Helanke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17

Tema: Helanke

  1. #1

    Helanke

    Jedan od poprilično praktičnih i udobnih odevnih predmeta s tim što postoje razne varijacije na temu što se tiče dužine,modela,boja...

    Da li nosite helanke drage dame?

    Koji model preferirate?

    Ili pak boju?

    Koja je po Vama najbolja kombinacija uz iste,košulja,tunika,neki top...?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2
    Jedan moj prijatelj ima običaj da kaže:
    - Volim Grčku, jer osim što ima izuzetno more, sunce i otoke, dala nam je: istoriju, metaksu, giros, grkinje, helanke i grčka kola...

    Volim na ženama helanke. Nije mi toliko važno koji im je, u tom slučaju, gornji deo odeće. Ipak, u vezi helanki, običnomi se najviše dopada ono šta je u njima...

    Da, zaboravio sam malopre da napomenem da mi se najviše dopada model helanki, ovde među muškarcima poznat kao - čas anatomije!
    Poruku je izmenio makilli, 30.06.2009 u 12:47 Razlog: Spojeni postovi
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #3

    Odgovor: Helanke

    Nosila sam ih kad sam bila devojka. Sada ne. Smatram da su namenjene samo devojkama - zenama sa savrsenim oblinama...
    A ja sam dovoljno svesna svojih mana i ne bih nikad dozvolila samo zbog toga sto su moderne da izgledam ko cudak


  4. #4

    Odgovor: Helanke

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Nosila sam ih kad sam bila devojka. Sada ne. Smatram da su namenjene samo devojkama - zenama sa savrsenim oblinama...
    A ja sam dovoljno svesna svojih mana i ne bih nikad dozvolila samo zbog toga sto su moderne da izgledam ko cudak

    Ja recimo nikad nisam delila garderobu na onu za devojke i onu za žene.Sve je to relativno,neka devojka od 18 može 1000 puta gore da izgleda od žene od 30 i obrnuto.Mislim da je ipak bitnije da se čovek u svojoj koži oseća dobro i da ono što obuče ume i da nosi,da ne bude da odelo nosi njega
    Imam i ja gomilu mana i sama sam sebi najveći kritičar i tiranin pa opet ne dozvoljavam da me to sputava u stvarima kao što je odabir garderobe.Ključ je u tome da samo treba napraviti dobru kombinaciju.Kada imam koji kg viška(čitaj salo na bokovima) svakako se odlučujem za neku širu tuniku ili haljinu preko helanki,kada su kg na mestu onda sebi dozvoljavam i da obučem nešto tesno i kratko.Važno mi je da se meni sviđa i da se ja u tome dobro osećam,briga me šta će drugi da kažu i misle
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Helanke

    Meni su one otprilike must have i ne gledam kad su u modi, a kad ne. Nosim ih od trinaeste, četrnaeste... najčešće u crnoj boji i uvek imam bar 3 para... kad ih nije bilo ovde kupovala sam u inostranstvu... leti nosim sa baletankama, a zimi i na čizme i na martinke i debele, dugačke rolke, na tunike, ispod haljinica, ispod suknjice, (to sve i leti) zavisi šta mi se sa čime uklopi. Uvek imam i one sportske, za rekreaciju i drndanje po prirodi, patike, majica i vozi.

    Ne volim ih onako spuštene do članaka kao čarape, ako su produženi modeli, ja to nekako malo ležernije, najčešće su mi do ispod kolena ili do pola lista. Kad su tako spuštene podsećaju me na onu ćuretinu koja ih je nosila na najlon čarape i štiklice dok su im partneri nosili air max 1234 turbo i šalvare. To mi je uvek bilo žešće ružno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Helanke

    Ja recimo nikad nisam delila garderobu na onu za devojke i onu za žene.Sve je to relativno,neka devojka od 18 može 1000 puta gore da izgleda od žene od 30 i obrnuto.Mislim da je ipak bitnije da se čovek u svojoj koži oseća dobro i da ono što obuče ume i da nosi,da ne bude da odelo nosi njega
    Nismo se razumeli...nije da delim odecu na onu za devojke i zene...Nego navela sam da sam ih nosila kao devojka kad sam drugacije izgledala (citaj nemala visak kg)
    Zato sam napisala da helanke mogu nositi devojke i zene koje lepo izgledaju.
    Naravno da nisu bitne godine, jer ima devojaka koje izgledaju lose.
    Ja jesam zadovoljna svojim izgledom (uzimajuci u obzir sve ono sto sam prosla, t.j trudnocu i zdravstvenih problema koje sam imala), s tim sto znam svoje mane i naravno pokusavam da ih pravilnim izborom garderobe sakrijem. Samo tako mogu da se osecam lepo i ugodno u ono sto nosim.
    Poruku je izmenio Kitty, 01.07.2009 u 08:49 Razlog: slovce


  7. #7

    Odgovor: Helanke

    Meni se ne svidja kako izgledam u helankama .....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Helanke

    Volim helanke, prakticne su i udobne pre svega! Posebno zimi su odlicna kombinacija sa trikotaznim tunikama, prslucima...Nosim ih sa dubokim patikama, cizmamama, sve zavisi od materijal od koga su, mada preferiram nekim pamucnim od dobrog pamuka naravno...Volim braon, maslinasto zelene, sive....zahvalne su za kombinovanje
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #10

    Odgovor: Helanke

    Volim da vidim ženu kojoj helanke dobro stoje. Tada se obično zapitam da li to ona, u našom prevodu, nosi grkljanke?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    13 Odgovor: Helanke

    Nikad ne nosim helanke
    Prvi utisak uvek vara

  12. #12

    Odgovor: Helanke

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Jedan od poprilično praktičnih i udobnih odevnih predmeta s tim što postoje razne varijacije na temu što se tiče dužine,modela,boja...

    Da li nosite helanke drage dame?

    Koji model preferirate?

    Ili pak boju?

    Koja je po Vama najbolja kombinacija uz iste,košulja,tunika,neki top...?



    Nosim ponekad.
    3/4 i skroz dugacke. Pamucne.
    Crna.
    Tunika. Ostalo je sve neukusno....
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  13. #13

    Odgovor: Helanke

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Nikad ne nosim helanke
    Ne nosim ni ja pa se ne hvalim

    Helanke + devojke = ou yea bb

  14. #14

    Odgovor: Helanke

    Mislim da nošenje helanki nema veze sa godinama ali ima sa stilom nošenja koji treba da je primeren godinama.
    Nosim ih ali preko njih mora biti duža tunika , dok zimi obožavam da ih obučem opet uz tuniku i obujem duboke čizme
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  15. #15

    Odgovor: Helanke

    Što rek'o onaj jedan car na tviteru, za helanke treba da se uvede kilaža, isto kao za lift.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •