Šalter za žalbe.. - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 66
  1. #31

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Moram malo da se žalim i na ser_gogsy-a jer vidim da je pomalo skrenuo sa ''kursa'' i promenio avatar.Nekako mi je nespojiv sa ubeđenjima koje iznosi služeći se tim avatarom.Anđeo i ašik...nekako,ašikovanje mi ne ide sa heruvinima,anđelima i arhanđelima.
    E koki koki

    Kurs je dobar i kormilo je čvrsto u mojim rukama...Ali vi koki zalutaste čak do turske , "ašikovanja" i turskih ljubavnika ...

    A predlažem da avatar malo "dublje" zagledate, pa ćete videti da se radi o muškarcu(Adamu) i ženi(Evi), i primetićete da samo Adam ima krila.... i da je spreman da uteši i zaštiti Evu od svakojakih zmija...aždaja...guštera....i zmajeva....


    Poruku je izmenio ser_gogsy, 12.06.2009 u 04:15

  2. #32

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    ...ove mačke se ne pare više samo u februaru...i one se prolupale, pa sam do ranih jutarnjih sati slušala njihovo ljubavno zavijanje nisu nimalo bile razmišljale da neko mora ustati u 6h i ići zaraditi za whiskas...

  3. #33

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sta mi vredi koji qrac da se zalim,ali 'ajde...da probam...
    ...ubedjen sam da imam,ne mali,ali rekao bih,qrac koji ne zadovoljava propisane zenske standarde... e sada...brine me to sto se nikada nijedna nije zalila......i to me je bacilo u dilemu...da li je moguce da sam do sada uvek nailazio na zene koje su pune razumevanja,koje nisu htele da me povrede,koje su se pretvarale da uzivaju pri sexualnom opshtenju sa mnom?...
    ...i kada bi dobio taj odgovor,kapiram da nije toliko bitno,jerbo ne mogu da se opustim ako ne uradim neku silikonsku nadogradnju(pa da budem lep k'o Ksenija Pajchin),a para nema sto bi rekla potomak Peke Dapchevica,ona visoka Tijana...
    ...gledajuci cene zahvata,ispada da treba da ljuljnem negde oko dva i po soma,da bih slobodno i sa zadovoljstvom,mogao prekinem da nosim pantalone i 6 pari gaca i da se ulicom setam go,kao ponosni vlasnik veliko baboona......
    ...di da nadjem pare?...pomagajte...

    Evo reshenje za Angusa

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku

    Znaci potpuno prirodna stvar i bas te postavlja kakav trebas biti, da ne spominjem previse kod muskaraca je posebno zapazeno da se povecava potencija ali i velicina i debljina polnog organa- i to je logicno jel ti kroz ceo dan i noc struji krv kroz celo telo (na slican nacin i rade wep pumpe tako sto nateruju vazduh i krv u organ inace, znaci nije zafrkancija!




    Aj' bar smo jednu zalbu (nadam se) reshili ...znaci sungajzig

    Ne kosta nista, a pritom i ustedish...jedes kg paradajza celu sezonu
    Poruku je izmenio leptirić, 13.06.2009 u 00:11
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    E koki koki

    Kurs je dobar i kormilo je čvrsto u mojim rukama...Ali vi koki zalutaste čak do turske , "ašikovanja" i turskih ljubavnika ...

    A predlažem da avatar malo "dublje" zagledate, pa ćete videti da se radi o muškarcu(Adamu) i ženi(Evi), i primetićete da samo Adam ima krila.... i da je spreman da uteši i zaštiti Evu od svakojakih zmija...aždaja...guštera....i zmajeva....


    Samo ti čvrsto drži kormilo i ne boj se...

    ...nego...Koki je nekad bila cool tip...ne znam odakle potreba za ovakvim visprenim temama...eto, žalim se na nju...

    (da ne zaboravim: SQUAW i 4 negativna poJena )

  5. #35

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    ...nego...Koki je nekad bila cool tip...ne znam odakle potreba za ovakvim visprenim temama...eto, žalim se na nju...
    Da, Koki je nekad bila-> cool, in, baš je super, br.1, moderna...
    ...a sad , prosto, traga i luta za pravim vrednostima...jeste da još uvek luta...al' bitno je da traga, istražuje i kuca na vrata....

    Koki, ništa ne brini...samo napred...

  6. #36

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    E koki koki

    Kurs je dobar i kormilo je čvrsto u mojim rukama...Ali vi koki zalutaste čak do turske , "ašikovanja" i turskih ljubavnika ...

    A predlažem da avatar malo "dublje" zagledate, pa ćete videti da se radi o muškarcu(Adamu) i ženi(Evi), i primetićete da samo Adam ima krila.... i da je spreman da uteši i zaštiti Evu od svakojakih zmija...aždaja...guštera....i zmajeva....


    Nemoj da se ljutiš, ali i za mene je tvoj avatar bio iznenađenje. Adam me neodoljivo podseća na Džonija Vajsmilera... Ja Adam, ti Džejneva...

    Žalim se na komšiju koji se iznenada odnekud pojavio. Mislim, nije ga pre bilo. A mislim da je negde bio zadržavan. Puši u liftu i kida nalepnice da je pušenje zabranjeno. Gadno gleda. Ne trepće. Stoji dugo u hodniku i kad nema svetla.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #37

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    takodje se zalim na komsiluk....
    ona debela,s drugog sprata,svaki put kad skupi ves sa zice pokupi i moje stipaljke....to je doslo dotle da svaki put kad udjem kod Kineza on znacajno doseta do mene sa pakovanjem stipaljki u ruci......

    takodje bih imala da dodam jos nesto:

    macka se omacila na mojoj krovnoj terasi....a ja imam fobiju od macaka....a dolaze i potencijalni ocevi maceta.....pa je sad zurka na terasi.....da poludis,nista drugo...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #38

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    macka se omacila na mojoj krovnoj terasi....a ja imam fobiju od macaka....a dolaze i potencijalni ocevi maceta.....pa je sad zurka na terasi.....da poludis,nista drugo...
    Nama komšinska mačka živi u hodniku. Ne drže je u stanu, nego ispred stana ima stolicu, jastuče, pesak, sve. I vozi se s nama liftom, pa je svi puštamo kad hoće da ide unutra ili napolje. U početku su se neki bunili, ali smo se sad već svi navikli, slatka je. No, jednog jutra ja izlazim sva bunovna iz stana i nagazim je, jer je spavala na mom otiraču. Ciknula ona, ja udri u vrisku, ne zna se koja se više prepala... Nije baš da se žalim, ali eto, spočitavam joj koji živac koji sam tom prilikom izgubila...
    Vrag odneo šnalu...

  9. #39

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku

    Žalim se na komšiju koji se iznenada odnekud pojavio. Mislim, nije ga pre bilo. A mislim da je negde bio zadržavan. Puši u liftu i kida nalepnice da je pušenje zabranjeno. Gadno gleda. Ne trepće. Stoji dugo u hodniku i kad nema svetla.
    Naravoučenije:

    pušači su grozni.



  10. #40

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Naravoučenije:

    pušači su grozni.


    Žalim se na pušače u liftu i drugim prostorijama gde nema ventilacije ili je slaba, a pogotovo ako te prostorije koriste i deca.




    Žalim se i na nepušače koji generalizuju pušačke sklonosti propušačkih individua.

    Vrag odneo šnalu...

  11. #41

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Žalim se na pušače u liftu i drugim prostorijama gde nema ventilacije ili je slaba, a pogotovo ako te prostorije koriste i deca.




    Žalim se i na nepušače koji generalizuju pušačke sklonosti propušačkih individua.

    Naravoučenije:

    pušači su osobe sklone čestim žalbama (da ne kažem: tužiBabe).


  12. #42

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da se ljutiš, ali i za mene je tvoj avatar bio iznenađenje. Adam me neodoljivo podseća na Džonija Vajsmilera... Ja Adam, ti Džejneva...
    Naravno da se ne ljutim , kad' znam da slabo vidiš zbog dima iz cigarete koji ti muti vid. Pa sve vidiš/gledaš kao kroz maglu(gustu)...
    Pa se onda od Adama prividja Tarzan , od Eve - Džej , a od Darwina - Čita

    Dakle, pušenje? ili bistar vid?

    Odaberi.....

  13. #43

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da se ne ljutim , kad' znam da slabo vidiš zbog dima iz cigarete koji ti muti vid. Pa sve vidiš/gledaš kao kroz maglu(gustu)...
    Pa se onda od Adama prividja Tarzan , od Eve - Džej , a od Darwina - Čita

    Dakle, pušenje? ili bistar vid?

    Odaberi.....
    E zabrinuću se stvarno ako mi se od Eve bude priviđao Džej...
    Ovo za Darvina je bilo duhovito, čestitam.

    Žalim se na one što se okomljavaju na moje pušenje. Aman, pušim i tačka.
    I bistro vidim jer dim ispuštam energično i u stranu.
    Vrag odneo šnalu...

  14. #44

    Odgovor: Šalter za žalbe..

    Zalim se na gorenje ...mislim robnu marku

    i sada cu da se pridruzim Izabellitti i da
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #45

    Odgovor: Šalter za žalbe..




    ...sad biH nešto laNuo, al' uzdržaću se...

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji je vaš književni alter-ego?
    Autor alpinista u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.04.2013, 16:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •