Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 175
  1. #76

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    doobroooo, aj' da probamo 'vako:

    Iskljuci Windows Media Player ukoliko je pokrenut (File>Exit, najsigurnija varijanta)

    liniju
    %UserProfile%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Media
    iskopiraj i "pejstuj" ili "nalepi" (kako ti volja ) u Start>Run, pa OK. U folderu koji se otvori imaces podfolder "10.0", njemu promeni ime u npr. "10.0.old". Zatim pokreni WMP i probaj stream.

    Pokreni stream preko File>Open URL, pa tu iskopiraj link od radio stanice.

  2. #77

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    X 10000000000000000000000000000000000

    Raaaadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii evo slušam

    Od sad pa nadalje i ubuduće ako te neko bude dirao, samo zvizni Indijanac će ga skalpira

    A sad me izvini, moram da se obratim nekima odavde koji misle da su moji problemi nerešivi... i da sam pain in the ass.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #78

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    znaci ubuduce samo ovaj rad i spasen sam muka

    uzivaj u radiju

  4. #79

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Aj sad malo mojih problema ... pa nisam dugo a vidim imamo i novih snaga cije potencijale treba iskoristiti maximalno

    elem u cemu je caka... sve mi je staticno na netu, tacnije na forumu drugdje slabo zalazim, i to u svim brovserima: i u liscu i operi i exploderu... znaci svi gif-ovi koji bi trebali da skaucu ili sta vec, ukljucujuci i Papkov avatar , nece da skakucu... a isto tako ne vidim ponekad zakacene slike... npr sve, ali bas sve, sto lebac kaci ja ne vidim... mada ne bi mi cudilo da me lik sabotira

    iko ideju???
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #80

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    hmmmm .... u ovom momentu jedino sto mi pada na pamet je da ne koristis mozda neki "internet accelarator", tipa "Neobee Speedy", pa da on to radi, jer problem kako kazes postoji u svim browser-ima....?

  6. #81

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    ako ga i koristim nije mojom zaslugom
    imam zone alarm za zastitu i on mi nesto trkeljise na svim mesingerima... ima neku blokadu za sve i svasta, a iskreno mi se neda podesavati, pa sam jedno vrijeme sumljao na njega... mada to mi se nije pojavilo sa instalacijom zonea vec posle toga... e sad sam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #82

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    iskljuci zonealram pa onda probaj , i meni je nesto kratko radio pa poblesavio , blokorao mi sve i svasta..... probaj malo bez njega jer sve njegove nove verzije su pune gresaka , na brojnim forumima se ljudi zale na njega........ ja sam ga na kraju skinuo i stavio blackice i sad je sve ok. , probaj bilo koji drugi firewall umesto njega .
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  8. #83

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    @swba
    skini zone alarm iz add/remove programs, instaliraj XP Service pack 2 ako nemas i ukljuci njegov firewall, vise ti ne treba.... Ako bas "ne mozes" bez nekog firewall-a onda ti preporucujem Outpost.

  9. #84

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    skinuo i sad je sve ok... al cudno mi bre kako nije sve poblesavilo sa samom instalacijom programa vec tek posle
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #85

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    pa to ti je Zone Alarm, dobar je program, ali moras biti bar malo "advanced user" da bi ga lepo koristio i da ti ne bi stvarao probleme.
    Prva stvar kad odem kod nekog od "korisnika" koji ima bilo kakav problem sa netom je "uninstall" zone alarm-a. Koliko znam on ima neku opciju da kada neku stvar protumaci kao "attack" i sl, automatski promeni setovanja na "sigurnije" i time onemoguci pravilan rad nekih stvari, cesto blokira i celu konekciju na net.
    Slobodno radi bez njega, kao sto sam rekao, nije uopste neophodan.

  11. #86

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    cu da postanem "advanced user" ...
    ma pre sam krkljao sa Nortonom, o tome smo izvezli citavu nauku ovde i komp mi bio uzasno spor... e onda mi gogo preporuci AVG i fercerao je program dobro... onda skinem Zone Alarm i samo njega sam koristio... i firewall i anti virus... sad se vrnuh opet AVGu i ferceramo odlicno dok ne postanemo "advanced"

    hvala na pomoci... al ja te necu da branim ko skvovatitis
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #87

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Jeste zavrsili sa kukanjem? OK, sad malo ja

    Zasto mi vec pedeseti jubilarni put nestaju bookmarks iz firefox-a? Znaci, svaki put posle neke greske, kad resetujem komp, sve se izgubi, ostane samo ono njihovo koje stoji kad instaliras firefox. Mislim, jesam se ja u neko doba dozvala pameti, pa sacuvala linkove u wordu, ali pocinje malo vec da me zamara da ih ubacujem svaki put kad nestanu

    E, da... verzija 1.5.0.7 ako nekome znaci
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #88

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    da, to Firefox redovno radi.

    U FF otvori Bookmarks>Manage Bookmarks, pa potom File> Import > From file u "files of type" treba da stoji "All Files" i idi u sledeci folder: (ju, kako ovo zvuci, al skontaces )

    c:\Documents and Settings\TVOJ USER\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\"ft04xdskye.default" (ovaj folder samo lici na ovaj moj)\

    tamo bi trebalo da se nalazi file bookmarks.bak, njega selektuj i importuj. Nadam se da ce pomoci.

    napomena: ukoliko ne vidis folder c:\Documents and Settings\TVOJ USER\Application Data\ moras ukljuciti opciju "Show hidden files and folders" u Control Panel>Folder Options>View

  14. #89

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Uf

    Za pocetak, ne mogu da nadjem Manage bookmarks
    Pa onda, pod File > Import imam:



    a u narednim prozorima imam:
    Select which items to import (pa onda Internet options, Cookies, History i to...), pa u sledecem The following items were successfully imported... i onda Finish i to je to


    Onda... kod c:\Documents and Settings\USER\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\... imam sve do Profiles, ali u tom folderu nemam bookmarks.bak



    Uhhhh... znam da sam komplikovana
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #90

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    ne, ne.... "File > Import" ides u meniju od "Bookmarks Manager"-a koji otvaras tako sto u glavnom meniju Firefox-a kliknes na Bookmarks pa ti se kao treca opcija pojavi "Manage Bookmarks", ajde probaj jos jednom, ne verujem da nema toga.

    U folderu "profiles", do koga kazes da si stigla, treba da imas folder koji lici na ovo "kjh32k234.default", otvoris njega i tamo treba da bude bookmarks.bak

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •