Da li twittujete? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Da li twittujete?

    Da.
    Od skoro.
    Nemam prijatelje na tviteru iz realnog života, osim jedne mlađane koleZinice iz rane etape tvitovanja koju mi je sad bezveze da obrišem a upravo zato sam i otvorila nalog da bi mogla da baljezgam šta mi padne na pamet bez (auto)cenzure...i tako...tvitnem po koju...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #32

    Odgovor: Da li twittujete?

    Da, pomalo.
    Uglavnom pratim tuđe "tvitove", mada me i to pomalo smara

    Što reče neko pametan: "Na fejsu pratiš šta rade tvoji prijatelji, a na twitteru pratiš šta rade ljudi za koje bi voleo da su ti prijatelji"

  3. #33

    Odgovor: Da li twittujete?

    Ne i ne nameravam ikada. Imam previše svojih interesovanja da bih "zagledao" šta neko drugi radi.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #34

    Odgovor: Da li twittujete?

    Već dva meseca ne tvitujem, smorio sam se, imam soma i neštA foloverSa i moroni me dodaju iako nisam tvitnuo ništa odavno.
    Bedak kod tvitera je taj što najbolje tvitove i najlucidnije niko živ ne fejva, nego samo neke onako trt mrt tvitove i onda mi bude žao što sam išta napis'o, a favstar mi okićen suvim glupostima, da ga jebeš
    A, onda moroni uzmu i ukradu dobar tvit, pa onda ga tutnu na fejzbuk i šatro to je njihova fora.
    OD mene niko ne krade ništa, osećao sam se zapostavljenim tako ponekad, i plakao noćima i tako te neke besmislice.
    Ili lajna bude prepuna identičnih tvitova, pa se smorim k'o plovak, i tako
    Sličnije je, po meni, forumu, nego što je to fejzbuk, niko ne zna Tko si, ako ne želiš da zna, itakoto.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #35

    Odgovor: Da li twittujete?

    Ja sam pokušala...
    Ali, tražilo mi jedno ime, drugo ime...jedno ono prvo, drugo ono sa maJmunom...ja pobrkala gore nego majmun i nikada nisam ni uspela da se ulogujem...
    Mnogo komplikovano za moj ukus
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #36

    Odgovor: Da li twittujete?

    jesam s pocetka ...ali sa kompa
    sa telefona me mrzi, jer sam valjani tel dala detetu,
    nervira me onaj tac, pa to ti je ...
    ponekad citam tvitove par zanimljivih likova ....sad i to retko...
    uglavnom prebistrim na fb novosti uz kafu ...mesto novina

  7. #37

    Odgovor: Da li twittujete?

    Relativno mestimicno, kad mi je bas dosadno.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #38

    Odgovor: Da li twittujete?

    Mislim da sam naprav'la profil tamo jako davno ali ne znam zasto, mislim da je bio potreban da bih se registrovala na nekom drugom sajtu, ali ne znam ni koji mi je nick a kamoli lozinka. Ako uopste imam nalog
    Ponekad citam ako neko ostavi zanimljiv link prema datom tvitu i to su tvitovi uglavnom vezani za tenis i sport generalno. Nemam neku zelju da cvrkucem jer mi sam koncept nije zanimljiv. Ako hocu statuse, citacu ih na Fejsu, ni tamo nema pisane cenzure.
    A i imam vas da citam ovde
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

  10. #40

  11. #41

  12. #42

    Odgovor: Da li twittujete?

    Napravila sam visemesecnu pauzu. Sad vise nisam sigurna da li je u pitanju pauza ili prosto prestanak, jer ne samo da ne tvitam nego ni ne citam tudje tvitove.
    Bila sam se zaigrala ko dete sa novom igrackom, imala omiljene aforisticare, glupandere, biseroSerace, a, bogami, i sama seruckala.....msm, u tih 140 karaktera.
    Trenutno nisam cvrkutava, a na silu necu...

  13. #43

    Odgovor: Da li twittujete?

    Paaa i ne baš. Kad se setim postavim po koju sliku i to je to. Vidim da su političari tamo veoma aktivni
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #44

    Odgovor: Da li twittujete?

    Fakat me fejs smorio preko svake mere, ne mogu više da gledam selfije sa klozetskih šolja, slike sa baštenskim cvećem u dvadesetpethiljada poza (sa ispruženom desnom nogom, sa ispruženom levom nogom, sa spuštenim obrvama, sa podignutim obrvama.. ), ne mogu ni one IvanaDragan ZajednickiProfil krize identiteta, a o zahtevima za igrice da ne pričam. Draže mi je da srčem jutarnju kafu uz tviter, tamo bar ima nešto pametno da se pročita.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •