Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 175
  1. #151

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Koristim IE (gađajte me paradajzom, nameravam i dalje da ga koristim) i šta mi se dešava... Kada hoću da sačuvam npr neku fotografiju sa neta (a provereno .jpg ili .gif format) nudi mi samo .bmp opciju kao jedinu opciju. Onda ja obrišem kukije povremeno i onda normalno mogu da sačuvam sve i onda se ne znam šta desi i opet nudi samo .bmp i tako stalno. Da li to može negde da se podesi da se ne dešava i šta se uopšte dešava?

    Znam da fotografiju mogu iz .bmp da pretvorim u .jpg, ali to me malo smara.

    Listen tu dis veri kerfli. Majkrsoft vil spik onli uans! (and mejk a shit, az lajk dis milion tajms):
    http://support.microsoft.com/kb/810978

  2. #152

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Koristim IE (gađajte me paradajzom, nameravam i dalje da ga koristim) i šta mi se dešava... Kada hoću da sačuvam npr neku fotografiju sa neta (a provereno .jpg ili .gif format) nudi mi samo .bmp opciju kao jedinu opciju. Onda ja obrišem kukije povremeno i onda normalno mogu da sačuvam sve i onda se ne znam šta desi i opet nudi samo .bmp i tako stalno. Da li to može negde da se podesi da se ne dešava i šta se uopšte dešava?
    nestalo mi

    Control Panel>internet options>Advanced>Multimedija>
    i proveri smart image dithering

    To bi trebalo da ti je ubeleženo
    Citat SQUAW kaže:
    Znam da fotografiju mogu iz .bmp da pretvorim u .jpg, ali to me malo smara.
    Fotografija pri tome gubi na kvalitetu

  3. #153

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    'vaka je situVacija:



    ... pa ne znam da li treba ili ne treba da je štiklirano, ali sad neću da brišem kukije neko vreme pa ću da proverim da l' se još ponavlja ista stvar, pošto sam kao čačkala nešto

    Fotografija pri tome gubi na kvalitetu
    Znam to, but hvala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #154

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Mayday mayday mayday mayday

    Valjda je ovde mesto ovom pitanju :

    Narežem crtani film koji kod mene na kompu radi super, može da se pusti, a sinčina na svom kompu ne može, tj nema tona Pomislila sam da nije možda do playera, pošto on ima neki mv2, a ja imam bs ( nema smejanja ako mi je zaključak glup ), pa sam skinula bs player i instalirala kod njega na kompu, ali cd opet ne radi, tj pušta film ali opet zvuka nema Ostali filmovi rade normalno. Ovo nam se desilo sa još jednim diskom ranije. Šta je u pitanju?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #155

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Skini AC3 filter i instaliraj. (Skini means stizze ti)

  6. #156

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Radi! U tome je bila caka!

    Al' moram da prenesem i doslovce utiske sa drugog kompa posle ove druge instalacije i puštanja filma:

    Thanx Mom! Say hello to Hleb and please handle me two sandwiches and juice.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #157

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    evo ovako, valjda cu znati da objasnim. dakle, skinula sam program nazvan nokia pc suite, sve parametre podesila. hocu da ukljucim infrared na telefonu da prebacim neke slike sa telefona na komp, medjutim, kad startujem nokia pc suite program, javlja mi da veza sa telefonom ne moze biti uspostavljena. da li netko zna u cemu je problem?
    nattydread is coming to dinner

  8. #158

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    evo ovako, valjda cu znati da objasnim. dakle, skinula sam program nazvan nokia pc suite, sve parametre podesila. hocu da ukljucim infrared na telefonu da prebacim neke slike sa telefona na komp, medjutim, kad startujem nokia pc suite program, javlja mi da veza sa telefonom ne moze biti uspostavljena. da li netko zna u cemu je problem?
    bilo bi lakše da si napisala šta tačno javlja (ili postavila screen shot) i upisala koja nokia je u pitanju.

    Najverovatnije da nisi instalirala driver za IR (nfrared)
    u googlu pod znacima navoda upišeš tačno ime telefona sa brojevima
    van znaka navoda upišeš download driver
    i izbaciće ti rezultate sa kojih možeš skinuti drajvere (koliko znam sa tel. ide i cd... i tu imaš drajvere)

    link za još objašnjenja oko korišćenja IR

    a moguće je da ćeš problem rešiti, i tako što ćeš u propertisu smanjiti brzinu IR-a na 115200

    setup Intex(sigmatel) idra-usb for Nokia

    - Hardware

    Built-in infrared device:
    Irda setting
    max connection rate - 115200

    Sigma Tel Usb-Irda Dongle:
    Advenced
    Infrared transceiver type - Vishay TFD
    Min. Turn-around Time - 0.5 mS
    Speed enable - 115200
    tako bi trebalo da je podešeno.

  9. #159

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Ja cu postaviti jedno glupo pitanje, al cisto da budemo sigurni ... Jel imas ti infrared uredjaj na kompu, na koji spajas telefon?

  10. #160

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    I meni stalno na ovoj temi postavljaju ta glupa pitanja, ne znam zašto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #161

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    ma samo ako zna da opise problem, nista nije tesko, dok ne skontam o cemu se radi, kad skontam ... u dve reci objasnim, ali lakse je preko MSNa nego na forumu.
    Znam, znam da opišem problem Evo, imam novi

    Kada mi stigne u mailu .pps file, kliknem na download i na open, ali on izbaci ovo (neće da ga otvori):



    Zašto?

    Na prošlom kompu sam tako pregledala te fajlove, bez da ih skidam na komp, a sada ne mogu

    Kada snimim taj file na komp i odem tamo gde sam snimila, pokrenem ga bez problema.

    Išla sam i u total commander:



    I ovde:



    Valjda je tu sve ok
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #162

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    A koji si operativni sistem imala na proshlom compu? XP ili Vistu? I koji imash sad?

    Meni ovo sad lichi na Vistu... I mogutje je da PowerPoint iz nekog chudnog razloga, nema pristup direktorijumu sa IE keshom (koristish IE ), i onda zato ne mozhe da otvori... Tu ti je onda reshenje da skinesh zabranu sa direktorijuma, odnosno da dash dozvole i obichnim korisnicima da udju tu... Aj; krenemo od toga... I moj iskreni, drugarski savet, je da predjesh na Firefox


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  13. #163

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    XP i sad i pre Jel moguće da je do IE, zato što to onda nije jedina stvar gde mi IE brlja?

    (koristish IE )

    Al' mu nisam branila nikakve direktorijume da otvara
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #164

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    nisam hteo ništa da kažem za IE, nek ti malo to pričaju i drugi

    A da nisi ranije imala instaliran xp-2, pa si sad ubacila trojku ?
    Ili si možda ubacila IE-7, a ranije imala šesticu
    Moguće da je i u pitanju Firewall ako koristiš neki osim Microsoftovog, onda isključi zid od malog mekanog, pa kaži dal' je u tome bio problem.

  15. #165

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    nisam hteo ništa da kažem za IE, nek ti malo to pričaju i drugi


    Isti XP sam imala i ranije i nisam ubacivala nikakav IE
    Pazi sad ovo: Gde je taj Firewall, kako da vidim da li to imam i kako se isključuje?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 19:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.08.2012, 23:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 20:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 08:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 04:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •