Fajront republika
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Fajront republika

    Nije da je ne propuštam, ali svaki put mi posle nje osmeh ostane na usnama. Mislim da je možda i najbolja domaća talk-show emisija koju sam ikada gledao.

  2. #2

    Odgovor: Fajront republika

    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok

  3. #3

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok
    Al' pazi, čovek ne može da se poredi sa onim retarDom. Njegovi alter egoi mogu i da te nasmeju (Matori, recimo) a od Oskara momentalno povraćam, ne oklevam ni sekund.

  4. #4

    Odgovor: Fajront republika

    Veceras je doveo nekog Mitu, razhalovanog radio voditelja, nije mi poznato sa kog radija i taj je Mita vodio emisiju umesto njega, a gosti su bili: Zoran Kesic, Matori, Zlatan Kurjak i Mamlaz Stamenkovic.

    Svirali su: Kesa i Bombone

    Uradio je i intervju sa Ivom Kesic, sopstvenom bratanicom i njenim pajtosima.

    Pa dobro, sezona je godisnjih odmora. Estrada kao i njena alternativa je po moretima, pa ce od septembra valjda imati jos nekog u emisiji osim sebe samog.

    Dobar je.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 03.07.2009 u 13:04
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Fajront republika

    Ne setim se da gledam, ali ono sto sam na momente gledala je stra'obalno. Ranije sam ga gledala, tj. nisam propustala njegovu emisiju na TV Metropolis, "Dezinformator". Ovo mu dodje slicno, samo u udarnijem terminu i malko gledanijoj televiziji. Ali, bolji je ovaj koncept emisije, dovodi goste, lik je neverovatno spontan i posredan..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Fajront republika

    Emisija je a voditelj je zesca majmuncina
    Ne volim takve pederljive emisije sa "poznatim & slavnim" licnostima koje su poznate po nicemu vrednom vec po nekim glupostima.

    Izlozio sam svoj slucaj

  7. #7

    Odgovor: Fajront republika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Al' pazi, čovek ne može da se poredi sa onim retarDom. Njegovi alter egoi mogu i da te nasmeju (Matori, recimo) a od Oskara momentalno povraćam, ne oklevam ni sekund.

    Ma ok al posle ALI G showa,iz koga je koncepcija pokupljena, sve te fore su, shto kazzze vidovti Milan - plitak potok Ne radi to lepo zato shto prosto preteruje (mis'im na Kesicha)pa tako umesto da imash tri alter egoa, tri razlichita lika, ti imash jednog lika koji se glupira u tri verzije...jbg...
    Toj je moj utisak, a kazzem, generalno ume da bude duhovit u razgovoru

  8. #8

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma ok al posle ALI G showa,iz koga je koncepcija pokupljena, sve te fore su, shto kazzze vidovti Milan - plitak potok Ne radi to lepo zato shto prosto preteruje (mis'im na Kesicha)pa tako umesto da imash tri alter egoa, tri razlichita lika, ti imash jednog lika koji se glupira u tri verzije...jbg...
    Toj je moj utisak, a kazzem, generalno ume da bude duhovit u razgovoru
    Eh, šta ćeš, čovek nije profesionalni glumac (valjda )...u svakom slučaju, svarljivo mi je i njegovo glupiranje, naročito kad se setim čuvene Slavujke i ostale plejade likova Borisa Bizetića ...

  9. #9

    Odgovor: Fajront republika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Eh, šta ćeš, čovek nije profesionalni glumac (valjda )...u svakom slučaju, svarljivo mi je i njegovo glupiranje, naročito kad se setim čuvene Slavujke i ostale plejade likova Borisa Bizetića ...


    AuUU..daaa... Bilmezich ....mega

    Brate, takvih sranja kad se setim ... shvatim u kolikim smo zapravo govnima bili ... Nema veze shto i danas imash Kursadzije i tako to, ipak imash neki izbor...

    Kosa mi se digne na glavi na svaki pomen nostalgije za devedesetima i svemu onome shto njih obelezzava i simbolishe ... Kapiram da su neki klinci tada odrastali, pojma nisu imali ni o chemu pa im je to nostalgija za detinjstvom, ali kad vidim neke matore konje da im fali beat street, Hej Dak ti si mrak i tcela ta atmosfera.....pa onda chak postere po gradu za tematske zzurke pod nazivom "vesele devedesete" !?!? nije mi jasno kako neko mozze da neshto tako napishe u pozitivnom kontekstu i da ne dobije kancer na mozgu!?

    ..Uf malo me ponela emocija, shta beshe tema? A da ... Kesich
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 03.07.2009 u 18:33

  10. #10

    Odgovor: Fajront republika

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Samo mi se ne svidjaju shatro alter egoi, kao i kod onog Amidzicha Oskar (burp) , inache je Kesich ok
    Tako nekako, samo što mene i on nekad smara, pa da li ću pogledati emisiju ako je uhvatim na teveju zavisi od odabira gosta najviše i najčešće
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

Slične teme

  1. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06
  2. Banatska republika
    Autor banatian u forumu Banat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 21:18
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 18:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •