Da li imate hobi? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 102
  1. #16

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Imam hobi- nije bas popularan pa ga ne bih objelodanjivala
    Salim se, pasionirani sam skupljac i citac knjiga- imam ogromnu biblioteku sa puno rijetkih knjiga, sa puno starih knjiga, sa puno rukopisa...
    Tradicija u mojoj porodici vec vise od 1.5 vijek.

    Kao mala, skupljala sam Barbike, klikere, slicice nindza kornjaca...

  2. #17

    02 Odgovor: Da li imate hobi?

    Moj najveci hoby je folklore od Vojvodine pa do Makedonije !

  3. #18

    07 Specifičan hobi

    Da li imate neki specifičan (da ne kažem čudan hobi ) ili znate nekog ko sakuplja nešto nesvakidašnje? I naravno, šta je u pitanju.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  4. #19

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moja muška polovina, tj. ovaj iznad, sakuplja sve brojeve časopisa "Svet kompjutera" od kad zna za sebe, pa do dana današnjeg... I još ih na svakih 10-ak brojeva lepo sakupi i ukoriči. Ne znam još nikoga ko sakuplja "Svet kompjutera" pa bi se ovaj hobi mogao nazvati u najmanju ruku specifičnim.

  5. #20

    Odgovor: Specifičan hobi

    Pardon, ne na svakih 10, nego na 24 iliti na svake dve godine.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #21

    Odgovor: Specifičan hobi

    Moj brat skuplja bube i kaci ih u improvizovanu policu sa staklom na zid.
    Tacnije ima svoj insektarijum koji je od skoro postaljen da visi na zidu i da svi to mogu da vide.



    A znam jednog decka koji ima vrlo specifican i cudan hobi. Naime decko skuplja lobanje macaka. Kada naidje negde na ulici na neku uginulu macku , isece joj glavu , skuva je kuci , skine svo meso sa iste , i tako dobija ociscenju lobanju macke. Ima policu na kojoj redja sve te lobanje i trenutno ima desetak.

    Ja sam ostala bez teksta kad sam shvatila sta je njegov hobi.

  7. #22

    Odgovor: Specifičan hobi

    Imam ja kolegu sa faksa koji skuplja tuđe diskove. Takođe, imam i kolegu koji gubi tuđe diskove.

    A Goldi, kaži tom drugaru što skuplja lobanje od mačaka da nije sasvim čist u glavi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #23

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Pa imam hobi skupljanja raznih casopisa

  9. #24

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Kada sam bila mala sakupljala sam salvete, markice, znacke... ( sve to imam i dan danas ne znam ni ja zasto to jos uvek cuvam ).
    A sada mi je hobi muzika, filmovi, sve sto se tice novije tehnologije

  10. #25

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Imam razne zanimacije, tesko mi je da samo otpadam bez nekog posla (osim na ovom sajtu evidentno).
    Vec neko vreme se bavim izradom nekih skulptura od metala, armature tacnije, koje pre ili kasnije nekako zavrse kao lampe, takodje volim da radim graviranje stakla, i skulpture sa kombinacijom stakla i metala.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  11. #26

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Moj deda je umro isti dan i isti sat kad sam se ja rodila, pa volim da se zezam da je njegov duh usao u mene. Za njega kazu da je znao da napravi sve sto okom vidi pa sam se tu i ja pronasla! Moj hobi je pravljenje stvarcica od testa tj. brasna i vode. Gledala sam davno na tv-u sta sve od toga moze da se napravi i dobila ideju da i ja pokusam nesto da stvorim i gle cuda- funkcionise! Tako je iz moje radionice izaslo ogledalo, ram za slike, sat, prozorcic i sve to sadrzi poneki cvetic od testa koji je moj fetis, da tako kazem, jer je neizostavni deo svakog rada. A imam i poseban buketic cveca od testa nakacen na slamcice, ma svasta moz da se napravi samo treba imati vremena i maste.
    Primetila sam da znam i volim da pravim torte u raznim oblicima, za sad imam napravljenog samo medu, al cim budem imala sledece babine spremila sam kalup za jagnjence pa ce vidimo kako ce to da ispadne.
    A sto volim eksere da zakucavam to je strasno, al ozbiljno , samo sto nemam bas cesto priliku za to. Koristim svaku mogucu situaciju kad imam da ja to obavim. Ima tu jos svakakvih majstorija koje ja volim al ne bi vise o tome. . .
    Poruku je izmenio bebagm, 14.08.2006 u 13:52
    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  12. #27

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Citat Kunic kaže:
    Jaoooo daaaa. Em cokoladica, em slicica. Kad god su me vodili u vrtic, kupovali su mi tu cokoladicu. I onda dodjem kuci, pa je zalepim u album lepkom, jer nisu bile samolepljive.
    Ja sam i "Kras" paket dobio 90. godine, posto sam ispunio album.
    Pa onda klikeri, autici...samo cu uzdahnuti.

  13. #28

    Odgovor: Da li imate hobi?

    Jedino se sećam sličica štrumfova. Tad su bili IN. Skupljala sam salvete i značke, njih imam još uvek.
    Sada skupljam izlomljene delove igračaka po kući, pa ako neko hoće da se menja nek se javi...

  14. #29

    Odgovor: Specifičan hobi

    ja skupljam nalepnice od piva, imam neke stare 20 godina i vise cak
    eto

  15. #30

    11 Odgovor: Specifičan hobi

    moj tata je malo specifian slucaj. taj je kao hrcak. dakle, skuplja stare automobile (igracke), kupuje par vrsta novina pa sijece isjecke i uredno ih slaze u kutije, one male vozove, stare i neobicne flase, rijetka i skupa pica (koje uopste ne pije, ali kad ja dodjem, onda popusti, pa otvori neku zestinu), case zanimljivoga oblika, stare fotoaparate, stare razglednice, stare fotografije gradova, stare knjige i markice.
    nattydread is coming to dinner

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  4. Suveniri,maskote Moj Hobi I Dopunsko
    Autor zvecanac u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:26
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •