Srbija danas i sutra - Strana 6
Strana 6 od 27 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 401
  1. #76

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku

    I ja sam iz Rume. Sto se tice njegove konstatacije da do 2000. godine nije bilo ni litre mazuta za grejanje, verovatno maleni bi se odavno smrzao. Ne znam za njega, ali bez obzira koja opcija da je bila na vlasti u SO Ruma, moj stan je bio topao. E pa sad toliko o malenim tvrdnjama
    Prijatelju, rekao sam da je Ruma pred grejnu sezonu 2000. bila bez mazuta ali zahvaljujuci Norvezanima nisi osetio hladnocu tokom zime u tvom stanu.
    Kakve lazi, kakve gluposti?
    Bolje se raspitaj da ne lupetas mnogo.
    Back in red!

  2. #77

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Slobodno kreni pa se stvarno raspitaj kako se zivelo u Rumi pre a kako sada. Cuces odgovor da razlike nema, jer sve stoji. A sto se tice stanova, mozda je tebi bilo stvarno hladno jer nisi imao stan, dok ceda nije podmazao G... pa ti ga mozda poklonio
    Poruku je izmenio Mish, 11.02.2008 u 23:17 Razlog: bez vređanja, molim
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  3. #78

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Slobodno kreni pa se stvarno raspitaj kako se zivelo u Rumi pre a kako sada. Cuces odgovor da razlike nema, jer sve stoji. A sto se tice stanova, mozda je tebi bilo stvarno hladno jer nisi imao stan, dok ceda nije podmazao G... pa ti ga mozda poklonio
    Zivim u iznajmljenom stanu i placam ga od svog rada sto zelim i tebi drugar.
    Sve stoji ako sedis i gledas, ako se pokrenes vec je drugacije.
    Ja sam se za to borio u vreme Milosevica i danas ide jos bolje iako ne radim u drzavnim sluzbama.
    Back in red!

  4. #79

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Zivim u iznajmljenom stanu i placam ga od svog rada sto zelim i tebi drugar.
    Sve stoji ako sedis i gledas, ako se pokrenes vec je drugacije.
    Ja sam se za to borio u vreme Milosevica i danas ide jos bolje iako ne radim u drzavnim sluzbama.
    ...ne verujem da čeda plaća gajbu...

  5. #80

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Dobro, ja radim u drzavnoj sluzbi i sta...? Mislis da je meni bolje. A sta si u Rumi konretno, ajd obojica smo iz Rume, sta si konkretno promenio TI u Rumi?
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  6. #81

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, ja radim u drzavnoj sluzbi i sta...? Mislis da je meni bolje. A sta si u Rumi konretno, ajd obojica smo iz Rume, sta si konkretno promenio TI u Rumi?
    Obzirom na komentare verovatno si profesionalni fotokopiras.
    Back in red!

  7. #82

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Ako mislis na status u drzavnoj sluzbi, onda gresis. A sto bi ja pred tobom bio profesionalac, kada mi je lakse da se spustim na tvoj nivo i da tako razgovaram sa tobom. A posto ne znas sa kime razgovaras, u toliko je i bolje.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  8. #83

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Ako mislis na status u drzavnoj sluzbi, onda gresis. A sto bi ja pred tobom bio profesionalac, kada mi je lakse da se spustim na tvoj nivo i da tako razgovaram sa tobom. A posto ne znas sa kime razgovaras, u toliko je i bolje.
    Onda si verovatno profesionalni fotograf sa mob. telefonom ili mozda profesionalni igrac video igrica?

    sta si konkretno promenio TI u Rumi?
    Zaposlio sam 12 ljudi.
    Back in red!

  9. #84

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Postoji jedna stvar u svoj nasoj politici. Jedina nada nasim laznim demokratama jeste to sto se najvise oslanjaju na omladinu, pri tome trovavsi ih. Postavlja se jasno pitanje: Zasto bas omladina je ta koja preduzima inicijativu i zauzima mesto u prvim borbenim redovima?

    Odgovor je jos jasniji. Upravo zato sto omladina na sebi nije osetila cenu ove tranzicije, nazovimo je tako, mada nigde mi ne idemo, stojimo na mestu, i jos je ne oseca. Jako malo mladih ljudi je radilo i ostalo bez posla! Da je omladina prosla kako su prosli ostali stalezi ( mislim na starosnu dob ) ljudi, bojim se da sadasnja ekipa u kompletnom sastavu, nebi igrala ove, bojim se poslednje epizode "Tranzicije Srbije"!

    Inace razumem svu borbu oko nametanja sopstvenog misljenja drugim ljudima, ali ako je suditi po ponasanju malenog, a vezano za njegove neistine, da ne kazem lazi kojima pokusava da manipulise tvrdnjama, onda je jasno da i politicka opcija koju brani, upravo na isti nacin pokusava mladim umovima da usadi svoje nezdrave, lazima zatrovane mozdane celije.

    I ja sam iz Rume. Sto se tice njegove konstatacije da do 2000. godine nije bilo ni litre mazuta za grejanje, verovatno maleni bi se odavno smrzao. Ne znam za njega, ali bez obzira koja opcija da je bila na vlasti u SO Ruma, moj stan je bio topao. E pa sad toliko o malenim tvrdnjama
    ...decko...osetio si cenu tranzicije,ali jos nisi ni svestan...ne verujem da mozes jos uvek da zivis normalno od svoga rada,ali se nadam da ce i to doci...drugo,ne znas kako se nekada zivelo...mogao si da uzmes platu i da zapalis bilo gde...kada se vratis,ceka te lova i picis mirne glave...praznih jaja i lepih uspomena...
    ...dalje...omladina i treba da uzima inicijativu,prosto,o njihovoj buducnosti i zivotima se radi...
    ...oko demokrata i trazicije,ne mogu da ti objasnjavam...vidim na koju starnu vetar duva,a zaista nemam snage...mozda kasnije...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #85

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Onda si verovatno profesionalni fotograf sa mob. telefonom ili mozda profesionalni igrac video igrica?



    Zaposlio sam 12 ljudi.
    ...opet cedina skola, tipicno lupetanje bez argumenata...

  11. #86

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...opet cedina skola, tipicno lupetanje bez argumenata...
    A gde su tu argumenti?
    Back in red!

  12. #87

    uzastopne poruke

    Vidi ovako, da je pre bilo tako bilo je. Necu da zalazim sta je bilo puno a sta prazno. Kada sam rekao da se omladina stavlja u prve redove, nisam mislio niti sam rekao da ona ne treba da preuzme inicijativu, u smislu pokretanja necega, vec samo hocu da se omladina zastiti od zloupotreba od strane onih koji to rade. Znaci, ako je neko inicijator necega, pustite ga neka on to i zavrsi. Dok su se mahom studenti 5. oktobra tuklli po ulicama Beograda, zasto onda ti studenti nisu na nekim od funkcija, nego su tu drugi paraziti. Sta hocu da kazem, omladina sluzi samo kao aparat kojim se po potrebi ( a znamo koja je ) sluze danasnje demokrate.

    A tvoj petao te malo zeznuo, barem kada je vetar u pitanju. Zaista ne drzim nikome stranu, niti koga bojkotujem, niti ga favorizujem, jednostavno zelim samo da se daju neki jasni odgovori na konretna pitanja. Ali uvek umesto odgovora, dajemo biblijske tekstove, memoare ili se na kraju krajeva pravimo ludi.

    Decko, razaznaj sta je pitanje a sta odgovor. Od tebe se traze argumenti. To sto si ti uradio za Srbiju je veoma poucan primer. Zaposlio si 12 ljudi - svaka cast, a otpusteno je 800 000. Razmisli koliko smo u "plusu"
    Poruku je izmenio BaneK, 12.02.2008 u 07:42
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  13. #88

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Vidi ovako, da je pre bilo tako bilo je. Necu da zalazim sta je bilo puno a sta prazno. Kada sam rekao da se omladina stavlja u prve redove, nisam mislio niti sam rekao da ona ne treba da preuzme inicijativu, u smislu pokretanja necega, vec samo hocu da se omladina zastiti od zloupotreba od strane onih koji to rade. Znaci, ako je neko inicijator necega, pustite ga neka on to i zavrsi. Dok su se mahom studenti 5. oktobra tuklli po ulicama Beograda, zasto onda ti studenti nisu na nekim od funkcija, nego su tu drugi paraziti. Sta hocu da kazem, omladina sluzi samo kao aparat kojim se po potrebi ( a znamo koja je ) sluze danasnje demokrate.

    A tvoj petao te malo zeznuo, barem kada je vetar u pitanju. Zaista ne drzim nikome stranu, niti koga bojkotujem, niti ga favorizujem, jednostavno zelim samo da se daju neki jasni odgovori na konretna pitanja. Ali uvek umesto odgovora, dajemo biblijske tekstove, memoare ili se na kraju krajeva pravimo ludi.
    ...prvo...nisi bio 5.oktobra,pa ne znas...svi su se sto ti kazes "tukli" i bilo je raznih generacija...
    ...drugo...odakle znas da nekadasnji studenti sada nisu na nekim funkcijama?
    ...trece...ako si mlad,nisi debil da te neko zloupotrebljava...
    ...cetvrto...koji je to "aparat" kojim se sluze danasnje demokrate?koliko znam,svaka stranka ima svoj "podmladak"...
    ...ako zelis odgovore...evo pitaj...stojim ti na raspolaganju...
    ...hvala na pitanju...petao mi je super...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #89

    dve za redom

    Uopste nisam pitao za tvog petla...!!!

    Svaka stranka ima svoj podmladak, jeste.
    5.oktobra bilo je 60% studenata, pa proceni o cemu pricam.
    Odlicno znam sta se desavalo.
    Dalje, demokrate vecinom pucaju na mlade, jer ne vrede im matorci, jer ne mogu njih da lazu o demokratiji koju oni sprovode. Nije niko slep da ne vidi sta se desava, barem kada je njihova definicija demokratije u pitanju.

    - Ne znam burazeru ko je od studenata u foteljama, a stvarno sam upucen u mnoge raspodele. Obavesti me. Ja samo vidim neke likove koji su dosli iz Francuske, nekog Dinkica, nekog Dulica ( nije se ni znalo ko je on do 5.10. ), uostalom znas o cemu ja pricam samo se pravis lud.

    Шта је ДОС обећао, а шта је урадио?

    ДОС је обећао модерну, демократску државу, велику помоћ са Запада и економски процват, улазак у Европску унију и бољи живот грађана.Ништа од тога није урађено.

    Имамо сада феудалну државу у којој свака владајућа партија суверено влада својим феудом. Држава коју Запад и даље третира непријатељски, уз сву пљачку друштвене имовине, стране донације и врло високе порезе, продужава да се задужује ,тако да је сада достигла висину дуга претходне Југославије. Привреда стагнира, а власт следећи мудре поруке Зорана Ђинђића да држава није сервис привреде и да ко тражи морал треба да иде у цркву и не покушава ту стагнацију да превазиђе.Бољи живот је обезебеђен за политичаре и мафијаше.Царују незапосленост, материјалана беда, очајање.Речју, ДОС-ов режим је најгори, још од времена када је конституисана савремена српска држава.
    Poruku je izmenio BaneK, 12.02.2008 u 07:43
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  15. #90

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Uopste nisam pitao za tvog petla...!!!

    Svaka stranka ima svoj podmladak, jeste.
    5.oktobra bilo je 60% studenata, pa proceni o cemu pricam.
    Odlicno znam sta se desavalo.
    Dalje, demokrate vecinom pucaju na mlade, jer ne vrede im matorci, jer ne mogu njih da lazu o demokratiji koju oni sprovode. Nije niko slep da ne vidi sta se desava, barem kada je njihova definicija demokratije u pitanju.

    - Ne znam burazeru ko je od studenata u foteljama, a stvarno sam upucen u mnoge raspodele. Obavesti me. Ja samo vidim neke likove koji su dosli iz Francuske, nekog Dinkica, nekog Dulica ( nije se ni znalo ko je on do 5.10. ), uostalom znas o cemu ja pricam samo se pravis lud.
    ...prvo ...ja se ne pravim lood...to mi je dijagnoza...
    ...drugo...5.0ktobra nije bilo 60% studenata i ti nemas blage veze o tome,ne pravi se pametan...
    ...trece...verujem da si upucen,ali ne dalje od Rume...
    ...cetvrto...nema likova,samo je Djelic iz Francuske i mislim da dobro radi svoj posao...
    ...a sta se to desava?Ajde kazi...citam tvoje postove i ne vidim argumente?!
    ...evo ti sada i licnog primera...ja zivim mnogo bolje nego za vreme vladavine "drugova i drugarica",koji nisu znaki da prepoznaju politicki trenutak i izazov i koji su ovu zemlju uvukli u teska govna...bio si mali kada sam ja ratovao u Hrvatskoj,kada sam prehranjivao celu porodicu baveci se svercom i jureci se sa murijom,kada nije bilo struje,hleba,mleka,grejanja...kada sam za platu mogao da kupim kitu...ni ona nije bila dzabe...pre 5.oktobra,plata mi je bila 150 maraka...sada je 400 i nesto evra...planiram da kupim kucu,uzecu kredit,toga nije bilo...
    ...a sada tranzicija...ni jedna nije bila bezbolna,pa tako nije ni ova...znam da su mnogi ostali bez posla,ali oni koji su ostali rade i za to primaju platu...nekada su dolazili na posao,sedeli i nisu dobijali nista...mislis da nesto moze da se popravi tako brzo sto se godinama razjebavalo?
    ...ako neko kaze da je sada gore neko pre 10 godina...taj je ili lud,ili budala,ili sotrascen,ili radikal(to je njihova retorika)
    ... a sada mi kazi...kako si dobio posao u opstini...imas diplomu?Ili si ipak clan neke stranke...da cujem...
    ...zaboravih...probaj nesto da napises svojim recima...mani se copy-paste...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 6 od 27 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mesto koje voliš danas sačuvaj za sutra...
    Autor Invisibleman u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2011, 17:32
  2. Vojvodina danas i sutra
    Autor Becar u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 19:22
  3. Od sutra okrećem novi list!
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •