu je skupljanje buva i da nekome posluzi kao primer za foto montazu.

    Ti umom, baba kolima.

  14. #14

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Nekada davno: salvete, slicice od Tarzana preko Sare Kej..lutke. Trenutno gajenje i odgajanje male i velike dece

  15. #15

    12 Odgovor: Da li imate hobi?

    Da je samo jedan...

    Ali, recimo da mi je najdraži - ples.

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  4. Suveniri,maskote Moj Hobi I Dopunsko
    Autor zvecanac u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:26
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •