Gay sex - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 99

Tema: Gay sex

  1. #61

    Odgovor: Gay sex

    nisam probao ni str8 ni gay sex (da, nevin sam ), ali maštam i o jednom i o drugom.. i to dosta više o ovom drugom..

    seksualno me više privlače muškarci, ali se ustručavam da sebe definišem kao gay osobu jer mi nije prijatno da nosim tu etiketu, s jedne strane zbog sredine u kojoj živim, a s druge zbog svog vaspitanja. sebi sam usadio tu misao da je homoseksualnost greh i najviše me muči to što sebe smatram grešnim jer me ta ista homoseksualnost privlači. do sada sam se borio protiv toga, ali u poslednje vreme malo manje osećam krivicu. jednostavno polako prihvatam tu stranu svoje ličnosti, i tako to.. inače imam vrlo pozitivan stav prema gay ljludima, ali prema sebi... to je druga priča

    a što se tiče životinja, ima tu svega i ne samo sa majmunima. na vikipediji postoji članak o tome. evo stiha neke tamo pesme, za kraj:

    "nature perverts itself, so it goes,
    so what the hell, let it grow"

  2. #62

    Odgovor: Gay sex

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Koliko muškaraca uživa gledajuću dve žene kako se sexaju!?
    Da li bi isti efekat na njih imao sex dva muškarca!?

    Imala sam fantazije o sexu sa ženom. Ne u smislu da sam pritajeni homosexualac već kao nešto neistraženo a intrigantno.
    Nisam ostvarila svoju fantaziju do sada, a i slabo fantaziram o tome u poslednje vreme.
    Ne znam šta bih uradila da se nađem u situaciji da postoji mogućnost da probam gay sex.
    obozawam 'da was gledam' uh znaci extra,wrh,super,strawa,najace,bozanstweno
    a sto se tice gayewa,klasicna bolestina i sram i jad..nista bolesnije i odwratnije..znaci najodwratnija pomisao koja moze da postoji..bolesno je ,exra bolesno...zene su wec nesto drugo..

  3. #63

    Odgovor: Gay sex

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a sto se tice gayewa,klasicna bolestina i sram i jad..nista bolesnije i odwratnije..znaci najodwratnija pomisao koja moze da postoji..
    hm... znači pedofilija, nekrofilija i slične radnje su "zdravije" od seksualne čini između dva odrasla čoveka koji se međusobno seksualno privlače?

    nije mi namera da ikome solim pamet, jer svako ima pravo na svoje mišljenje... ali mislim da je ovakav stav jako ne zdrav.. i za tebe i za sve tebi bliske osobe

  4. #64

    Odgovor: Gay sex

    Citat treznik kaže: Pogledaj poruku
    hm... znači pedofilija, nekrofilija i slične radnje su "zdravije" od seksualne čini između dva odrasla čoveka koji se međusobno seksualno privlače?

    nije mi namera da ikome solim pamet, jer svako ima pravo na svoje mišljenje... ali mislim da je ovakav stav jako ne zdrav.. i za tebe i za sve tebi bliske osobe
    e,owako..prwo n e z d r a w se pise zajedno ..a onda,nezdrawo je to,da muskarac jebe muskarca,to je skromno je reci nezdrawo,nista ogawnije od toga ne postoji..a za pedofiliju i nekrofiliju,phe,pa nema razlike,b o l e s n o !

  5. #65

    Odgovor: Gay sex

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nezdrawo je to,da muskarac jebe muskarca,to je skromno je reci nezdrawo,nista ogawnije od toga ne postoji..
    sad, izvini sto citiram tebe, uzimam sve one koji misle kao i slicno kao ti..
    vise mi je pun ku*ac od ovog misljenja
    isto je kad se dve ribe jebendisu, nema razlike, ako se radi o sexu izmedju dve osobe istog pola, onda je to isto, bilo to devojke, muskarci ili trandze
    po meni je takvo misljenje otrcano i stvarno mogu da razumem da nam se misljenja ne poklapaju po tome da ja nemam nista protiv homoseksualaca i samim tim protiv sexa izmedju njih, ali ne mogu da slusam vise kako bi svi da ga drve na dve ribe, a muskarci su odvratni, gadni, to je bolesno, to je monstruozno, protvi prirode.. a zene Bogu hvala kad se dohvate, cepaj majmuna sve u 16..
    izvinjavam se na malo ostrijem misljenju ali stvarno, po meni je to jednostranost..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #66

    Odgovor: Gay sex

    mila moja starsicepa dje si ti ok je,narawno,pa sloboda misljenja,brat moj zenstweni znas da postoji skala muskarci i zene?znas,ok..e sad ..necu da ulazim u neke sterotipe,ali muskarac je muskarac...swatas..nekako...jbt....! zene su opet zene,njezne,ljepsi pol,i to..phe,ne znam kako da objasnim,pazi,oboje nije prirodno,slazem se...ali zamisli scenu da muskarac ono 'renda' muskarca ..pi pi pi..sad mi se smucilo..muka mi je..odoh da powratim sad cu doc

  7. #67

    Odgovor: Gay sex

    Dve žene ili dva muškarca, apsolutno je isto.
    Nervira me stav kad se neko izjasni (osoba muškog pola) da mu je super da gleda dve ribe, kad ja kažem da je i meni isto ok kad je obrnuti slučaj, ja ispadnem luda. To što ja ne bih bila sa nekom ženskom osobom i nemam takve afinitete, ne znači da sam odmah za to da se svi pripadnici gay populacije poubijaju. I takav stav mi je totalno primitivan i bezvezan.
    Kome se šta sviđa...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #68

    Odgovor: Gay sex

    Citat treznik kaže: Pogledaj poruku
    nisam probao ni str8 ni gay sex (da, nevin sam ), ali maštam i o jednom i o drugom.. i to dosta više o ovom drugom..

    seksualno me više privlače muškarci, ali se ustručavam da sebe definišem kao gay osobu jer mi nije prijatno da nosim tu etiketu, s jedne strane zbog sredine u kojoj živim, a s druge zbog svog vaspitanja. sebi sam usadio tu misao da je homoseksualnost greh i najviše me muči to što sebe smatram grešnim jer me ta ista homoseksualnost privlači. do sada sam se borio protiv toga, ali u poslednje vreme malo manje osećam krivicu. jednostavno polako prihvatam tu stranu svoje ličnosti, i tako to.. inače imam vrlo pozitivan stav prema gay ljludima, ali prema sebi... to je druga priča

    a što se tiče životinja, ima tu svega i ne samo sa majmunima. na vikipediji postoji članak o tome. evo stiha neke tamo pesme, za kraj:

    "nature perverts itself, so it goes,
    so what the hell, let it grow"
    Ako oseaş krivicu zbog sexa s muşkarcem ... predlazem ti da se okreneş i ne vidiş ştra radi taj drugi
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #69

    Odgovor: Gay sex

    Citat treznik kaže: Pogledaj poruku
    nisam probao ni str8 ni gay sex (da, nevin sam ), ali maštam i o jednom i o drugom.. i to dosta više o ovom drugom..

    seksualno me više privlače muškarci, ali se ustručavam da sebe definišem kao gay osobu jer mi nije prijatno da nosim tu etiketu, s jedne strane zbog sredine u kojoj živim, a s druge zbog svog vaspitanja. sebi sam usadio tu misao da je homoseksualnost greh i najviše me muči to što sebe smatram grešnim jer me ta ista homoseksualnost privlači. do sada sam se borio protiv toga, ali u poslednje vreme malo manje osećam krivicu. jednostavno polako prihvatam tu stranu svoje ličnosti, i tako to.. inače imam vrlo pozitivan stav prema gay ljludima, ali prema sebi... to je druga priča

    a što se tiče životinja, ima tu svega i ne samo sa majmunima. na vikipediji postoji članak o tome. evo stiha neke tamo pesme, za kraj:

    "nature perverts itself, so it goes,
    so what the hell, let it grow"
    jbt,ali zamisli samo dobru ribu,njeno lice,njen hod,njene grudi,macu wrelu..noge...njenu kosu...i dilema je gotowa

  10. #70

    Odgovor: Gay sex

    Hvala bogu, nikada nisam doživeo ništa ni nalik, niti poželeo tako nešto. Priznajem da spadam u osobe koje prema homoseksualcima (oba pola) imaju predrasuda, mada zaista smatram da i takve sobe treba da imaju sva prava kao i ostali ljudi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #71

    Odgovor: Gay sex

    ...i da sam žensko voleo bih žene...

  12. #72

    Odgovor: Gay sex

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    e,owako..prwo n e z d r a w se pise zajedno
    hvala na korekciji inače pišem pravilno (trudim se), ali desi se i da pogrešim.
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    jbt,ali zamisli samo dobru ribu,njeno lice,njen hod,njene grudi,macu wrelu..noge...njenu kosu...i dilema je gotowa
    pa jeste, slažem se. ima mnogo privlačnih žena.. ali eto, postoje ljudi kao ja koji primećuju i privlačnost kod muškarca to je izgleda teško razumeti, ali jbg... ja ne mislim da je to bolesno, već.. na neki uvrnut način, prirodno :/ sve je za ljude.

    i samo da napomenem, gay parade ne podržavam. eto šta se dobije kada se otvoreno hejtuju homoseksualci

  13. #73

    Odgovor: Gay sex

    treznik,ne moze to ''na uwrnut nacin,priprodno'' jednostawno,to je neprirodno..necu da ti solim sad,ali Bog je stworio adama i ewu,a ne adama i stewu..nego..to je twoje rezonowanje,ali zapitaj se...

  14. #74

    Odgovor: Gay sex

    ako je stvorio Adama i Evu, a ne Adama i Stevu, nije isto tako stvorio ni Madam i Evu

    ali eto, postoje ljudi kao ja koji primećuju i privlačnost kod muškarca
    dobro je, nisam jedina
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #75

    Odgovor: Gay sex

    ja nemam nikakvih predrasuda kod gay ljudi.
    nije nista strasno ako se ponasaju kao muskarci a ne da se oblace kao zene i tako ponasaju...
    bilo je i vreme kad je i mene taj seks privlacio
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •