Udaj se za mene - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Udaj se za mene

    Ko kaže da mora da (za)prosi?
    A tome mrčovu mrčenome (kako su moji doma već tog budućeg zeta titulisali i žale unaprijed) mogu samo da poručim shto originalnije i nesvakidašnje i na prepad(kad uopšte ni ne ochekujem)...tokom skoka padobranom - ovom oduševljenju ne bi bilo kraja (ako budem pri svijesti), vožnje helikopterom, neđe ispod vodopada (jes, ovdje ih ima bash da birash... ), u toku ronjenja, plivanja, može i davljenja daleko bilo... bilo dje u vazduhu ili vodi...Uh, izvinite, ja se zanijeh...Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #47

    Odgovor: Udaj se za mene

    A sta ako sam ja zaprosila njega?
    To se ne vazi?
    Sto je on morao mene da pita?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #48

    Odgovor: Udaj se za mene

    Chula sam to 10ak puta u mojoj proshloj vezi...ali zbog neadekvatnog nachina na koji me je zaprosio dobio je uvek "korpu".
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #49

    Odgovor: Udaj se za mene

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Chula sam to 10ak puta u mojoj proshloj vezi...ali zbog neadekvatnog nachina na koji me je zaprosio dobio je uvek "korpu".
    ...nisi se udala zato sto nije skocio sa bandzija sa cvecem u rukama,izletevsi ispred tebe kao da je pao sa neba?......
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #50

    Odgovor: Udaj se za mene

    Pisala sam jednom da moj suprug nije neki romanticar, tako da ni bracna ponuda nije bila planirana nit nesto posebno.
    Pre braka smo bili u vezi 5 godina i jedno vece sedeli zajedno kod mene, nesto pricali, a bilo bas kasno i on samo rece da mozda nam je vreme da se skrasimo zajedno jer mu se smucilo sto mora skoro svako vece kasno da se vraca kuci.


  6. #51

    Odgovor: Udaj se za mene

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nisi se udala zato sto nije skocio sa bandzija sa cvecem u rukama,izletevsi ispred tebe kao da je pao sa neba?......
    Ne,nego zato shto je uvek bio mrtav pijan i zato shto je to uvek radio da bi privukao pazhnju njegovih josh pijanijih "ortaka".A sutra kad se otrezni bude ga sramota da me pogleda.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #52

    Odgovor: Udaj se za mene

    @joksi
    Imam druga koji me zadnjih 20 godine prosi. Uvek kada je pijan. Iako se mamuran toga ne bi setio (otrežnjen još manje), vazda je bilo svedoka koji su ga podsećali na tu njegovu osobitu hrabrost. Rekla sam davno, samo ako me nešto načepi, bogami, osvetiću mu se i prihvatiti ponudu. Kleo se da će ostaviti alkohol kao davnu prošlost, samo da spasi živu glavu od aždaje i da više sebe ne dovodi u takvu opasnost.
    Nije ostavio alkohol. Oženio se. Drugom (ne znam da li je proševina bila u treznom ili pijanom stanju). Mada, kada se okupimo i kada se zalije, i dalje me prosi. U prvo vreme mi je bilo užasno neprijatno jer mu je sada tu bila prisutna i voljena supruga, ali je već i ona to prihvatila kao još jednu u nizu njegovih pijanih nebuloza.
    Sada mu obe pretimo (naravno, najpre se otrezni) da ukoliko ne bude dobar, ona će ga ostaviti, a ja ću ponudu prihvatiti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #53

    Odgovor: Udaj se za mene

    ......
    ...ja sam,uglavnom,kada sam se napiJo,pokusavao ribu da odvucem u krevet...jerbo su mi bili pojacani nagoni teranja...nikada nisam nudio brak...tako da...jadni obojica...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #54

    Odgovor: Udaj se za mene

    jes, prva trudnoća najkraće traje...Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #55

    Odgovor: Udaj se za mene

    Pre neke dve nedelje, moj najbolji drug je zaprosio devojku, koja je nekada bila moja najbolja drugarica. Kaze, dugo je razmisljao o tome, i u 6 ujutru u nedelju su budili cvecarku, trazili harmonikasa i dizali zlatara iz kreveta da bi uzeli sve sto treba za prosidbu. Otisao je do njenih kuci, trazio ruku od majke i oca, otisao je do svojih kuci da im kaze da ce zaprosi devojku.. i kad je napokon otisao za Novi Sad kod nje na posao, kad je kleknuo i pita je da li zeli da se uda za njega, ona se rasplakala i pristala.
    Ja sam plakala posle par sati, kad su me nazvali i rekli mi da se spremim za trandibal, jer se drustvo smanjuje, in a good way.

    E, tako ja zamisljam moju prosidbu. Za mnoge stvari nisam konvencionalna i malo sta tradicionalno postujem toliko da bas treba tako da se desi, ali ako dodje do prosidbe jednog dana, zelim da se to desi na jednom kolenu, da u njegovim ocima vidim istu zelju kao sto bi on video u mojim i da oboje znamo da smo jedno drugom savrsena zakrpa. Nije mi btino mesto, samo osecaj koji cu imati.

    Sto se tice licnih iskustava.. da, prosena sam, jednom. Ali, bila sam malji deca
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #56

    Odgovor: Udaj se za mene

    Stigli sa posla kod mene kuci,malo zatim ona ce meni"imas 29g,ja sam tu isto,sto ti mene neozenis,naravno precutim,pratim je kuci,zezamo se oces na kafu kod nas,moze.tast i tasta sami oces kafu,pijemo kafu i svecano izjavljujem'Djede tvoja cerka me isprosila i ja pristao,kad mogu da dodjeu m prosnju sa kumom i roditeljima'pukli od srece i smeha,milica cujes li ti ovo,ona odgovara persrecno pa u subotu dodjite.posle 6 nedelja za Vidovdan smo se vencali,sledece godine u julu prvi sin,dogodine u avgustu drugi sin,proslo je 29g odina i jos razmisljam sto je nisam ja zaprosio,ma ima i zlatna svadba za 21 godinu i sigurno cu je tad zaprositi

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Ima neko ko misli na mene!
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 16:35
  2. Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 17:41
  3. Očekuju od mene da...
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 11:47
  4. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46
  5. Mesečeve mene
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.06.2006, 23:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •