Google Chrome
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Google Chrome

    Testiranje je završeno, pojavio se Google Chrome 2.0

    Google je upravo unapredio svoj čitač Weba Chrome. Umesto dosadašnje probne verzije (beta) na raspolaganju je konačna verzija 2.0 koja se odmah može preuzeti i koristiti.

    Izvor: Mikro




    U poređenju s ranijim probnim izdanjima verzije 2.0 ova poslednja ima unapređen prikaz preko cele strane (bez naslova i ostalih delova prozora) i poboljšanu stranu „Nova kartica“ (umanjeni prikazi Web strana sada se mogu ukloniti), a pored toga podržava i automatsko popunjavanje teksta u Web obrascima.

    Ukoliko već koristite Google Chrome on će se „uskoro“ automatski ažurirati na verziju 2.0. U protivnom nova verzija se može preuzeti ovde.

    Najnovija verzija pojavila se šest meseci posle objavljivanja konačne verzije 1.0. Google Chrome 2.0 se prvi put pojavio u probnom izdanju u januaru, a u međuvremenu je iz njega očišćeno preko 300 grešaka. Pored toga, Google tvrdi da je posledja verzija Chromea „brža nego ikad“ – u stanju je da Web strane nakrcane JavaScript kodom prikaže 30% brže nego što je to mogla prethodna verzija.

  2. #2

    Odgovor: Google Chrome 2.0

    Pretrazivac kao pretrazivac dobar je,sve to stoji brz je i izgleda simpaticno ali daleko je to od Firefox-a.Ne gotivim ni 1.0 a kamoli 2.0 verziju.

  3. #3

    Odgovor: Google Chrome 2.0

    Kaada sam radila za jedan sajt,koristila sam chrome ,mogu slobodno reci da je sklon bagovanju,ne stabilan je za izradu sajtova...Nije zanimljiv kada ti u po posla zapuca.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: Google Chrome 2.0

    U međuvremenu je Google Chrome dostigao zvaničnu petu verziju, a preko developer kanala čak i verziju 7.0

    Verzija 7.0.503.0 je iznenađujuće brza i sad se već u potpunosti može takmičiti s Opera browserom, u pojedinim detaljima je čak nesumnjivo brža od Opere. U pitanju je rana razvojna verzija, ali je prilično stabilna.

  5. #5

    Odgovor: Google Chrome

    Chrome ja za mene odgovarajući browser.Brz,stabilan,elegantan i nikakve probleme nemam dok koristim Chrome.Zvuci neverovatno,ali meni zaista pomaze

  6. #6

    Odgovor: Google Chrome

    Na desktopu, od skoro koristim google chrome i nisam baš zadovoljna. Zakuca često, nije bezbedan, aplikacije klinačke i ccleaner mora prečesto da radi jer i pored postavki iskrade se nešto i zalepi na C. Ni Opera mi nije nešto legla, ne znam zašto. Firefox se u mom slučaju pokazao kao najbolji, a već duže vreme ga ne koristim...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #7

    Odgovor: Google Chrome

    Oduvek sam na googlu,nemam pritužbi....a i kako bi kad za drugo i ne znam
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Slične teme

  1. Leči li vas lekar ili google?
    Autor Isahara u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.09.2014, 10:23
  2. Google + otvoren za sve
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.02.2014, 06:36
  3. Google nad...
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 04.12.2012, 11:29
  4. Google translate
    Autor Turkmenbashi u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.10.2010, 12:22
  5. Google Browser
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.10.2006, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •