Fajront republika - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Fajront republika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Al' pazi, čovek ne može da se poredi sa onim retarDom. Njegovi alter egoi mogu i da te nasmeju (Matori, recimo) a od Oskara momentalno povraćam, ne oklevam ni sekund.

    Ma ok al posle ALI G showa,iz koga je koncepcija pokupljena, sve te fore su, shto kazzze vidovti Milan - plitak potok Ne radi to lepo zato shto prosto preteruje (mis'im na Kesicha)pa tako umesto da imash tri alter egoa, tri razlichita lika, ti imash jednog lika koji se glupira u tri verzije...jbg...
    Toj je moj utisak, a kazzem, generalno ume da bude duhovit u razgovoru

  2. #17

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma ok al posle ALI G showa,iz koga je koncepcija pokupljena, sve te fore su, shto kazzze vidovti Milan - plitak potok Ne radi to lepo zato shto prosto preteruje (mis'im na Kesicha)pa tako umesto da imash tri alter egoa, tri razlichita lika, ti imash jednog lika koji se glupira u tri verzije...jbg...
    Toj je moj utisak, a kazzem, generalno ume da bude duhovit u razgovoru
    Eh, šta ćeš, čovek nije profesionalni glumac (valjda )...u svakom slučaju, svarljivo mi je i njegovo glupiranje, naročito kad se setim čuvene Slavujke i ostale plejade likova Borisa Bizetića ...

  3. #18

    Odgovor: Fajront republika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Eh, šta ćeš, čovek nije profesionalni glumac (valjda )...u svakom slučaju, svarljivo mi je i njegovo glupiranje, naročito kad se setim čuvene Slavujke i ostale plejade likova Borisa Bizetića ...


    AuUU..daaa... Bilmezich ....mega

    Brate, takvih sranja kad se setim ... shvatim u kolikim smo zapravo govnima bili ... Nema veze shto i danas imash Kursadzije i tako to, ipak imash neki izbor...

    Kosa mi se digne na glavi na svaki pomen nostalgije za devedesetima i svemu onome shto njih obelezzava i simbolishe ... Kapiram da su neki klinci tada odrastali, pojma nisu imali ni o chemu pa im je to nostalgija za detinjstvom, ali kad vidim neke matore konje da im fali beat street, Hej Dak ti si mrak i tcela ta atmosfera.....pa onda chak postere po gradu za tematske zzurke pod nazivom "vesele devedesete" !?!? nije mi jasno kako neko mozze da neshto tako napishe u pozitivnom kontekstu i da ne dobije kancer na mozgu!?

    ..Uf malo me ponela emocija, shta beshe tema? A da ... Kesich
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 03.07.2009 u 19:33

  4. #19

    Odgovor: Fajront republika

    Gledala sam samo 3 puta...
    Dve od tri mi se svidele, a sinoc su me smorili

  5. #20

    Odgovor: Fajront republika

    Poslednji put sam gledao kada je gost bio Micko Ljubicic.
    Rapsodija, simfonija, filharmoonija, duha i pozitivne energije.
    Posle emisije , covek se bas oseca bolje.

  6. #21

    Odgovor: Fajront republika

    Matori u zaru borbe protiv nasilja..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Fajront republika

    Gledao sam par emisija i dobar je šteta što je prešao na FOX, jer emisija nije kao što je bila u početku. Nema više hard core sprdanja kao u prvim emisijama a i češće se emituje, pa logično da malo gubi na kvalitetu, niko nema nepresušan izvor inspiracije. Međutim oduševio me je vlastitim komentarisanjem njegovog prelaska na FOX U stvari ne samo prelaska na FOX nego cele njegove karijere od samog početka pa do prelaska na FOX i sve je uporedio sa filmom Smrt gospodina Goluže. Zapravo tako glasi i naslov njegovog bloga, pa ko nije čitao, zanimljivo je - Blic Blog | Smrt gospodina Goluže



  8. #23

    Odgovor: Fajront republika

    Upravo na jutjubu gledam emisiju sa SerGejem Trifunovićem.


    Odlična, odlična, odlična...

  9. #24

    Odgovor: Fajront republika

    Bio Losha gost i kod Kesica..
    Jedno od boljih izdanja emisije..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #25

    Odgovor: Fajront republika

    Kad smo kod bas te emisije sa Losom..



    I inace ga volim u toj feminiziranoj varijanti, obicno su mu provale jako dobre. Na ovo sam se strasno lepo ismejala

    "Uzalud.. ko je lud, ne diraj mu ud."
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Fajront republika

    Boze svasta, ovo zaista nema smisla. Ali, ako nije zastitio emisiju autorskim pravima, ne vidim kako na sudu moze da se bori za nju i uopste koncept emisije
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Fajront republika

    Doticni je sam sebe unistio.
    Ako je on autor kako on tvrdi,mislim da ni on nije verovao u svoje ostvarenje ako je autor.Mada sumnjam da to vec neko nije u originalu izveo

  14. #29

    Odgovor: Fajront republika

    Bila veceras emisija.
    Ko Kesiceva a bez Kesica.
    Ovo je sad neki drugi zanr. Drugi voditelj i drugi gosti.. Ja odustajem.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #30

    Odgovor: Fajront republika

    Nije isto piti i jesti vodu....

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  2. Banatska republika
    Autor banatian u forumu Banat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 22:18
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •