Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Verujem da sam kao i većina nas sa ovog foruma, od nekog samog svog početka krstarenja po forumaškom net nebu, primetio da mi se neki likovi (u mom slučaju ženski, naravno) počinju vremenom dopadati, pojedini čak vrlo, i da nemam, rekao bih, ovako dobru ručnu kočnicu (hvala samom bogu), verovatno bih se očas posla našao u fluidnoj, uzbudljivoj i najlepšoj fazi ljubavi, zaljubljivanju....

    Zbog svega toga, kao i ne malog broja iskustava za koje sam čuo od net i ostalih prijatelja, logično se nameće pitanje:

    - Kolko zaista mogu forumi da utiču na naše emotivne živote i da li ovakva druženja mogu da utiču da se „ohladimo“ od partnera u postojećoj vezi, odnosno da pospeše neku novu ljubav i eventualno neku novu vezu?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Ako nas forum ohladi od nekog, onda smo hladjenju bili skloni.. Mislim, ko je za 'osvezavanje' braka naci ce nacin da ga osvezi, bio forumas ili ne. Ne verujem da ce forum da doprinese bracnom debaklu ako je brak pravi.
    Ako se dogodi da se sretne neko ko nam je bolji od onog sto imamo i ako mi tog nekog boljeg mozemo da imamo, onda hvala forumu.

    Generalno, nista forum ne moze da pokvari. Ziveo forum
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #3

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Nekada su se ljudi upoznavali na poselu, seoskim slavama, u špacirungu...
    Danas se upoznaju na forumima...

    Znači li da je nekada upoznavanje bilo čistije, jače, dublje...
    Ma jok...

    Ako ima fluida, ima ga...u pisanoj reči, u pogledu...gde god da ga ko nađe...
    Kao da je važno...
    Fluid stvara emocije, ove ili one, tako da svaki susret ti utiče na emocije, bilo gde da se odigrao...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    ...elem...uticaj foruma na emotivni život može da bude veći nego što sam ikad mogao da zamislim.
    Poruku je izmenio memento, 22.05.2009 u 21:58 Razlog: off delovi odstranjeni

  5. #5

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Uf...

  6. #6

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Kratko sam na forumu, ali cu sebi dozvoliti da iznesem svoje misljenje.
    Po textovima i reakcijama se moze samo naslutiti ko stoji iza texta.

    Cini mi se da se ljudi vise prikazuju kakvi bi hteli biti nego kakvi su stvarno.
    Avatari su, po meni dobar dokaz za to.

    Rado citam textove pojedinih clanova foruma, ali nisam ni u jednom trenutku osetio zelju da nekog clana upoznam privatno.

    Sto se tice neke emotivne veze mozda je to i osnovni razlog da se neko ukljucuje u diskusije.

    Verovatno sam u manjini sa ovim svojim stavom, ali tema je vrlo dobra i sa nestrpljenjem ocekujem nastevak rasprave.

  7. #7

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat Holtegaard kaže: Pogledaj poruku
    Uf...
    Ne sećam se da sam videla kraći i efektniji post...

    Lilith_021 je u pravu, nije kriv forum, nego forumaši koji sebi dozvole rizik da u kuckanje iz dokolice unesu i emocije. Ćorav je to pos'o, ali neko ponekad kljucne i zrno.
    Iz svog iskustva primećujem da su forumi odlični za družbu. Za to mogu biti baš ono super. Ostalima nek' je sa srećom, postovi im se množili, veze im cvetale, brakovi im se čuvali, rodila pšenica bjelica i sl.
    Vrag odneo šnalu...

  8. #8

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    A onaj ko nema emotivni zivot....ko je sam....kome je potreban bilo kakav nacin druzenja

    Sve zavisi ko sta trazi na forumu.Neko dokolicu,neko zezanje a neko mozda i malo paznje..
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #9

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Sirok je pojam po meni to "emotivni zivot forumasa".Zar to "emotivno" podrazumeva samo ljubav,avanturu...?
    Neko mozda upozna zahvaljujuci forumu neke divne osobe,zapocne lepo prijateljstvo...imam takvo iskustvo i zahvalna sam bas ovom forumu,jer ovde ima zaista divnih ljudi za koje sam se emotivno vezala ,ali emotivno u smislu jer su mi dragi kao prijatelji,jer sam ih zavolela kao osobe,nebitno da li su muskog ili zenskog pola
    Poruku je izmenio BoginjaMarija, 22.05.2009 u 22:47
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #10

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Hm ...
    Emotivni zivot
    Ja to gledam ovako, na forumu kuckam sa emocijama,tuge,srece, besa ili
    cega vec, upoznala sam divne ljude i prema njima gajim odredjene prijateljsko - virtualne emocije,forum ne utice na moj emotivni zivot u realu.

  11. #11

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat Pera Lozac kaže: Pogledaj poruku
    ....Cini mi se da se ljudi vise prikazuju kakvi bi hteli biti nego kakvi su stvarno.
    Avatari su, po meni dobar dokaz za to......

    mozzda za one koJi ostanu kratko ovo i vazzi......za nekoga ko pishe svaki dan....i tako godinu...dve....ovo je glupost!
    naprotiv.....veruJem da se ovde skinemo do gole kozze!


    virtuelna hemiJa je chudo....nekada shljaka podJednako jako kao da taJ neko sedi odma tu do tebe....s nekima traJe.....nekada brzo prestane....neko ima hrabrost da prebaci sFe u realno....nekada je lepshe da ostane ovako....
    a utiche onoliko koliko dozvolimo....
    isto onoliko kao da smo nekoga upoznali negde u redu u poshti ili na pauzi za kafu....

    volim svoJ forumski zzivot !
    Poruku je izmenio Goga, 23.05.2009 u 01:47 Razlog: uklonjeni citati

  12. #12

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku

    mozzda za one koJi ostanu kratko ovo i vazzi......za nekoga ko pishe svaki dan....i tako godinu...dve....ovo je glupost!
    naprotiv.....veruJem da se ovde skinemo do gole kozze!
    Živela govornica i ja verujem,naročito što se nas domaćih tiče.

    O da,utiče...sećam se jednom me jedan klipan bukvalno rasplakao s' temom-Nisam stigao da ti kažem,al' da ga ne hvalim više nije ovo tema o njemu.

    Utiče...mnogo toga... baš nedavno,na mene je uticala jedna jedina rečenica u toj meri,da nije mogla da se poredi sa milion drugih pročitanih...a da nije bila meni ni namenjena...skrenula mi totalno tok misli u jednom veoma dobrom pravcu...ničim izazvano...

    Utiče,jašta...ne bi Bogu dane ovde krali zajedno,da nije tako.

  13. #13

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Ovaj forum...ili uopste forumi kao forma???

    No kako god, iz licnog iskustva, koje nije zanemarljivo, mogu reci da i te kako utice...

    Emociju moze da izazove rech, gest, slika...ili cak i cutanje...koje mozes da protumacis...

    A kada vec postoji, kada je (vec) zazivela..zasto je ignorisati...zasto joj se odupirati....???

    Znam da je pocetna tema usmerena na musko-zenske odnose i njihove korelacije...ali kako vidim svi to malKo prosirili, pa im se i ja pridruzujem...

    Iako sam kratko ovde, ima (vec) par ljudi koje volim kao da ih znam citavog zivota svoga....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #14

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    mozzda za one koJi ostanu kratko ovo i vazzi......za nekoga ko pishe svaki dan....i tako godinu...dve....ovo je glupost!
    naprotiv.....veruJem da se ovde skinemo do gole kozze!

    Pa sto tako: "glupost".
    Odmah sam naglasio da sam nov, i da je to moje misljenje kao novajlije.
    Mozda se vi "stare kuke" bolje upoznate preko p.p i slicno. ne vredja te valjda i drugacije misljenje.

    Ili novajlije ne treba da se ukljucuju u svaku raspravu.
    Poruku je izmenio Goga, 23.05.2009 u 01:49 Razlog: kodovi

  15. #15

    Odgovor: Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?

    @ gdinu Peri Lozzachu....

    ''glupost'' niJe znachilo da ste Vi glupi....vec da meni to zvuchi tako!
    nisam ja nikakva qka....a kamoli stara!
    znate...ja sam jedna od onih shto voli nove....

    ziPa sad ovo:

    ako sam Vas uvredila svoJim postom...ja se izvinjavam....
    Poruku je izmenio Goga, 23.05.2009 u 01:50 Razlog: citat

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  2. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  3. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  4. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •