Šta vam ne pada teško? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 54 od ukupno 54
  1. #46

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    - ustat ujutro i probudit male za skolu il napravit im dorucak
    - otic kod bake usred dana/noci kad me pozove da je sama i da je strah
    - otic po prijatelje (nije bitno kad) kad me pozovu da su se napili i da nemaju prjevoza kuci
    - nosit vrecke iz trgovine ovim bakama sto zive blizu mene
    - radit poslove za koje inace kazu da su 'muski'

    ..i tako
    Nije svako ko luta izgubljen..

  2. #47

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Da u roku od 24 sata pogledam jedan te isti film dva puta...samo da bih ga sa "nekim" podelila...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #48

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Da jedem, spavam, da se seksam i.. Pa da, to bi bilo otprilike to. Sve ostalo mi pada tesko.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #49

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Ne pada mi teško napravim brdo palačinki za moje klince u koje god doba dana i noći poželeli to.

    Nikad mi ne pada teško da sredim nokte i da ih namažem mojim omiljenim crvenim lakom.

    Takodje mi ne pada teško da poljubim moju mamu kad god prodjem pored nje dok ona gleda svoje smaračke serije ( to mi čak predstavlja zadovoljstvo da je malo remetuckam u tom zanosu).

    I ne pada mi teško da se borim za nešto što sam sebi uvrtela u glavu da mi je bitno. Nikad mi to ne pada teško.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #50

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    da ocas posla za drage prijatelje napunim sto hranom....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #51

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Nikada mi tesko ne pada za decu da ucinim bilo sta,ako treba i da dubim na glavi ,za najlepsi i najiskreniji osmeh na svetu,
    nije mi tesko da za voljenu osobu isto tako ucinim bilo sta i bilo kada,da kuvam kafu u 3 ujutro- u 3 ,sa osmehom
    ne pada mi tesko da prijateljima uputim lepu rec,osmeh,saslusam...a tako je malo potrebno i tako je malo dobrih ljudi danas,
    ne pada mi tesko ni peglanje,kuvanje,da pevam,da se smejem a bogami ni da zaplacem u sebi...ma svasta nesto
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  7. #52

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    da pomognem i da se nađem pri ruci bolesnom čeljadetu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #53

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Meni nikada nije padalo teško da mazim svom Acu,mog malog pekinezera.Kad sam bila najlošije raspoložena on je baš tad,vrag mali znao da mi dodje kod noge ,da legne tu i da čeka..i čeka ..i čeka i onako skrušenim pogledom me pogleda s vremena na vreme kao da me moli da ga mazim.
    I znao je tako da me kupi uvek bećar jedan,da mi nikad ne bude teško da ga mazim.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #54

    Odgovor: Šta vam ne pada teško?

    Mnogo toga mi nikada nije teško ako će izmamiti osmeh meni dragim osobama.
    Nije mi teško ni poznanicima koji su ok ljudi bilo šta pomoći.
    Ne padaju mi teško izazovi, odluke u trenu, pomoći i strancu.
    Od mene niko nikada nije čuo "smaram se" !

    P.S. Ono što mi pada teško, baš tako i treba da bude.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Važno je naučiti kako se pada
    Autor euridika u forumu Psihologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 02:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •