Udaj se za mene - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 56
  1. #31

    Odgovor: Udaj se za mene

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Kako zamisljate trenutak u kom ce vas vas voljeni zaprositi, tj. kako ce te vi momci jednog dana zaprositi svoje voljene? Da li to mora da bude romanticno, na nekom posebnom mestu ili ne? Za one koji su vec u braku, kako je izgledao taj trenutak prosidbe?
    pa ako budem smatrala da je on "onaj pravi" zaprositju ja njega....
    verovatno tje sve lichiti na zafrkanciju, ali....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #32

    Odgovor: Udaj se za mene

    Bilo je to u toku razgovora, dosli smo do konstatacije da bi se mogli vencati.
    Medjutim sam formalni cin zaprosenja/veridbe, u uskom porodicnom krugu je bio vrlo svecan! Trenutak za secanje!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #33

    Odgovor: Udaj se za mene

    "...Sve sam sredio!Treba mi tvoje da!Hocu da mi je bracna obaveza tvoj osmeh!Ako vec funkcionisemo ovako dobro,ajde i da uzivamo u tome,a ne da se prisecamo!Nisi deo mog zivota,ti si moj zivot!Ajde da ustanemo zajedno,da lezemo zajedno!Budi mi zena!Spoji i usreci dve srodne i sudbinski vezane duse!Udaj se za mene....!"
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  4. #34

    Odgovor: Udaj se za mene

    e verovali ili ne i ja sam prosio dva puta dvije cure i ni jedna me nije odbila ali mi je bila prpa sta ce reci
    u svakom zlu ima nesto dobra

  5. #35

    Odgovor: Udaj se za mene

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    e verovali ili ne i ja sam prosio dva puta dvije cure i ni jedna me nije odbila ali mi je bila prpa sta ce reci
    Дакле, данас све троје живите у срећном браку?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #36

    Odgovor: Udaj se za mene

    Hm....teska tema.
    Kako da znam da li je ON taj PRAVi ili ne?
    Vecita pitanja....
    Plasi me ovo pitanje........
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  7. #37

    Odgovor: Udaj se za mene

    Ah.. ja ne bih znala.

    Ja te riječi nisam čula. Ups, jesam ali ih nisam shvatila ozbiljno nakon finiširane jedne radnje.

    Ali, u svakom slučaju, ja sam htjela da bude neka romantika u igri ali ne ono sa svjećama nego tipa lubenica - dvije slamke - na jednoj slamki prsten.

    Jednostavno ali opet lijepo i romantično.

    Nije ostvareno iako sam suptilno sugerirala svojem taj način izgovaranja tih riječi.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #38

    02 Kako vas je zaprosio?

    Posto su mi vjencanja profesija svakodnevno imam prilike cuti buduce mladenke kako pricaju u svojoj prosnji. Dok se u Americi ocekuje da ste uz pitanje daje i vjerenicki prsten (naravno sto veci to bolji) i da to bude dogadjaj za pamcenje. Od iznajmljivanja jahti do luksuznih putovanja samo za tu prigodu do nekih vrlo hrabrih performansa ispred masovne publike. Kada cujem te price moram se nasmijati i vratiti se gotovo 11 godina unazad. Moj me je zakoniti zaprosio sa buketom cvijeca iz lokalne samoposluge sa pitanjem:
    " I onda? ' Ocemo li se zenit ili necemo? "

    Znala sam da je to u njega vrhunac romantike pa sam pristala prije nego je on odustao .
    Dakle drage forumasice i forumasi, kako su vas pitali ili kako ste vi pitali?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #39

    Odgovor: Udaj se za mene

    E drage moje, ako vi ne uzmete stvar u svoje ruke nista od udaje.
    Verujte mi, retki su muskarci koji znaju sta hoce od zivota i od veze. A to sto nikako da se odluce da vas zaprose iz proste muske logike: mozda ima i bolja ili ma samo jos jednu da ...

    Pa zar je brak tako strasan?
    vatru u meni nikada neće ugasiti sivilo dana

  10. #40

    Odgovor: Udaj se za mene

    Evo moje price. (verena sam tek nesto vise od mesec dana) Zapravo ceo zivot sam mislila da nikada necu dozivet taj 'verenicki staz' i da cu imati veridbu, vec da cu se jednostavno samo udati.

    Nisam mislila da ce me moj momak prositi, mada sam znala da cemo se uzeti, kad-tad, jer smo oboje znali da smo stvoreni jedno za drugo. Jednostavno, znali smo da je to ljubav, da je to ono sto trazimo, i mislila sam da cemo samo potpisati neki veom znacajan papiric

    BTW zivimo zajedno vec dve godine...

    I dodje moj gospodin jedno vece kuci, smeska se, raspolozen i kaze: Da ti kazem nesto? I odugovlaci, pa se opet smeska, sav srecan, raspolozen, pa opet odugovlaci i tako dobrih dvadesetak minuta, a ja pojma nisam imala o cemu se radi. I kaze on meni: Ja sam resio da se mi verimo (znaci bez ikakve prethodne najave ili price), na sta sam ja rekla: Ljubavi, ja sam odavno verena za tebe, misleci da se sali, jer zaista nisam mislila da ce se to meni desiti. I kaze on: Sta radis za nedelju dana? Jel' imas nekih obaveza? Razmislim, nemam. E, dobro restoran je zakupljen, imamo veridbu; gospodin je 100% bio siguran da cu pristati, jer kazem, ljubav je to Pa kazem ja onda: Dobro i sta se kaze? I nastavi gospodin: Hoces li se udati za mene? Naravno, znate moj odgovor: DA sa suzama u ocima; stavrno nisam mislila da ce se to meni desiti, a desilo se stvarno neocekivano.

    Veridba je bila u restorenu, u Novome Sadu, u centru, koji nosi moje ime; ono kao sasvim slucajno I tada je odrzao mali govor, uputio zvanicno pitanje mome tati, onako starinski i stavio mi predivan prsten na ruku!

    Tamburasi su bili ekstra, sve je bilo fantasticno, valjda zato sto nista nije bilo planski, vec sve sponatnao. Toliko je bilo lepo, da ne moramo ni svadbu da pravimo!

    Eto iskustvo jedne sveze-pecene verenice

  11. #41

    Odgovor: Udaj se za mene

    Ja sam prosle nedelje zaprosio njih tuce,imao sam visak ruza,ostalo od zabave pa rekoh da ih svrsishodno upotrebim.Kontam,hocu da vidim koliko njih je ludo da meni kaze "da" i iznenadise me.
    Okruzen sam ludacama
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  12. #42

    Odgovor: Udaj se za mene

    U braku sam četiri godine,a zajedno smo već dvanaest godina.Prvo smo se verili nakod šest godina zabavljanja,a potom je usledio i brak.Mogu reći da smo već posle godinu dana naše veze imali predstavu o tome da smo suđeni jedno drugom.Čekali smo da se neke kockice slože(fakultet,posao,stan) i zatim uplovili u bračne vode.Sama svadba bila je za pamćenje.Pola godina sam je planirala do detalja.Nisam žalila para,i dan danas mi nije žao ničega.Bila sam kao kraljica, a on moj kralj....samo što je moj kralj imao žešću tremu pa se malo napio i zaspao prve bračne večeri.

  13. #43

    Odgovor: Udaj se za mene

    nisam isprosena, ali kad bi do toga doslo volela bi da bude neko iznanedjenje, ali sobzirk kakvi su moji to ce da ide ono klasicnim putem da dodje decko kod mojih i da zatrazi ruku

  14. #44

    Odgovor: Udaj se za mene

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    "...Sve sam sredio!Treba mi tvoje da!Hocu da mi je bracna obaveza tvoj osmeh!Ako vec funkcionisemo ovako dobro,ajde i da uzivamo u tome,a ne da se prisecamo!Nisi deo mog zivota,ti si moj zivot!Ajde da ustanemo zajedno,da lezemo zajedno!Budi mi zena!Spoji i usreci dve srodne i sudbinski vezane duse!Udaj se za mene....!"
    da meni tako neko kaze, ja bi se odma udala

  15. #45

    14 Odgovor: Udaj se za mene

    Nekako spontano..
    Mili i ja smo znali da smo "suđeni"
    (ma ja sam znala , da je on g-din ''taj'')
    od samog početka...
    Živeli smo kraće vreme zajedno,
    a onda i rešili da se "potpišemo" ,
    možda više zbog papirologije , nego zbog samo "čina"..
    Venčanje u crkvi je bilo predivno
    (ne znam da li je neka ''mlada'' plaklala više od mene )


    Da ne skrećem sa teme ,
    nikakvog konkretnog pitanja "hoćeš li se udati za mene?"
    nije bilo, kao ni mog "padajućegunesvest": da!

    Desili smo se jedno - drugom...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima neko ko misli na mene!
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 16:35
  2. Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 17:41
  3. Očekuju od mene da...
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 11:47
  4. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46
  5. Mesečeve mene
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.06.2006, 23:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •