Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 175 od ukupno 175
  1. #166

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Control panel>Windows Firewall>off (not recommanded)>ok

    mada bi trebala da ga držiš uključenim, bolje i taj nego nikakav
    ako imaš firewall uključen u nekom od AntiVirus ili AntiSpy programa, po mom mišljenju Microsoftovog možeš i isključiti za stalno

  2. #167

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    To mi već stoji na off
    Antivirus imam NOD32 ne znam da li tu ima tih vatrenih zidova
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #168

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Antivirus imam NOD32 ne znam da li tu ima tih vatrenih zidova
    Nema
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #169

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Au 'bem mu misha, neshto se ondak gadno zeznulo... No, IE to i sam od sebe radi

    Nego... Poslatjem ja tebi jedan doooobar firewall... Sad ga zovu Norton, al' pre se nije zvao tako... I bio je bolji nego ovaj sad... I objasnitju ti kako da ga podesish

    A ovo zaista ne znam shta je... Probaj da skinesh Firefox, i da probash iz lisice da uradish direktno Open, da vidish hotje raditi... Ako radi, definitivno se IE uz'ebo...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  5. #170

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Radi iz Firefoxa, sad sam probala sad ću da otvorim otprilike 300 ppsova iz maila koje sam preskakala jer me mrzelo da ih skidam na komp

    Ma kontam da mi nešto od starta ne valja u IE (btw, verzija mi je šestica), tako mi i slike na netu pretvara u bmp kad hoću da ih skinem, dok ne obrišem kukije, pa onda opet sve prebaci u bmp kad mu dune, posle nekog vremena i ništa ne pomaže Ja verovatno sad otkrivam ono što su mnogi otkrili odavno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #171

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Radi iz Firefoxa, sad sam probala sad ću da otvorim otprilike 300 ppsova iz maila koje sam preskakala jer me mrzelo da ih skidam na komp

    Ma kontam da mi nešto od starta ne valja u IE (btw, verzija mi je šestica), tako mi i slike na netu pretvara u bmp kad hoću da ih skinem, dok ne obrišem kukije, pa onda opet sve prebaci u bmp kad mu dune, posle nekog vremena i ništa ne pomaže Ja verovatno sad otkrivam ono što su mnogi otkrili odavno
    Bravo... Otkrivash, polako ali sigurno Vidish da ne tupimo bez veze, vetj sa razlogom

    Ja da mogu fizichki da sklonim IE, odavno bih to uradio... Sretja pa na Linuxu nema takvog virusa, kao shto je IE


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  7. #172

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Ja da mogu fizichki da sklonim IE, odavno bih to uradio...
    Tad bi bio najsrecniji covek na svetu. Iritira me sto nekad neki programi kad u njima kliknes na link (tipa u help-u) odmah otvore u IE, iako je FF namesten kao default.

  8. #173

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    kako cu znati na kojoj particiji mi je instaliran winows xp na C ili D ?

  9. #174

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Sistemsku particiju ces prepoznati po tome sto sadrzi \Windows ili \Winnt direktorijum. Dakle, ako postoji C:\Windows\.... onda je C sistemska particija, sto je i najverovatnije.

  10. #175

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    da samo ovako kako je upisao:
    kako cu znati na kojoj particiji mi je instaliran winows xp na C ili D
    ispada da ima instaliran još ili milenijum, 98-cu, vistu...

    ne verujem da je tako, al' ajd' da predpostavimo da jeste
    u tom slučaju Desni klik na ikonicu "my dokuments" sa desktopa > propertis
    i pročitati šta piše u polju "target folder location"
    prvo slovo oznalava particiju na kojoj je instaliran trenutno aktivni OS


Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •