Monopol u Srbiji? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    To se sad desava u Bugarskoj.
    Zaustavljene su znacajne transe novca iz fondova EU, zbog mita i korupcije.

    A video sam i komentar da je jedan od razloga ostavke Sanadera to sto nije bio dovoljno angazovan na reformi pravosudja, borbi protiv kriminala itd.

    Tuzno je ako docekamo da dobijemo `prinudnu upravu` da bi pocistili svoje dvoriste...

  2. #17

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    a ja kažem: posle više od 20 godina sramnog upravljanja ovom državom, neka je i prinudna uprava, samo da nam je dvorište čisto...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  3. #18

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    a ja kažem: posle više od 20 godina sramnog upravljanja ovom državom, neka je i prinudna uprava, samo da nam je dvorište čisto...

    - Nemojte mene...ja sam prek čovek - reči Karađorđa kada su ga predložili za Vožda.
    - Ako...takav nam sada i treba - reči onih koji su ga podržali .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #19

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    Косово је Србија, све остало је Мишковићево...

  5. #20

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    Tačno je da postoje firme koje su monopolisti jer, po samoj definiciji, zajedničko nastupanje na tržištu kada bi baš te firme trebale da budu konkurenti je više nego realnost.
    Navešću samo primer (iz sopstvenog iskustva):
    - Naime, bio sam prinuđen da u Telekomovoj ispostavi protestvujem što uredno dobijam račune (za 3 meseca) za, navodno, "korišćenje" njihovih usluga a uopšte ih nemam! Njihov predstavnik se pozvao na Ugovor o korišćenju a kada sam rekao da ga znam napamet i neka ga pokaže da bi mogli o nekoj tački da razgovaramo on je rekao da takav obrazac NEMA.
    Ponudio mi je, po meni interni, Sporazum pružaoca telefonskih usluga u kojem se ONI tvrdo drže "slanja računa iako ne pružaju usluge" .
    Iskreno, rekao sam im da me "zabole" za taj interni dogovor (koji je dušu dao da ih Zakonodavac "klepi po ušima") jer su oni, pre svega, firma koja pruža usluge i da za pružene ima osnova da izdaje račune. Ukoliko ih ne pruži, ne postoji u Obligacionom pravu stavka da fakturiše za naplatu nešto što nije ni omogućila.
    Verujem da nisam jedini koji ima problema sa firmama koje drže komunikacije a Zakonodavcu je dovoljno da samo pogleda taj njihov interni Sporazum i da "presavije tabak" Tužilaštvu.
    Ovako...ostaje da mi, kao pojedinci, "bijemo bitke" sa bezobrazlukom.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #21

    Odgovor: Monopol u Srbiji?

    Hajde budi malo konkretniji. O kakvim fiktivnim uslugama se radi? Možeš li skenirati deo računa gde se to vidi? Baš me zanima.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. (ne)pismenost u Srbiji
    Autor exploited u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.03.2018, 15:54
  2. Komunizam u Srbiji
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 16:45
  3. Beograd na tabli za "Monopol"?
    Autor SQUAW u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 13.12.2008, 19:30
  4. Ambasade u Srbiji
    Autor goldie u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2008, 18:53
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •