Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27
  1. #16

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Srednja şkola je bila
    toliko gluposti i sree na jednom mestu nigde vişe nema ...
    Jednom prilikom sam namazao pola uenika şkole s kremom za koja je izazivala "plakanje" tj. suzenje oiju . Bezopasno naravno a ludaci jedva doekali
    naravno direktor şkole je znao i kakvu kafu pijem jer sam esto sedeo kod njega i on mi objaşnjavao kako to nije u redu ...
    Posle 3. odlska kod direktora nosio sam sa sobom 100gr kafe i po litre rakije kad me oteraju kod njega a u 4. godini se ve toliko smejao dişa da vişe nije mogao nişta da mi kaze ...
    ...a u 5-toj?...

  2. #17

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a u 5-toj?...
    Čekaj, bude došla sad nova poruka.. Što brzaš? Gle, već vidim da su nas izbrisali Oprostite, neću više
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #18

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Oprostite, neću više
    ...ja ove reči ne mogu izgovoriti...

  4. #19

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja ove reči ne mogu izgovoriti...
    Životna škola. Fali mi treptanje i da znaš.. Uvijek upali pa mi se zalomi da opet pobjegnem s teme..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    ja idem u osnovnu skolu treci razred ali mi je ostala u secanju i ostace rekreativna na divcibarima.to je bilo jedne noci oko 4 ili 5 sati ja ustala i otisla kod mojih drugarica preko puta.i ja ulazim kad one igraju ne ljuti se covece a one pomislile to je uciteljica.a ja se smejem i drugarice iz sobe izlaze i smeju mi se
    Ich Bin Nich' Ich

  6. #21

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Kad mi je dosla keva u Gimnaziju,a ja nisam bio na casovima i kada su joj saopstili da imam 800 opravdanih u tom polugodistu i 18 neopravdanih,a ona pojma nije imala... i kad sam tu godinu zavrsio vrlo dobar jako u tada jednoj,a i sada,od najacih Gimnazija u zemlji...

    A i kada sam prosao prijemni na Veterini na blef i intuiciju,a da pipnuo knjige nisam...

  7. #22

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Kad je cijelo odjeljenje pobjeglo sa istorije kroz prozor. I uvjek cu pamtiti dagadjaj koji nije iz skole, nego iz vremena kad sam trenirao rukomet. Vracamo se mi sa utakmice, kombijem i dva momka se prepiru i jedan kaze ovom drugom: "popushi mi k***c", a trener to cuo i okrece se i kaze: "Nemoj da ga ja nekom popusim". Mi smo popadali od smijeha.
    ZVEZDA mi je sve...

  8. #23

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Secam se bilo je prosle godine,...
    Po prvi put u zivotu sam dobo keca iz vladanja,..
    Ax i to dodjem u ponedeljak na prvi cas u prvoj smeni kod razredne,..jos pospan,..kad ona kaze nama pojedincima da ustanemo,..aje mi ustanemo,.i kaze nam ona ,. e vi ste dobili dvojke iz vladanja,..mozete da sednete,..mi ono a daj bre, !!!
    a tek ce ona kad bolje razmislim evoo vam kecevi,...a bio je tek oktobar,..i to prva godina srednje skole,...navodno smo ix dobili jer je neko rzrednoj rekao da smo se stalno tukli po razredu i ono,...sta da se radi,..postao sam klosar,...al eto sad imam 5 LOL

  9. #24

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Bila sam VII razred.
    Dosla nam u skolu nova cistacica, mlada i onako bila "raja" sa mnom i mojim drustvom.Pustala nas je, uvece da ulazimo u skolu sa njom, dok je ona cistila. Dogovorimo se mi pa zadnji dan skole, u prizemlju ostavimo jedan prozor samo onako pritvoren i cistacica nije primetila. Kako je poceo letnji raspust, tako smo mi dolazili svaki dan u nasu skolu.
    Igrali basket u sali, pregledali dnevnike, i tudje pismene radove, bila prava gotivica.
    Zadnji put kad smo otisli tamo, ja povela mog 4 godine mladjeg brata. Mi klinci a on dete... ali je uvek bio nemoguc..
    Rasuli se mi po celoj skoli kad je neko povikao da ide policija. Dodjose braca policajci pa pocese da se deru na nas, a mi kao naduvani nismo mogli prestati se smijati.
    Teraju nas napolje.. ja posla na vrata, a onaj polizei podviknu "dje si ti posla"
    -ja kazem "pa da izadjem"
    -a on ce meni " jesi li tuda usla, mars kroz prozor"
    I sta cemo mi nego svi kroz prozor napolje. Poredali oni nas u kolonu po jedan i uz pratnju svi u policijsku stanicu. Peske smo morali proci kroz centar grada da nas svi vide.
    U stanici odmah naravno pitaju za roditelje i odmah zvali direktora skole.
    Mene pitaju gde mi je mama, a ja prvo sto mi je palo na pamet, lupim da je otisla u Beograd, a moj pametni brat, onako zacudjeno pita: "seko, a kad je mama otisla u Beograd"?
    Ja ga lupim jednom, nogom i shvatio je dobar mali...
    Dodje direktor skole i 'ladno kaze, sto mu nismo trazili kljuceve, dao bi nam, cuj, molim te, bas bi dao.
    U svakom slucaju, prosli smo dobro, kako je moglo biti. Bili smo nekoliko sati u pritvoru pa su nas pustili.
    Sve je zavrseno ukorom i uspomenom iz djacke knjizice gde pise : vladanje "LOSE".
    Ne znam za ostale aktere ove price (bilo nas je 5) ali ja vise nikad nisam nogom krocila u tu stanicu.
    A kako nas je policija otkrila?
    Neka baba dovela kravu da pase, iza skole na livadu i videla da uskacemo i iskacemo, pa prijavila.


    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  10. #25

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Ekskurzije i sve gluposti koje smo zajedno pravili...

  11. #26

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    osnovna,šesti razred kada smo se Jeca i ja dohvatile i vezale u čvor čulo se samo siktanje i phhh...uh.......joooooj...phhhhh..


    sada od tada smo drugarice
    čuvam njen pramen zagasito crne kosice a i ona moj čuperak plaaaaavi
    koji nije više na mojoj glavi

  12. #27

    Odgovor: Koji ce vam dozivljaj iz osnovne ili srednje skole zauvek ostati u pamcenju?

    Osnovna đene-đene, ima ih, ali nisu toliko zanimljivi. Ali zato srednja.... Čega tu sve nije bilo

    Najslađe smo ostavili za kraj kada smo profesoru fizičkog odneli peglicu iza škole na velikom odmoru, pa onda uspaničeno utrčali u zbornicu i rekli kako mu neko obija auto i onda je nastao haos... On istrčava, mi se suzdržavamo da ne puknemo od smeha, odlazi do parkinga, psuje, uzima telefon da zove policiju... Ma opšta ludnica.

    Naravno, rekli smo mu gde mu je auto, ali je nastao problem jer nije mogao da je isparkira, pa smo morali da mu je donesemo nazad.

    I nismo bili kažnjeni.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Ostati u braku zbog dece
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 15:35
  2. Velike.male i srednje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.04.2012, 19:04
  3. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 19:23
  4. Divac zauvek sa Kingsima
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 01:22
  5. The Beatles - zauvek
    Autor millanche63 u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 12:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •