Da li imate hobi? - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 102
  1. #46

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Moja generacuja (1950), pored filatelije, imala je mogućnost da bavi sakupljanjem sličica iz čokoladica "životinjsko carstvo", pored njih pojavljuje se u isto vreme i šećerna tabla sa sličicama fudbalera. Tu tek počinje zavrzlama, danima smo vežbali i igrali "tapke". Jedna vrsta igre, tri igrača postave po jednu sličicu licem na dole i onda prvi udara poluzgrčenom šakom po njima, naglo trnuvši ruku na gore, a sve sa ciljem da ih okrene na lice, i sve što okrene njegovo je, pa onda sledeći , sledeći, i tako u nedogled pa ko zaradi. Neko zaradi sličice, neko razbiven nos i suze, a neko tugu što ide kući bez njih. E onda se odnekud pojaviše sličice sa filmskim glumicama i starletama, kojeg li zadovoljstva, i to u bikiniju, pune nam oči behu, srce nije važno, njih nismo lupali šakom.(U to vreme se počinju štampati i listovi "ČIK" i "START"). Polako počesmo zaboravljati na sanjarenje i romantizam, već počesmo prihvatatati realizam, i odrastosmo. Meni ostadoše skupljene poštanske markice i godine. Poštanske markice rado pregledam, a godine, eh godine, volim da se setim onih ranih, bez obzira što nemaju kolekcionarsku vrednost.
    Ali obe kolekcije izazivaju nešto lepo, godine doživljeno, markice sakupljeno. Dlanovi odavno zarasli, a i vid nešto oslabio!

  2. #47

    Odgovor: Specifičan hobi

    Citat coccinella kaže: Pogledaj poruku
    ja skupljam nalepnice od piva, imam neke stare 20 godina i vise cak
    eto

    Ja sakupljam pivo, takodje 20-ak godina, ali nekako ne mogu dugo da zadrzim isto.....

    Pa uvek pocnem iznova......
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  3. #48

    Odgovor: Specifičan hobi

    ja sam sakupljala pune kutije cigareta... imala oko 200...
    za vreme bombardovanja mi prepolovili kolekciju........


    olovkee ne rachunam
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  4. #49

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Citat Lee Roy kaže: Pogledaj poruku
    Offtopic



    Uuuuuuuzmi mene, vidi me kaki sam.

    wowww,slika je super!!!Ja obozavam photoshop!

  5. #50

    Odgovor: Da li imate hobi?

    као клинац сам скупљао....кликере,стрипове...мало касније поштанске марке...
    у задње време скупљам вирусе са интернета
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #51

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Do pre neku godinu sakupljao sam novcice-numizmatika, postanske markice-filatelija (imao sam bas vredne-cak i starije od 100god-i poklonio ih naj drugarici), zatim sakupljao sam starine (pronalazio kamene sekire iz neolita, rimske maceve iz perioda Probusa, ....). A, danas mi je hobi sakupljanje znanja.
    ...................

  7. #52

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Ja iz hobija šijem za sebe i neke prijatelje...pravim nakit...i još uvek čuvam salvete koje sam skupljala kao mala, pa i sada dodam poneki primerak...
    Sreća nije mesto ka kome se putuje, sreća je način putovanja...
    Ja sam vasar.Eto sta !Ja sam tristo cuda.Muzika sam. Guzva. Smeh.Vrteska. I luda.

  8. #53

    Odgovor: Specifičan hobi

    Hobi mi je Hobi-arheolog i nuizmatika imam kolekciju rimskih denara, i raznih moneta do 1700-godine www.vumidet.net pa koga interesuje vise neka malo pogleda tu su hobi-tragaci i ....

  9. #54

    Odgovor: Specifičan hobi

    skupljam slobodne dane , imam duplikata , ako neko hoce da se menja nek mi posalje pp . za bilo sta po dogovoricemo se !

  10. #55

    Odgovor: Specifičan hobi

    avijacija!

    mnogo se lozim na letenje i avijaciju (civilnu)...i to mi pricinjava jedno veliko zadovoljstvo...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  11. #56

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moja cerka skuplja secer u kesicama koji se sluzi po restoranima, kaficima i ostalim ugostiteljskim objektima i nema duplikata.... ne znam cifru do sada sakupljenih kesica
    neunistiva zlojebaba!

  12. #57

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Pa kada ima posla, bavim se manekenstvom

  13. #58

    Odgovor: Da li imate hobi?

    da naravno da imam skupljanje vina
    u svakom zlu ima nesto dobra

  14. #59

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Moj hobi je fotografija.
    Nekad sam se bavio crno-belom fotografijom (znate ono mracna komora, razvijac, fiksir, muckanje, a posle kad izadjem iz one moje male sobice na cist vazduh, prvo sednem, da se ne onesvestim od previse kiseonika, a onda u kupatilo jer smrdim na muckove). Eeee lepa su to bila vremena.
    Sad samo click, prikacis na comp i gotovo (mozda malo Photoshop ).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  15. #60

    Odgovor: Specifičan hobi

    Kiki skuplja - kao i ja sa njim - htela ne htela, čepove sa flaša... Imamo ih u raznim veličinama, bojama. Za količinu tj.broj istih, nisam sigurna
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  4. Suveniri,maskote Moj Hobi I Dopunsko
    Autor zvecanac u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:26
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •