Gay sex - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #31

    Odgovor: Gay sex

    vako!
    Podjednako mi je nesimpatično da vidim lezbo i gay varijantu, kao i sve ostalo što odudara od onog kako sam vaspitavan. Tu spada i siledžijsko ili prekomernim alkoholom uzrokovano ponašanje.

    Ovo što se smatra da je muškarcima interesantno da gledaju lezbo zanimaciju ima verovatno jedno jednostavno objašnjenje.
    Muškarac generalno voli da vidi erotičnu ženu. Ako ima više od jedne to ga dovodi u stanje pijanstva jer vidi duplo ili trostruko ....
    Tako da bi to smatrao običnim erotskim opijanjem, a ne da su privučeni samo sexualnom igrarijom istopolnih učesnica.

    I sasvim sam blizu da za neke stvari verujem da postoji NIKAD !

  2. #32

    Odgovor: Gay sex



    Evo stidim se, sto uopste odgovaram ovdi, al' imam nesto za dnevnik da izjavim

    Da li bi ikada probali sex sa osobom istog pola, i pod kojim uslovima? Ako ste vec probali, kako je bilo?
    Nikada nisam i nikada i necu! Iskreno, nemam nista protiv homoseksulaca ( svako ima pravo na svoje seksualno opredeljenje ), al' se meni pri samoj pomisli na to

    Mislim, sta je tu zanimljivo Samo neku bolestinu mogu da nahvataju

    Zasto muskarce privlaci zenska gay "scena" , pa to je bas pitanje...
    Pa pitanje na to bi moglo da glasi: Gola zemska je gola zemska

    U prilog tome ide cinjenica da je bar 20% "onih filmova"
    odnos izmedju dveju ili vise zemski

  3. #33

    Odgovor: Gay sex

    Citat orfeus kaže:
    Nemam nista protiv bisexualaca,ali mi se stomak ne prevrce od njih,kao sto se nekima prevrce od homosexualaca.
    Aaa, cekaj, bato, cekaj... Nisam ja rekla da mi se gade homoseksualci (nisi ni svestan da upravo jednog imam u komsiluku i poznajem ga ceo svoj zivot), nego da mi je odbojna scena dva muskarca koji se kresu. ('ajde, bre, sad treba da me nazoves homofobom i latentnom homoseksualkom, to tako ide po defaultu ) Dakle, meni ni jedan homoseksualac ne smeta, sve dok ne potencira svoje seksualno opredeljenje i ne kune sudbinu kletu:
    I dalje smatram da sam krenuo tezim putem ka prihvacanju..
    ... jer smatram da bi svaki bio iole bolje prihvacen kad ne bi isticao to sto ga tako razlikuje od ostalih (parola "volim sto sam drugaciji od ostalih"... ali cu zato da se zalim sto me ne prihvataju ), kad ne bi sve i jedan isticao kako smo mi, tipicni Balkanci, na nizem intelektualnom nivou jer smo nesposobni da shvatimo sta je prava ljubav i kad se ne bi pravile gay parade (parade kiča, šunda & neukusa), sve zarad toga da se zahteva pravo na ono na sta, koliko god to surovo zvucalo, homoseksualci jednostavno ne treba da imaju pravo. Dakle, sto se mene tice, ti mozes da ljubavises s kim god hoces, sve dok se ne petljas u nesto sto ti, po prirodi veze, ne pripada. Nadam se da sam razjasnila.

    I nisi ti mene uvredio, daleko bilo, ja sam samo rekla da seksualno opredeljenje ne predstavlja nesto cime se treba diciti, ili cega se treba sramiti... to je necija intimna stvar... Pa ako ja ne potenciram to sto sam heteroseksualka, onda ne zelim ni da od nekog koga upoznajem cujem "znas, ja sam gay". Pa? Ja sam Nikola, drago mi je To me podseca na primer koji mi je koleginica bas danas ispricala... dakle, zena joj se predstavila: "Ja sam ****, clan Mense" (a ja sam ****, clan biblioteke )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #34

    02 Odgovor: Gay sex

    Posto zivim u Kanadi ova tema uopste ne bih bila za diskusiju na ovim prostorima zbog toga sto je gay svet odavno prihvachen na ovom kontinentu
    bez obzira dali se radi o lesbian , homosexual ili bisexual orjentaciji sva tri elementa pripadaju gay familiji .
    Ja ne znam dali ce iko doci na ovaj forum i slobodno pricati o svojoj seksualnoj avanturi sa muskarcem ili zenska sa zenskom , zbog toga sto nase drustvo nije jos sazrelo da prihvati gay community .Ja sam siguran da u Srbiji ima na hiljade gay people ali su oni in the closet , a za postavljaca topica dali je neko imao seksualni odnos sa istim polim i da kaze kako je to doziveo i dali je drugacije nego sa razlicitim polovima mislim da vam niko nece odgovoriti na taj topic ukljucujuci i Orfeus-a koji je vec delimicno izasao out of closet nebi bio raspolozen da vam opise njegov seksualni odnos sa muskarcem i kako ga je doziveo ...
    Bilo bih interesantno za nas muske da cujemo od vas zenskih dali je neka od vas imala seksualni dozivljaj sa nekom zenskom posto vidim da vas ima dosta na ovom topicu ...

  5. #35

    Odgovor: Gay sex

    Samo treba razbiti Taboo-e i razgovarati o "zabranjenim" temama!

  6. #36

    Odgovor: Gay sex

    Citat vancouver kaže:
    a za postavljaca topica dali je neko imao seksualni odnos sa istim polim i da kaze kako je to doziveo i dali je drugacije nego sa razlicitim polovima mislim da vam niko nece odgovoriti na taj topic ukljucujuci i Orfeus-a koji je vec delimicno izasao out of closet nebi bio raspolozen da vam opise njegov seksualni odnos sa muskarcem i kako ga je doziveo ...
    Bilo bih interesantno za nas muske da cujemo od vas zenskih dali je neka od vas imala seksualni dozivljaj sa nekom zenskom posto vidim da vas ima dosta na ovom topicu ...
    Pa izgleda da mi stvarno niko nece odgovoriti Evo ja javno obecavam da ako mi se ikada desi tako nesto napisacu da svi znate kako je bilo
    Evo, promenila sam potpis

  7. #37

    Odgovor: Gay sex

    Citat vancouver kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne znam dali ce iko doci na ovaj forum i slobodno pricati o svojoj seksualnoj avanturi sa muskarcem ili zenska sa zenskom , zbog toga sto nase drustvo nije jos sazrelo da prihvati gay community .Ja sam siguran da u Srbiji ima na hiljade gay people ali su oni in the closet , a za postavljaca topica dali je neko imao seksualni odnos sa istim polim i da kaze kako je to doziveo i dali je drugacije nego sa razlicitim polovima mislim da vam niko nece odgovoriti na taj topic ukljucujuci i Orfeus-a koji je vec delimicno izasao out of closet nebi bio raspolozen da vam opise njegov seksualni odnos sa muskarcem i kako ga je doziveo ...
    uzbud:
    Slazem se u potpunosti stobom, i mislim neznam ali bar 80 - 90% muskaraca je bar jednom u zivotu i mastalo ili pomislilo na sex sa muskarcem, a vecini cak sta vise vrlo cesto tako nesto pada napamet, najveci broj tih su pubertetlije i mladje osobe (tinejdzeri) sto ih naravno nestavlj u gay populaciju, ali niko o tome nesme da prica ili nedaj boze prizna!!!

    A sto se tice zena podrzavam svakako mi je zanimljivo

  8. #38

    Odgovor: Gay sex

    Ne privlaci me isti spol, zadrta sam hetero teta mada imam puno gay frendova.
    Protiv volje sam u svojim skolskim danima prisutvovala takvom hepeningu izmedju dvije cimerice nase sobe u djackom domu kojem je svjedocilo jos desetak drugih djevojaka. Popilo se hebi ga pred kraj godine i posto je dom bio podjeljen na muski i zenski sprat cure su navalile jedne na drugu.
    S obzirom na to ko je ucestvovao nista od toga meni nije bilo sexi.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #39

    Odgovor: Gay sex

    Stvar je jednostavna, vec sam pomenuo negde! Sve je u glavurdi.
    Normalan covek poseduje seriju interesovanja, a seks i seksualnost su delic tog identiteta. I super, necemo da ukidamo seks, taman posla

    Tek ako covek postane opsednut .... da ne lajem cime vec. Onda krece u istrazivanje, ko dete koje hoce da sto pre odraste, pa se skenja kad odraste.
    A nadam se da se slazete da je apsurd biti opsednut bilo kojim oblikom telesnog uzivanja.

    Ja sam reko sebi jednog lepog jutra, ok, sad si imao seks, sad mozes na miru da citas knjige, kontempliras i stvaras. A sve je posle islo samo od sebe. I nije mi palo na pamet da se bavim pitanjem sta sve moze da se stavi u koju telesnu supljinu.... pa jos da istrazujem...paaaa ljudi moji to il' je trauma ili dokonost. Svako doduse pomisli u glavi sve i svasta, i ima misljenje o tome i na tome se zadrzi. I ne misli o tome svaki dan. Mada je danas covek koji gleda TV (koje indijansko ime ) izbombardovan bolesnim idejama.

    Nekad Je princ znao samo za lepu Jelu jer je isao svojim atom do susedne drzave i na tom putu sreo nju.... i svi su imali svog princa/ princezu. A sad guzica na internetu kolko voles....pa narod pobesneo..oce crnu, kosooku, debelu, babu...

    A posebna tema je paradiranje! Mislim, ja bi se osecao kao kreten da idem i vicem ulicom ja volim zene i kao trtimo se po ulici i vatacimo.

    A mozes onda i malo kao suprotni pol da zivis.... dodje cura kod doce, ugradi ga pa se zajebava... mislim aj sad sta jos nece smisliti....
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 07.11.2006 u 04:40
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  10. #40

    Odgovor: Gay sex

    Nedavno sam cuo jedno zanimljivo razmisljanje na ovu temu a glasi:"Za dobrog je..ca pol nije bitan!" Koliko se kome ova izjava svidja???Ali da se razumemo,po onoj nasoj staroj-o ukusima i samarima ne treba raspravljati!!

  11. #41

    Odgovor: Gay sex

    O ukusima ne treba razgovarati...
    ali o NEukusu svakako treba!

    Koliko mi se ta izjava NEsviđa, teško je opisati rečima


    Oćem da kažem, neka radi ko šta hoće,
    ali baš da pol nije bitan
    ili još gore kada se dovate svakakvih krševa kako bi bildovali cifru i navuki tu potpuno apsurdnu etiketu J*bača!!!

    Bljak..primer neukusa u punom svetlu...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #42

    Odgovor: Gay sex

    orfeuse - voleo bih da vas bude sve vise i vise , onda ce ostati vise riba za nas

  13. #43

    Odgovor: Gay sex

    Citat cepelin kaže: Pogledaj poruku
    mislim neznam ali bar 80 - 90% muskaraca je bar jednom u zivotu i mastalo ili pomislilo na sex sa muskarcem, a vecini cak sta vise vrlo cesto tako nesto pada napamet, najveci broj tih su pubertetlije i mladje osobe (tinejdzeri) sto ih naravno nestavlj u gay populaciju, ali niko o tome nesme da prica ili nedaj boze prizna
    Ne shvatam na osnovu cega si dosao do ovih procenata.Pa svi smo mi bili pubertetlije i mladje osobe.Vecu glupost nisam procitao.Po tebi ispade da je vecina muskaraca u dobu kada se formiraju kao licnosti imalo fantazije o seksualnom odnosu sa osobom istog pola ...ako sledimo tvoju teoriju,svako ljudsko bice zeli da ostvari svoje snove i fatazije pa kad ti tvoji latentni pederi eksplodiraju...lele si ga nama
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  14. #44

    Odgovor: Gay sex

    Sve to treba uza zid! salim se
    Kome se to svidja neka proba, meni je od toga muka pri samoj pomisli na to.
    I ne gledaju samo muskarci gay devojke, i devojke vole da gledaju gay muskarce samo one to neslabije priznaju.

  15. #45

    Odgovor: Gay sex

    Dobro, ja nisam Gay ali Richard Geer je ipak Richard Geer. Dobro, jos nisam otkrio svoju tamnu stranu mjeseca, ali mi je super frendica gay. I ne cudim se nesto, zezam je da je ona alpha jedinka. Ziveci na zapadu, vidjeo sam da se u emancipiranom drustvu tezi da muskarci budu sve zenstveniji, zene sve muzevnije a kod Nijemaca je to vec poteklo od II svjetskog rata pa nadalje kada su mnoge zene bile primorane preuzeti kormilo. Moje osobno promatranje me tjera na zakljucak da su lezbijke vise pouzdane dok su gay vise nesigurni u sebe.

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •