Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada! - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 86 od ukupno 86
  1. #76

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Drago mi je da je naslov teme toliko isprovocirao anti fajerfoksaše. Da naslov nije bio tako jak, ova tema bi davno bila mrtva.

    Što se brzine tiče, chrome je izuzetno brz browser i da ne koristim prilikom developmenta gomilu addon-va koje VOLIM i koji mi pomažu u neprilikama, verovatno bih koristila Chrome. Navika je čudo.

    Opera je brza ali mi se ne svidja, ne znam zasto, prosto mi se nije uvukla pod kožu.

    Safari za Windows sam probala ali mi se ne sviđa stil renderovanja fonta u browseru. Sva slova su debela i muzgava, čak i kad promenim tamo one profile u podešavanjima.

  2. #77

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Opa, vidim ozbiljna rasprava, na nivou. Lepo, lepo.... to je i bio cilj. Ja sam isprobao sve browsere koji postoje, verovatno. Ono što mene izbacuje iz takta kod vatrene lisice je što mnogo bre liči na internet exploder, počevši od onog čudnog načina obeležavanja učitavanja stranice na dnu browsera () pa do toga da ceo vek čekam da učita stranicu, pa da je tek onda vidim, što kod Opere ne mož' da vam se desi. Plus što, da biste promenili neko podešavanje, morate da ispišete pola strane teksta ()...boolean ovo, boolean ono. Man'te me se ljudi. A ovaj Chromirani mi deluje kao dečja igračka, sve se plašim da ga ne polomim surfujući. Dobar browser, po meni kvalitetniji od Fajršita. Inače, onima koji koriste Chrome preporučujem da koriste njegovu verziju pod nazivom SRWare Iron, kod koje ne postoji mogućnost da vas Veliki brat (pardon, Google) posmatra bez vašeg znanja.

    Disertacija završena.

  3. #78

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    ...Fajršita
    kolega dama je na temi...o Firefox-u sve najbolje (morgen)

  4. #79

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Fajršita
    Ja to citam kao Firesheet

    Mozilla mi je bas lepa. I nemoj da mi je poredis sa IE. To se ne poredi.
    A Opera mi je totalno neprivlacna, malo i ruznjikava.

  5. #80

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Heh, odavno nisam bio ovde.

    Novi rekord Firefox Add-onsa

    Mozilla Firefox pohvalila se novim rekordom, a ovoga puta ne radi se o procentu na tržištu, već o broju preuzetih Add-onsa.

    Različiti dodaci za ovaj browser preuzeti su dve milijarde puta, navodi se u Mozillinom saopštenju. Ta brojka je značajna jer prevazilazi broj korisnika interneta u svetu, a prvu milijardu preuzimanja, Firefox je zabeležio početkom prošle godine.

    Ovim povodom napravljena je i lista 25 najboljih Add-onsa, a među njima se nalaze najrazličitije vrste dodataka.
    Za one koji ne čitaju između redova: Dragi korisnici. Naš voljeni i prehvaljeni browser ne vredi ni p....... boba, ali ne brinite. Tu su dodaci koji ga, ako Bog da, čine dobrim za svakodnevno surfovanje internetom. Preuzimanjem dve milijarde tih dodataka dokazali ste našu genijalnost u prodavanju m za b.

    Fireshit & Co.

    Ove kao da je Steve Jobs učio.

  6. #81

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    A i brate ogoljeniji (jednostavniji) prozor od Hromovog, mi je nezamisliv.
    tebra zamislio



    Opera 10.60
    Poruku je izmenio neobarocco, 03.07.2010 u 20:54

  7. #82

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Opera!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #83

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Kako ubrzati Mozillu...

    1. U address bar mozille firefox upisite about:config i kliknite enter. Nakon toga se pojavljuje poruka upozorenja i kliknite I ll be careful , I promise!
    2. U filter upisite network.http i pojavice se lista opcija. Pronadjite sledece i promenite ih...

    network.http.pipelining - dvostrukim klikom promeniti u true,
    network.http.pipelining.maxrequests- dvostruki klik i upisite zeljeni broj zahteva (ja stavila 40. mada moze i vise, ali ne preterujte),
    network.http.proxy.pipelining- dvostrukim klikom, promenite u true
    3. Restartujte FF...

    Ko voli nek izvoli, ja sve odradila i sada mi ToShiba ko ludo
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #84

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Svaka cast, stvarno bolje radi. Mene ledja vise ne bolU.

  10. #85

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    "Firefox has encountered serious error with windows"

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #86

    Odgovor: Mozilla 3.5 brža i bolja nego ikada!

    Svim korisnicima Firefox-a javno se izvinjavam zbog ranijih komentara u vezi vasih add-ons





    Priznajem, bili smo ljubomrni sto i mi (korisnici Opere) nismo imali tu mogucnost...

    Opera 11

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Kada obrada bude bolja od originala...
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 22:11
  2. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •