Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 175
  1. #31

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Swinger-to-Be kaže:
    znaci gogo muvaj zenu kol'ko oces
    A jel', ša misliš, dal' će ona da pristane, a?
    Citat Confused Swbulence kaže:
    a vidis ja sinocke ostavio da skinem neki filmcic i jutros se budim komp mi restarovan... d anije zbog Zoneta sunce li mu zarko
    Čisto sumLJam! Zone oće da blokira download, ali ne verujem da može da bude toliko malicious da ti restartuje komp, barem ja nisam imao takvih iskustava!
    Citat Swbule the Merciless kaže:
    nek se malo i on bori za svoj imuni sistem...
    Pravo zboriš bwate swbule. Ne valja mLogo da ga razmaziš!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #32

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Savetodavac kaže:
    Već sam vam jednom objasnio zbog čega vam je memorija tu lou - imate veliki broj uključenih servisa i Startup programa, system tray vam je pola hektara širok, ... bla, bla, bla
    Ajde sad prestani da šiziš Pojedi jedan par belih bubrega, cujem da su dobri i za raspolozenje
    Pa, majku mu, poiskljucivala sam sve te silne programe (mada, gledajuci primere drugih ovde - ja sam apsolutni amater sto se startup-a tice ), ne govorim tako bezveze da je opet po starom

    Citat onda opet on kaže:
    gde god pronađete neki program vi ga instalirate
    Citat i dalje kaže:
    a na Netu se može naći gomila add-inova

    ....

    Koristio sam ranije još jedan fin programčić, po imenu Musicmatch Jukebox

    A inace ni ti ne instaliras nista sto ti nije neophodno



    A to sto ti žeMska nešto ne ljubi glasnu muziku... can't help you with that either


    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #33

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    trebam neke crteze u AutoCADU da ubacim u Power Point prezentaciju, ali ne znam kako se to radi. Pokusala sam na insert picture from file, medjutim trazi mi da convertujem file from (lista je dugacka): windows enhanced metafile, windows metafile, itd, itd. e sad, te iste crteze imam prebacene i u PDF formatu, pa sam pokusala i tako u PDF formatu da ih ubacim, ali ne moze. opet trazi da ih konvertujem. dakle, da ne filozofiram previse, u koji format treba da konvertujem crteze u CAD-u, da bi ih mogla prebaciti u Power Point prezentaciju? cujem da se Megzzz razumije u te vragolije, ali naravno, svaka pomoc je dobrodosla...
    Poruku je izmenio nattydread, 09.07.2006 u 16:31
    nattydread is coming to dinner

  4. #34

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    opet ja. problem sa konvertovanjem sam rijesila, i nije bilo tako tesko. medjutim, crtez mi je ubacen, ali mi se pojavljuje "click to add text", ali ja tu necu da imam nikakav tekst, pa ne znam kako da maknem "click to add text", buduci da se pojavljuje iznad crteza.
    nattydread is coming to dinner

  5. #35

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat nattydread kaže:
    dakle, da ne filozofiram previse, u koji format treba da konvertujem crteze u CAD-u, da bi ih mogla prebaciti u Power Point prezentaciju?
    Pa, jpg/jpeg i gif sigurno moze, a za druge extenzije ne znam
    DakleM, odes u photoshop, otvoris sliku, pa onda na Save as... i u padajucem meniju promenis extenziju slike i sacuvas... i to bi bilo to


    (i sad ne smem vise da pametujem, bojim se da ce se ovaj-sto-mu-treba-reputacija narogusi )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #36

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat nattydread kaže:
    opet ja. problem sa konvertovanjem sam rijesila, i nije bilo tako tesko.
    Dok ja ne odgovorim, ti vec resis problem

    medjutim, crtez mi je ubacen, ali mi se pojavljuje "click to add text", ali ja tu necu da imam nikakav tekst, pa ne znam kako da maknem "click to add text", buduci da se pojavljuje iznad crteza.
    Klik na ivicu tog pravougaonika u kojem pise "Click to add text" (onda ce biti obelezen) i samo "delete"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #37

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Meggy kaže:


    Klik na ivicu tog pravougaonika u kojem pise "Click to add text" (onda ce biti obelezen) i samo "delete"
    [/SIZE][/FONT]
    thanx, mada sam sad provjerila kako izgleda kad se prikazuje kao slide show, i tamo se uopste ne pojavljuje onaj "click to add text", ali cu ja za svaki slucaj uraditi i ovo sto si mi rekla. eh, hvala ti puno. ovo mi je prvi put da ozbiljnije radim PP, pa cu vjerojatno imati jos pitanja. jel moze jos jedna usluga??? ako nije previse??? npr, kad završim, da ti posljem mailom, pa ako imas neke sugestije ili ispravke, da mi natuknes, sta bi jos moglo da se uradi...
    nattydread is coming to dinner

  8. #38

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Da, kad je full screen, onda se ne vide pravougaonici, ali meni lepse da ga skroz sredim, pa da ne razmisljam

    Moze, posalji, drage volje cu ga pregledati
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #39

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat gogothegreat kaže:

    A jel', ša misliš, dal' će ona da pristane, a?
    pa mora da slusa sta joj muz kaze... to je u interesu kuce

    elem, novih problema nemam, ferceramo za sad dobro... al cu da iskopam nesto pa se javljam


    sta se ova megijana uzivila u objasnjavanje
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #40

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    evo jos jednog problema, istog kao sa AutoCADom, samo je u pitanju Word. Dakle, trebalo bih jednu stranu u Wordu (na kojoj je nacrtana tabela) da ubacim u PP? znaci bilo bi pozeljno da tu stranu nekako prebacim da bude u formatu neke slike, ali to stvarno nemam pojma kako se radi. tu sam se bas zapetljala...
    nattydread is coming to dinner

  11. #41

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Pa, ako hoces da tabela bude prikazana kao slika, uradis jedan snapshot i resis problem
    Nem' pojma za tabele, njih nisam ubacivala Pomogla bih ti sa tim, ali meni se u word-u linije tabele uopste ne vide kad hocu da je odstampam, samo tekst a nemam pojma kako to da podesim. Htela sam da vidim hoce se tabela prekopirati u PP ovako kako sam ja mislila da moze, al' ne mogu da proverim kad mi je tabela siva Anyway, probaj ti: obelezi tabelu klikom na onaj krstić u gornjem levom uglu, pa probaj copy-paste... ako ne moze tako, ce ti kaze valjda neko ko zna

    Edit: E, da, Gogo, 'ocu 5% tvoje reputacije sto sljakam umesto tebe
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #42

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Meggy kaže:
    snapshot
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #43

    11 Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Meggy kaže:
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]uradis jedan snapshot i resis problem
    uh, sto mu gromova i jelenskih rogova...pa ne znam kako se radi snaphot.
    u principu, tabelu kao tabelu nema potrebe da nju samu ubacujem, nego samo jedan list u wordu, imam jos jedan naslov iznad te tabele, pa bi zato trebalo da ubacim cijeli jedan list. da opet ne komplikujem i ne blebecem, kako da uradim snapshot???
    a za reputaciju, nemoj da brigas
    nattydread is coming to dinner

  14. #44

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    E, 'vako...
    Otvoris tu stranu u Word-u... i onda odradis na tastaturi Shift+Print Screen da uslikas to sto je na ekranu... onda otvoris Photoshop:
    File --> New (ili jednostavnije, umesto svega toga samo Ctrl+N) --> (onda ti se otvori jos jedan prozorcic na kojem kliknes OK) --> i kad se otvori sledeci prozor (sa praznom podlogom) samo odradis Ctrl+V (za paste) i slika bi trebalo da se pojavi. Ostalo je standardno: File --> Save as --> upises naziv pod kojim ces sacuvati slikui odredis extenziju slike (dakle, JPG, nemoj PSD - veliko je ) i overis na OK.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #45

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    C,c,c... Samo vas posmatram!
    Kakvo, bre, ubacivanje snapšota Word dokumenta na slajd PP prezentacije? Pa, na šta će to da liči?

    Nato, dete, samo označi taj tekst u Wordu, pritisni Ctrl+C, otvori nov slajd u svojoj prezentaciji (Ctrl+M), postavi kursor bilo gde iznad tog novog slajda, desni klik, Paste, i to je to... Doduše, moraćeš malo da estetski doteraš izgled tabele, ali u principu to je to!

    A ti, Megijana, što bre ne znaš kako da linije tabele učiniš vidljivim? Ako ti u prozoru nije vidljiva paleta alata Tables and Borders, klikni desnim tasterom miša bilo gde unutar prostora za prikaz menija, pa sa ponuđene liste odaberi pomenutu paletu. Na njoj ćeš, pored ostalih, videti i ikonicu koja svojim izgledom prosto vrišteći pokazuje svoju namenu. Kad hoveruješ mišem iznad nje, pojavljuje se screen tip "Outside Border". Na samom dugmetu, sa desne strane, ima strelica, na koju kada klikneš otvara se mali grafički meni čiju ćeš upotrebu, verujem, sama ukapirati!

    Citat My Virtual Spouse-to-Be kaže:
    snapshot ...
    Rekoh li ja tebi, ženče, da ne tuguješ, Sve će rešimo onlajn, prsa u prsa, samo kad jednom izađeš s tog jebenog ehita! E, a ondak će se međusobno ispunjavamo s neopisiva zadovoljstva!

    Citat Blekmejl Vumen kaže:
    E, da, Gogo, 'ocu 5% tvoje reputacije sto sljakam umesto tebe
    Dobro de, ću ti ga dam, ša si zapela! Samo, nemo posle da mi se žališ da si počela da rasteš ki kvasac!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •