Kako napraviti kintu?
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Kako napraviti kintu?

    Upiste ideju, ako je imate, negirajte, podrzite, zaradite i zovite me da trosimo
    Blue moon sinkin' from the weight of the load
    And the buildings scrape the sky

  2. #2

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    bla bla bla

    Jabuke koje rastu deset puta brze
    Dva preduzetnika podigla su plantaze kod Bacinaca na kojima su sadnice jabuka u drugoj godini, po
    najvecoj susi, porasle metar, dok u drugim vocnjacima prirast nije bio veci od 10 santimetara
    Kada su se, pred osobom merodavnom za dodelu kredita u fondu republicke vlade, pojavili Zoran
    Grozdanic i Zdravko Milinkovic, obojica diplomirani ekonomisti, zahtevajuci drzavnu pozajmicu za
    plantaze voca, podozriva osoba je iskazala nedoumicu o sposobnosti trazilaca da urade ono sto su
    napisali u biznis planu, na sta je Zoran spremno odbrusio:
    - Mi smo menadzeri, organizujemo i finansiramo posao. Traktor ne vozimo ni jedan, ni drugi.
    Masinama upravljaju radnici. Ne moraju ljudi biti seljaci da bi se bavili vocarstvom i to nije merilo po
    kome neko moze biti dobar robni proizvodjac.
    Da iskaz nije izgovoren bez veze, pokazuju plantaze
    koje su diplomirani ekonomisti podigli u blizini
    sremskog sela Bacinci. Nema tog profesora
    poljoprivrednih fakulteta koji nije hvalio vocnjake. Tik
    uz prugu Beograd Zagreb, na jednoj parceli do 10
    hektara posadjeno je 15 hiljada sadnica jabuke, u
    trecoj godini rasta, a odmah pored stoji druga parcela
    sa 22 hiljade sadnica istog voca, na 12 hektara, sa 22
    hiljade stabala u drugoj godini rasta. Drugi kompleks plantaza je par kilometara severno, na
    obroncima Fruske Gore. Na 10 hektara zasadjeno je 18 hiljada stabala kruske viljamovke...

    NPR
    Blue moon sinkin' from the weight of the load
    And the buildings scrape the sky

  3. #3

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    da ti ja pomognem ali delimo 99-1 procenat.99 procenata naravno ide meni

    prvo uzmi odgovarajuci apoen preporuchuje se 100 jura i vishe.kupi posebnu vrstu pamuchnog papira,kupi tintu u koju cesh umochiti papir preporuchljivo je da tinta bude iste boje ko na novchanici. specijalnu vrstu papira tzv pamuchni papir stanji na istu debljinu ko na novchanici,potom papir umochi utintu i ostavi da se osushi.pobrini se da tinta bude i unutar papira, kopiraj hologram i sliku da budu isti kao na toj novchanici.

    papir iseci pre nego shto cesh ga staviti u tintu pazi da bude iste duzhine ko novchanica

    nakon tog procesa pare su spremne za troshenje

    zahvalimo neshnl dziografiku na veoma pouchnoj emisiji o krivokletstvu koje me je nauchio shta treba a shta ne treba raditi prilikom krivotlestva
    Poruku je izmenio maksimilijan, 16.06.2009 u 08:55

  4. #4

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Nikada nisam umeo da (na legalan način) napravim kintu. Jedno vreme sam malo bolje zarađaivao, ali to je bilo u zoni sumraka, dakle nezakonito, što moja savest (a boga mi i zort od organa gonjenja) nije mogla da podnese...

    Što bi rekao jedan monah kojeg sam davno upoznao u manastiru Krka - Nisam imao blagoslov za novac.

    Za napraviti kintu treba znati pravu fintu! Ja je nikada nisam provalio...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Opet sam ozbiljna. neki znaju da imam hobby, svi se dive mojim radovima, ali niko nece da kupi.
    Treba mi pomoc, galerija, gift shop, knjižara bilo gde da plasiram to sto radim, radovi su, izmedju ostalog na mom bligu, ima vise stranica, pa listajte, ako neko ima ideju, gde da to prodam.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #6

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    A sto da je pravimo,ajd` da probamo da je zaradimo!

  7. #7

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Univerzalno rešenje direktno iz Ziona:

    1. Na svim internet oglasnicima, dnevnim novinamam, televizijama i radio stanicama tražiti pomoć u vezi zaposlenja u Zavodu za izradu novčanica i kovanog novca u Topčideru.

    2. U oglasu obavezno navesti da ćete osobi koja vam u tome pomogne dati polovinu svoje mesečne zarade.

    3. Prilikom kontakta sa ponuđačem, obavezno insistirat da vas zaposli na mestu gde ćete direktno učestvovati u "pravljenju kinte"

    4. Obrijati se, okupati, oprati zube... jer ne ide da pravite kintu neuredni

    5. Krenuti dva sata pre početka radnog vremena i pomoliti se svetom GSP-u i saradnicima za dugotrajnost autobusa i pravovremenost vozača, kako biste izbegli brukanje prvog radnog dana.

    6. Ne ostati ispred postrojenjea, već ući u isto, te doći na radno mesto

    7. Početi pravljenje kinte.

    As simple as that....

  8. #8

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Najprostiji odgovor-sednes pored podhodnika u centru,uzmes neki instrument,gitarica se preporucuje,i udri misko a pare samo ulecu u casu

  9. #9

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Najprostiji odgovor-sednes pored podhodnika u centru,uzmes neki instrument,gitarica se preporucuje,i udri misko a pare samo ulecu u casu
    To nije pravljenje, nego prikupljanje kinte, obrati pažnju na zadatak

  10. #10

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Pa dobro odes kuci i fotokopiras to sto si dobio

  11. #11

    Odgovor: Kako napraviti kintu?

    Vi ste gomila neozbiljnih tipova
    A ja sam jedna glupaca koja sve shvata ozbiljno!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

Slične teme

  1. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:02
  2. Kako napraviti DVD sa sve titlovima?
    Autor srdjan_p u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.01.2016, 04:09
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.06.2011, 18:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •