"Nik Sloter" stigao u Srbiju - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    A vid' ga sto mi je smanjio sva slova u citatu

    Odrzace su u petak i subotu, tj. sutra i prekosutra, u novosadskom muzeju zaboravljenih umetnosti. E sad, moj ga znao gde je to, ne razumem se u NS, ja sam malo daljNJa Sosa
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    jedna od bivših hala fabrike Petar Drapšin

    Adresa: Bulevar despota Stefana 5, (Kineska četvrt), Novi Sad
    Sajt: Muzej savremene umetnosti Vojvodine - Novi Sad
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    А, онда добро, четворка ту пролази близу
    Дакле, Ник Слотер долази у суботу... то ме занима...

    Звездаста жабице, нисам их ја смањио... појма немам шта се дешава, да није увео газда какав спелчек...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju



    Valjda će nam i Mič Bjukenen jednog dana doći
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #20

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Мич Бјукенон је штребер. Сећам се једне епизоде где је тезгарио на некој журци, и као они цугали на плажи и код базена, и каже Мич или прекидајте или прекидамо журку, такви су прописи.
    И они се као смеју, као ајте молим вас, ви сте формалност, кад они факат пођоше... и мораше јадни људи да оставе цугу...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Pa nego... nema zezanja kad Mič čuva plažu Propisi su propisi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #22

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Прави јунаци се не држе закона ко пијан плота... Ник Слотер, Мистер Но, Серпико, Хари Калахан... јеси ли херој или рачуновођа...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Pratio sam ovu seriju tada kada se ona kod nas emitovala ja sam bio tinejdz-boj jes da bese davno ali se secam da nisam propustao ni jednu epizodu.
    Nekako mi je bila bas jednostavna a kul idealan miks.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Bio je u piramidi,i onaj Srđa ga ispolitizovao samo tako,te demonstracije,te kako se o našoj ''revoluciji'' uči u svetu,bla,bla,bla...ali inače Nik Sloter nije tu zarad politizovanja i skupljanja poena
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    U ischekivanju dolaska Micha Bjukenona (Bjukenona Micha za predsednicha) ili pak samog Norisa Chaka (pobedio zid u partiji tenisa), pratimo dogodovshtine Slotera Nika (alias Roba Stjuarta) u njegovom povJesnom dolasku u zemlju Srbiju.

    Dolazak Slotera NIka u Srbiju je Bre, Holivudski momenat, gotovo ravan onome kada su se sreli Supermen i Betmen, Alien i Predator, Hari i Seli, Suzan i Bojl pa Suzan Bojl i Sajmon Kovel ili kada je Last Action Hero stupiJo nogom s ovu stranu platna, o Kasandrinom dolasku u Serbiju svojevreemno da ne pricham...
    (mi inache nemamo naviku da i razdvajamo dva dobra pa su tako Paja i Jare oduvek bili u istom materijalu)

    L&M, vidi se da RobeTa ponela malo euforija, zaista, zamislite da ste otkrili da ste doshli u
    Zambiju na primer, i dobili ovakav publicitet i ovakvu zajebanciju zbog nechega shto ste uradili pre dvadeset godina i ostavili iza sebe? )

    Naaravno, verujem da Stjuart delom kapira ili che ukapirati da je dobar deo ljudi gledao seriju ne zato shto je Srbiji i li njima bio potreban heroj nego zato shto nishta drugo nije bilo na tv u toj kolichini, te da je Nik Sloter preCednik sprdnja one vrste koje je to Chak Noris na globalnom planuu...Devedesetih smo ga, na kraju, pod prisilom prihvatili i chak nam nije bio ni antipatichan. I Milka Canich je postala popularna zadnjih godina, iz slichnih razloga. Postala je institucija, i deo svakodnevice.

    Kada bi se Rob kojim sluchajem doselio u Srbiju, morao bi prvo da se navikne da mi prosto nismo nasmejan narod. A volimo da se smejemo. Kao shto volimo pare, a zzivimo uglavnom bez nekih znachajnih. Dok bi trajala euforija, sv bi bilo super...mozda bi i ulicu dobio, riba bi bilo vazda, makar za slikanje.....medjutim Sloter nikad ne bi postao pravi Srbin dok ne bi navikao da bez para ipag necheg nema, nemozze i neche biti...da slava traje kratko to zna svakako, ali i da chovek mozze biti slavan i biti razlog euforije, a pri tom ipak zavrshiti u strachari ili shahtu ili u najboljem sluchaju kao nashi domachi glumci - tu negde. Prvo bi ga verovatno ojadila neka raspandrpacha kao Mateusa Lotara (Mandrak je ipak bio pametniji, drzzo se dalje)

    ...onda bi se upoznao sa nashim sudovima, lekarima, trgovcima...

    U boljoj varijanti po njega, doFatio bi ga City prodakshn da doveka igra slotera nika u snovima frustriranih dobrostojechih fufa u ovim novijim serijama iste produkcije... Mozda bi dobio neku epizodu u "Selo gori, baba se cheshlja, a Nik se oshishao"... Pa bi tako neka kinta i kanula od ponekad do ponekad...Ako ga naravno ne bi dotle udavili pitanjima tipa - kako vam se svidja u Srbiji i jel da da vam se svidja, je l ste ochekivali da smo ovako do jaja, o chemu che se raditi u tom vashem dokumentarcu u kme che biti opisano kolko smo mi u stvari do jaja, i koju ste srpsku rech nauchili, a da sme da se kazze javno (kikikikikiki) i aj ponovite josh jednom - Sloteru Nichi srbija ti klichi...

    Uveche imamo 16 000 raznih foreznicharskih serija, pa je to razlog zashto Dejvid Karuzo josh nema kultni status ovde, mada ima sve preduslove. Prosto je zatrpan. Nekada smo se navikli na Slotera Nika, hteli ne hteli, tropske verzije Marinka Rokvicha, poshto je umelo da nema struje vode ni grejanja zimi, a kao shto rekoh drugog za gledanje nije ni bilo... a danas bi nam legao Dejvid Karuzo, sa svojim stone cold onelinerime koji u dve rechi mrtavLadan reshava stvari, jer neke usrane probleme kao drzzava ne mozzemo da reshimo dekadama, a politichari "spasioci" prichaju li prichaju.....

    Anyway, da se vratimo na ovog simpatichnog lika, koji rekao bih ipak kao chovek zasluzzuje ovakvu dobrodoshlicu I da vidimo shta je radio ovi' dana.

    Sa koncerta u Novem Sadu




    Nik Sloter gost piramide






    I josh

    Poruku je izmenio Bombica, 08.06.2009 u 22:00 Razlog: uzastopni postovi i visak video klipova
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: "Nik Sloter" stigao u Srbiju

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Pratio sam ovu seriju tada kada se ona kod nas emitovala ja sam bio tinejdz-boj jes da bese davno ali se secam da nisam propustao ni jednu epizodu.
    Po meni je ovo valjan razlog da.. De, Carli, vidi da nema nedje neki malo opsirniji intervju snjime, po mogucstvu na Havajskom (bogz koshulje), mrzi me da vadim recnik za neshta kratko, daj da je sto opshirnije.. I slike isto, taj intervju da budne sa bar jedno dvaes tries slika, da budu nako svaka po dva metra.. sve kako valja i trebuje..

    Eto tako..

    Volim i ja Nika Slotera ali sam morala na drugu stranu ovaj vikend, sve sam propustila da vidim osim ovih jutjubeta.. Sad idem da pishem omnibusdsmanu da se ubuduce ne dovode ovakve velicine u sezoni seoskih slava, ne moze covek sve da postigne..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •