Srbija danas i sutra - Strana 25
Strana 25 od 27 PrvaPrva ... 152324252627 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 401
  1. #361

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Napadaču na Ilića 2 godine zatvora!



    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=422576

    Pa da nisu malo preterali ?
    Baš me interesuje: koliko bi dobio, da je mene napao?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #362

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Ne bi ni dobio zatvorsku, ti nisi državni funkcioner, Velja jeste.



  3. #363

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Pre neki dan je neki kreten dobio godinu dana za silovanje jedne devojčice.
    Na stranu što mi je simpatično to što je Dejan pokušao (ruka mu se pozlatila),
    al dve godine za napad s ledja,...baš su ga preterali .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #364

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Lepo.
    To su od miloševića naučili.
    U njegovo vreme je čak i kazna za suprostavljanje službenom licu izjednačena sa kaznom za pokušaj ubistva.
    A kamoli napad na službeno lice.. U VRŠENJU DUŽNOSTI.. što je u ovom slučaju verovatno VeljaSelja..
    kao eeeeejjj d r ž a v n i funkcioner

    Doduše milošević je pod službenim licima podrazumevao pandure, pa je tako "zaštitivši" njih zaštitio ustvari sebe,
    a ovi sad to proširiše na sve ... i na kuse i na repate ...

    sve sami UnTuchiBULLsi ... EliotNesovci...


    I gledaj samo tu svinjariju..
    za silovanje nedužnog deteta, manijaku - godinu dana
    za nalupavanje dužnog funkcioKera po tintari - dve !!!???



    Srbijaaa Srbijaaaaa Srbijaaa Srbijaaaa

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #365

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Danas naleteo na najnoviji RiJaliti "Moja desna ruka " u kojoj pevacica Seka pevacica ,
    bira svog asistenta .
    I redjaju se mladi ljudi, nabrajaju njene hitove , odgovaraju na pitanja, slusaju kritike na svoj racun , trpe ponizenja od pevacice Seke pevacice i jos nekoliko likova, zbog par minuta TV eksponiranja.Kao na strasnom sudu.
    U drugom delu emisije , Seka se u svom "toplom" i skromnom domu , takoreci ljubavnom gnezdu, ljubaka sa svojim dragom bilderom.
    Pa tepaju jedno drugom , pa dragi sprema vecericu , pa joj toplu juhicu donosi u krevet ,
    ali to nije kraj vec i toplom supicom kljuka svoju golubicu..
    Pa se dragi obuce u Sekinu haljinicu i stavi njenu periku a Seka se kida od smeha i valja po krevetu..Stvarno , da ti se smuci zivot.
    I onda nadjem snimak naseg teatralnog , takoreci "give mi five " predsednika kako zasukanih rukava pokazuje misice , veseo i razdragan , zbog pobede Partizana.
    Opustio se malo u pauzi sabiranja utisaka i donosenja konstatacija o negativnostima
    u nasem drustvu.
    I sve me to podseti " Da je sve isto, samo njega nema." Kontinuitet.
    I pomislim da je istinita ona recenica da narod ima onakvu vlast kakvu zasluzuje.
    I da su male sanse da ovde ikada bude bolje.
    Nema volje , predispozicija i kapaciteta.
    I kakva Evropska Unija?
    I ne postoji neka vidljiva i iskrena zelja da se u nju udje
    Mozda zato sto tamo vaze neka druga pravila igre.na koje ova nasa politicka klasa nije navikla. Nemaju interes.
    Navikli su ovako.
    Orijentalno - mitomansko - palanacki.
    Navikli su da plivaju u mutnoj vodi a ona pruza neogranicene mogucnosti
    za njihovu i samo njihovu korist . i prosperitet i tako to.
    A narod ?
    Narod k'o narod.
    Biracko telo.
    Ili bolje reci oni koji odavde nisu otisli da se vise nikad ne vrate.
    A Kosovo im je doslo kao dar sa neba.
    Kec u rukavu.
    Idealno opravdanje da kazemo "Ne" Evropi. ponosno i principijelno.
    To najbolje znamo.
    Verovatno zato i nas ministar inozemnih poslova cesto to naglasava:
    "Evropa ili Kosovo ? Mi biramo Kosovo"
    Zna on vrlo dobro da tu nema izbora.
    Ali cisto da ih podseti da nam postave taj uslov.
    Pa da budemo rupa u tepihu. kako rece novopeceni Evropejac.
    Usamljeno ostrvo ali ponosno i dostojanstveno.
    Da budemo svoji na svome..
    I bez Evrope i bez Kosova.
    I sa pogledom uperenim preko sedam gora i sedam mora u bratsku nam Rusiju.
    Ali sreca da imaju gas pa nam nece biti hladno.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #366

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    A Kosovo im je doslo kao dar sa neba.
    Kec u rukavu.
    Idealno opravdanje da kazemo "Ne" Evropi. ponosno i principijelno.
    Ustvari, nije baš došlo kao dar s neba. Ako pod tim ne podrazumevaš NATO bombe. Ali to su bile proevropske bombe, bobme iz Evropske Unije, iz Avijana, i tako tih evrounijatskih lokacija. Čisto da nas nauče evropskim vrednosima. Svaki narod ima bombe kakve zaslužuje. Mi smo dobili najmodernije, evroatlantske... pa posle reci da nismo evroatlantski narod!

    Elem, Kosovo kao što rekoh nije dar s neba. Taj "izgovor" su nam dali baš SAD i većina zemalja EU. Pa zašto su priznali Kosovo, da nisu, ne bismo imali izgovor da konačno prestanemo da budemo Orijentalci!

    Inače, počeo sam ozbiljno da razmišljam o samoubistvu posle ovog tvog posta. Sve je crno, nikad mi nećemo u zemlju Dembeliju, pardon, EUmbeliju, ovaj svet je tirjan tirjaninu a kamo li duši blagorodnoj, Srbima je u genima upisano da budu Levantinci sa primesama sanskrita...

    Jedino me brinu ove tvoje rasisitčke i potcenjivačke ocene o Orijentu.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #367

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ustvari, nije baš došlo kao dar s neba. Ako pod tim ne podrazumevaš NATO bombe. Ali to su bile proevropske bombe, bobme iz Evropske Unije, iz Avijana, i tako tih evrounijatskih lokacija. Čisto da nas nauče evropskim vrednosima. Svaki narod ima bombe kakve zaslužuje. Mi smo dobili najmodernije, evroatlantske... pa posle reci da nismo evroatlantski narod!

    Elem, Kosovo kao što rekoh nije dar s neba. Taj "izgovor" su nam dali baš SAD i većina zemalja EU. Pa zašto su priznali Kosovo, da nisu, ne bismo imali izgovor da konačno prestanemo da budemo Orijentalci!

    Inače, počeo sam ozbiljno da razmišljam o samoubistvu posle ovog tvog posta. Sve je crno, nikad mi nećemo u zemlju Dembeliju, pardon, EUmbeliju, ovaj svet je tirjan tirjaninu a kamo li duši blagorodnoj, Srbima je u genima upisano da budu Levantinci sa primesama sanskrita...

    Jedino me brinu ove tvoje rasisitčke i potcenjivačke ocene o Orijentu.
    Naravno da nam nije doslo kao dar sa neba.
    Doslo je ministru da bi sejao maglu.., sto sam i napisao ali malo metaforicno....
    I da.. proevropske bombe padale u prolece zbog ljubicica i visibaba.
    Nicim izazvane..
    I doslo nam Kosovo kao dar sa neba... i jos bogato.
    negde oko 2000000 miliona.
    Sa tendencijom porasta.
    A nas sve manje pa ce svakom biti vise prilikom raspodele.
    Cista matematika.
    Nista iluzija, bajke , narodne pesme , guslarski epovi...orijentalni a turbo a folk...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #368

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da nam nije doslo kao dar sa neba.
    Doslo je ministru da bi sejao maglu.., sto sam i napisao ali malo metaforicno....

    I da.. proevropske bombe padale u prolece zbog ljubicica i visibaba.
    Nicim izazvane..
    I doslo nam Kosovo kao dar sa neba... i jos bogato.
    negde oko 2000000 miliona.
    Sa tendencijom porasta.
    A nas sve manje pa ce svakom biti vise prilikom raspodele.
    Cista matematika.
    Nista iluzija, bajke , narodne pesme , guslarski epovi...orijentalni a turbo a folk...
    Pa zašto EU ne oduzme ministru taj izgovor za sejanje magle tako što bi recimo povukli priznanje tzv. Kosova? Nije ministar sam priznao "Kosovo" pa ga sad koristi kao izgovor, već EUnija i SAD.

    Naravno da su bombe sasvim zaslužene, a Amerikanci su kazna Božija, sila koja ide okolo i deli pravdu i kažnjava nevaljale Orijentalne narode.

    Osuđujem tvoje rasističke primedbe o pripadnicima šiptarske nacionalne manjine i njihovom prirodnom priraštaju, šta bi ti, prinudno sterilisao ljude, zabranio im da imaju decu? Mengele!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #369

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Kako bre Tadić sme onako neobezbeđen među cca 20 000 navijača koji su uz teroriste i kriminalne grupe najveća pretnja po bezbednost?

    Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je da su Srbija i sve njene institucije odlučne da se obračunaju sa organizovanim kriminalom, koji, pored navijačkih grupa i terorističkih organizacija Albanaca sa Kosova, predstavlja najveću pretnju nacionalnoj bezbednosti.

    18.Mar.2010, 12:00, Izvor: B92, Tanjug





  10. #370

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Pa zašto EU ne oduzme ministru taj izgovor za sejanje magle tako što bi recimo povukli priznanje tzv. Kosova? Nije ministar sam priznao "Kosovo" pa ga sad koristi kao izgovor, već EUnija i SAD.

    Naravno da su bombe sasvim zaslužene, a Amerikanci su kazna Božija, sila koja ide okolo i deli pravdu i kažnjava nevaljale Orijentalne narode.

    Osuđujem tvoje rasističke primedbe o pripadnicima šiptarske nacionalne manjine i njihovom prirodnom priraštaju, šta bi ti, prinudno sterilisao ljude, zabranio im da imaju decu? Mengele!
    Ja sam napisao da su bile " Nicim izazvane "
    Ne znam da li si dobro procitao moj post ?
    I osudjujem tvoju primedbu i konstataciju a i zakljucak da su bile zasluzene.
    Treba objektivno gledati na stvari.
    I dva miliona je moja procena koliko je Kosovo bogato.
    I nije u redu Albance nazivati siptarima . To je pogrdno i uvredljivo.

    I da ..ministar kaze da smo lideri u regionu..

    Jos jedna pompezna i megalomanska izjava. Sejanje magle a lepo za cuti.
    Lideri cega /
    Mozda u tome da smo u zavadi sa svim susedima.?
    Kontinuitet Slobine politike/
    I ovoga puta ne Izolacija vec samoizolacija.
    Ne prisustvujemo skupovima na kojima ucestvuje i Kosovo.
    Eksplicintno.
    Osim u jednom slucaju.
    Kada treba uzeti kredite od MMF-a.
    Principijelno.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #371

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    I nije u redu Albance nazivati siptarima . To je pogrdno i uvredljivo.

    I da ..ministar kaze da smo lideri u regionu..

    Jos jedna pompezna i megalomanska izjava. Sejanje magle a lepo za cuti.
    Lideri cega /
    Mozda u tome da smo u zavadi sa svim susedima.?
    Kontinuitet Slobine politike/
    I ovoga puta ne Izolacija vec samoizolacija.
    Šiptar je ime naroda, oni sami sebe tako zovu, kako može ime naroda da bude pogrdno i uvredljivo? Dakle, po tebi, biti pripadnik nekog naroda je pogrdno i uvredljivo? Dokle taj tvoj rasizam ide...

    U zavadi smo sa susedima? Naravno, to je kontinuitet Miloševićeve politike, a sve u režiji Vuka Jeremića.
    On ih je naime sve naterao da priznaju "Kosovo", onda je naterao Mesića da daje izjave kako će napasti Bosnu i pomiluje ubice dece, takođe je pokvario odnose s genijem Don Milom, i sad sve to koristi kao izgovor za svoje podle ciljeve.
    A da, nervira i Harisa Silajdžića. Namerno.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #372

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    DS nastavlja Miloševićevu politiku (sa sve onim Jeremićem na čelu), stvarno sam potcenio uticaj medija u Srbiji.



  13. #373

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Šiptar je ime naroda, oni sami sebe tako zovu, kako može ime naroda da bude pogrdno i uvredljivo? Dakle, po tebi, biti pripadnik nekog naroda je pogrdno i uvredljivo? Dokle taj tvoj rasizam ide...

    U zavadi smo sa susedima? Naravno, to je kontinuitet Miloševićeve politike, a sve u režiji Vuka Jeremića.
    On ih je naime sve naterao da priznaju "Kosovo", onda je naterao Mesića da daje izjave kako će napasti Bosnu i pomiluje ubice dece, takođe je pokvario odnose s genijem Don Milom, i sad sve to koristi kao izgovor za svoje podle ciljeve.
    A da, nervira i Harisa Silajdžića. Namerno.
    Eh kao da slusam Onog Todorovica kada kaze "oni sami sebe tako zovu "
    Cinis im uslugu koje prelazi u tepanje onako od milja.
    Postovanje jedno.
    Pa naravno kontinuitet Slobine pobednicke politike i nesaginjujuce i principijelne politike
    koju ti i inplicintno a i eksplicintno podrzavas. Skoro ti kao idol, Jos gori stari plam.

    A reci mi cega smo mi lideri u regionu kao sto rece ministar inostranih poslova ?
    I sta znace onih pet stubova spoljne politike.
    I kada ce putovati u Burkino i Faso da zaustavi jos jedno priznanje /
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #374

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    bigrancer,

    Albanija- Republika e Shqiprise
    Albanski-Shqip
    Albanci-Shqiptart

    Slobodno konsultuj wikipediju ili google translate kao prvu pomoć, pa reci da tu ima nečeg uvredljivog. Kakva politika ne saginjanja, o čemu pričaš, pa mi nosom oremo po zemlji koliko smo sagnuti. Ta priča o kontinuitetu Miloševićeve politike i slične gluposti... jbte pa Češka je kriva što su je Nemci napali u WW2...definitivno. Toliko defetizma, malodušnosti... al' ne mogu da shvatim to nekritičko gledanje na ono što se sipa iz medija Gebels je stvarno bio faca kada je shvatio kolika je moć propagande.



  15. #375

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Šiptar je ime naroda, oni sami sebe tako zovu, kako može ime naroda da bude pogrdno i uvredljivo? Dakle, po tebi, biti pripadnik nekog naroda je pogrdno i uvredljivo? Dokle taj tvoj rasizam ide...
    Narodu je ime Šiptar... isto koliko je i tebi ime Naivko.
    Ti ne vidiš da svuda piše Albanija.
    Zovu se Albanci.
    A sami za sebe kažu (evo slučajno znam) Un jam shqiptar.... nga Kosova - recimo.

    Kao što mi imamo svoje interne "nazive", koji bi nam smetali kada bi nas drugi tako zvali.


    Eto si nešto sada i naučio.


    __________________

    bigrancer ... zajedno smo jači

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 25 od 27 PrvaPrva ... 152324252627 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mesto koje voliš danas sačuvaj za sutra...
    Autor Invisibleman u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2011, 17:32
  2. Vojvodina danas i sutra
    Autor Becar u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 19:22
  3. Od sutra okrećem novi list!
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •