Browser igrice
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Browser igrice

    Free Online Games | InstantAction

    Dokle su vizuelno dogurale browser igrice ...



    ...ok ja bar nisam znao


  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Browser igrice

    Phosphor

    Phosphor - Rasterwerks



    Nesto manje atraktivan nego Quake, ali ok za ljubitelje pucachina...

  4. #4

    Odgovor: Browser igrice

    Doom

    Sechate li se DOOMa? Evo ga i u flashu...

  5. #5

    Odgovor: Browser igrice

    Get the Glass!


    Bacajuchi kockice i resavajuci raznorazne zadachiche bezite od policije
    Grafika i animacije su odlichno uradjeni


  6. #6

    Odgovor: Browser igrice

    Zaboravih da napomenem, za neuputjene, ako ih ima, browser igre su igre koje mozete igrati iz pretrazivaca - browsera.

    Obichno zahtevaju samo flash ili firework plugin za vash pretrazzivach, a onda neshto propratnih fajlova za igricu. Naravno, bez dobrog ADSLa ne vredi se truditi oko vechih i zahtevnijih igara.

    Ali, zato chete verovatno i sa dialupom mochi da se navuchete na Travian drogu




    http://s2.travian.rs/dorf1.php


    Ova strategijica je tako napravljena da su neki zaista pocheli da zzive Travian 24/7 ...

    Gradite svoje seoce, ratujte i trgujte.


    Upozorenje:

    Nakon shto lagano i natenane podignete proizvodnju i podignete svoje selo do nekog ozbiljnog nivoa, gubitci i napadi pochinju da se shvataju lichno, i tada to mozze postati gotovo ovisnost Stotine hiljada igracha shirom sveta, dokazuje koliko je ovo zapravo zarazno...

    To otprilike ovako izgleda:

    Hira Travijan Manijak:

    Ustao u 4.15 nakon zvona budilnika koji sam ostavio da me probudi 15 minuta pre nailaska napada koji je poslao Desserthunter, skochio sam sav ustreptao sa zzeljom da upijem svetlost monitora na sabajle... Ochi me peku od nespavanja josh od Marta, i nije pomoglo ni shto sam legao vech u 15 do 4, nakon shto sam poslao naseljenike kod komshije Gala.

    Ulogovao sam se i uochio da je gradnja Akademije na Nti nivo zavrshena... U 4.29 poslao sam sve sekirashe u oazu, a kopljanike sam ostavio da dochekaju huntera. Vitezove sam poslao da opljachkaju selo od igracha SupermenizBanovaca...Napad deserthuntera katama oshtetio mi je glavnu zgradu, zemljani zid i kasarnu...ali sam zalihe sklonio na vreme... Sad je popizdeo i shalje josh 3 napada ...

    Vodja alijanse je za danas naredio slanje JCP kod Bambusa u treche selo.... Na pijaci sam menjao 2000 drva za 2300 zzita jer mi treba za gradnju mlina ..........

    U 8 i 15t ushla keva i pitala zashto nisam krenuo na posao, zashto su mi ochi crvene i zashto sedim chuchim na stolu.... na shta sam joj odgovorio da nemam dovoljno resursa i da ochekujem napad.

    Ona je rekla da nisam normalan, na shta sam joj odgovorio da napusti moju oazu ili chu joj poslati kate u kuhinju.

    U 9 i 15 zvao shef da vidi zashto me nema u firmi.

    Nije imao razumevanja za objashnjenje da shaljem fejk napade, po naredjenju MitraMiricha i da chu to raditi do petka, jer moj savez zahteva ispunjavanje naredbi.

    Kada je pripretio da che lichno da dodje i da me zadavi, ako se ne pojavim u firmi i zavrshim projekat, rekao sam mu da mozze da ga duva jer su mi svi resursi u odgovarajuchem broju sklonishta i da mi ne mozze nishta jer nije Tevtonac .

    Na to je on odgovorio otkazom i meni i savezu, a ja sam mu skrenuo pazznju i da je svaki napad na chlana saveza napad i na savez. Hteo sam i da mu se nakevem jebe, ali sam se setio da bi mogao da me prijavi multihunteru... Sutra uveche chu mu poslati 1000 vatrenih katapultova

    U 10.00 keva pokushava da me poshalje u prodavnicu, za shta sam joj trazzio 3000 zlata. Otishla je sama, a ja sam poruchio 1000 drva, 1000 gvozdja i 1000 gline i da chu joj vratiti u zzitu chim podignem njive na 13.

    Oterala me u materinu, i ja sad ozbiljno razmishljam da cimnem Multihuntera i da je prijavim...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 27.06.2009 u 00:00

  7. #7

    Odgovor: Browser igrice

    Play Paradise Paintball - Cmune


    Josh jedna grafichki lepo uradjena multiplayer pucachina. Ovoga puta nosite paintball pushke tako da niko od protivnika nije zaista povredjen

    MOzze u svaki browser, a zahteva samo instalaciju Unity player plug ina


  8. #8

    Odgovor: Browser igrice

    Sta ti je Lebe? Poblesavio si za ovim igrama u browserima?


    Sta ce tek biti za par godina...

  9. #9

    Odgovor: Browser igrice

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Sta ti je Lebe? Poblesavio si za ovim igrama u browserima?


    Sta ce tek biti za par godina...
    Jashta more Vidish shta pishe gore - ustanem u 4 i 15 i gledam u browser, 103ci dan...

    NEmo mi offtopicharish ovde da t ne bih offtopichio 3d paintball pushkom u glavu neg daj neku browser igricu

    Aaa inache, browser igrice su dobro reshenje kada ne mozzesh da instalirash obichnu igru u sistem... recimo na poslu ... namig namig

  10. #10

    Odgovor: Browser igrice

    Nešto novo, a naše:

    http://www.conquiztador.rs/kingdom.php

    Izuzetno zarazno

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. besplatne zabavne igrice na srpskom jeziku
    Autor flomasterman u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 14:55
  3. Moderna romantika: zaprosio devojku preko igrice
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 10:03
  4. Sexy Igrice
    Autor De Marco u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.12.2006, 18:57
  5. Google Browser
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.10.2006, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •