Traži se posada... - Strana 11
Strana 11 od 89 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 1335
  1. #151

    Odgovor: Traži se posada...

    Vas chetiri a jadni Pera sam.
    Nestajem odavde u vidu lastinog repa

  2. #152

  3. #153

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Vas chetiri a jadni Pera sam.
    Nestajem odavde u vidu lastinog repa
    Dodji Pero kod mene...ja cu da te cuvam
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #154

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Pobeze vam lozac

    Nego,belissima,nije on nama pobegao,već tebi,nisi se setila da mu naplatiš što je rintao.Eh,kad ću te ja uvesti u suštinu srpskog poslovanja?!Pa,dobro,zašto ja tebe žaljem na kurs za prevare?!

    Ova sa bičem se baš osmelila!Čim dože pera od loženja,'vaćaj ga pa upotrebi instrument.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #155

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Nego,belissima,nije on nama pobegao,već tebi,nisi se setila da mu naplatiš što je rintao.Eh,kad ću te ja uvesti u suštinu srpskog poslovanja?!Pa,dobro,zašto ja tebe žaljem na kurs za prevare?!
    Ne brinite, ja svoju duznost savesno obavljam, naplaceno mu je i za naredne dane,
    akontacija unapred i nesto love za korumpirano direktoricu.
    Treba da budete ponosni na mene, jeste da sam pohadjala te casove i vise nego sto je predvidjeno, priznajem da sam vam izvukla i poslednju paru iz crnog fonda radi toga ali sad sam glavni predavac na kursevima za korumpiranost.
    Sve zarad profita ove kuce

  6. #156

    Odgovor: Traži se posada...

    Zašto sam toliko brodova promenuo?Zašto je toliko malo hrabrosti,malo želje da se gleda vetru u lice?
    Gde je nestala želja za bordižanjem?
    Mogu se pronaći samo među odmetnicima koji su to postali rođenjem.Ili jesi ili nisi.
    Ja jesam odmetnik.
    Nisam imao hrabrosti da sam uplovim u mrak.Morao sam da verujem i da se veruje meni,bez rezerve.
    Sa verom sam uplovio u nepoznato i sa verom u istinu iz nepoznatog isplovio.
    Na moru bez vetra i olujom koja preti,iz nepoznatog sam izašao kroz mrak sa jedrima punim vetra.Toplog vetra.
    Vetra sa kojim je bordiž lakši no tok vode niz padinu.
    Opet gledam vetru u lice.
    Sada znam ono što sam samo slutio do sada.
    Znam i znaću zauvek.
    Vredi i tek će vredeti.Hrabrost nije zaludna,hrabri žive i plove,kukavice trunu u plićacima.
    Opet gledam vetru u lice.

  7. #157

    Odgovor: Traži se posada...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Primamo i takve nego ne znam za koje radno mesto bi te primili.
    Jedino da nosis valteru kofere po Maroku, a i to ti je slaba valjda, te skitnice nema vec danima
    Ma kakvi koferi, aj' ti Starsice sa mnom i samo kupacke gacke ponesi. Treba neko na ovom brodu i da uziva. Stavi ovakve jedne cvike za nevidljivost i niko te nista ne pita
    Al' pozuri vec se spremaju da te razapnu na jarbol, cim ne dobiju kaficu na vreme odma' bi nekog da razapinju, da ne kazem nataknu

  8. #158

    Odgovor: Traži se posada...

    Nosim kupaci iz tri dela.
    Cek', cek', samo da stavim, da ne kazem nataknem, naocare za nevidljivost

    E sad, idemo u Maroko. Kad se smorimo, picimo na Fiji
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #159

    Odgovor: Traži se posada...

    Ne možeš na Fidži, jer smo te prikovali na jarbol jučeraske ... ne pratiš fabulu radnje

  10. #160

    Odgovor: Traži se posada...

    Doci ce meni valter tu d reskju, pa cete vi svi da vidite kad vam alarm zataji
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #161

    Odgovor: Traži se posada...

    Profil i sastav posade broda (crew) obično uslovljavaju vrsta i namena broda. Međutim, koliko vidim, ovde su u snažnoj interakciji posada i njen brod i zaista je interesantno kakav će to definitivno brod biti (predlažem jednu sjajnu vrstu jedrenjaka koja se zove kliper) i koja mu je luka upisa (predlažem da to bude osamostaljeni Id, pod tek neznatnim uticajima Ega i Super Ega).

    Pošto je cilj poznat (Nepoznata Zemlja Straha) misilim da bi se trebalo dobro pripremiti za eventualne posledice kakve se već mogu i očekivati u takvoj zemlji. U tu svrhu, svakako je neophodno brodsku štivu (skladišta) dobrano popuniti i alkoholnim pićima (bolja su žestoka zbog toga što su manje kabasta) kao i drugim nekim sredstvima sličnih efeketa na konzumente...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #162

    Odgovor: Traži se posada...

    HocEM i ja na kupanjePrilog 2214 ponela i ja coke
    KuFinjica sredjena piCiKaTo....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #163

    Odgovor: Traži se posada...

    K o h i L i i i i i i i i i i i i . . . tako ti peruna, zevsa i posejdona...zašto me niste probudili kada je brod isplovljavao ?!? . . .

    Ne znam koga je admiralica Glišica postavila u kuhinji za kafe kuvaricu, ali je evidentno da mi je nešto sipano u kafu, za omamljivanje i izbacivanje s palube ....
    Ja kao Mali od palube, izričito zahtevam da vi, kao neustrašiva kapetanica i stari morski vuk, sprovedete istragu o tome....A admiralica i njeni pomoćnici da sastave sud i porotu, kako bi dotična osoba bila osudjena za svoja dela , odnosno nedela....

    U medjuvremenu, pošto vidim da je posada u mom odsustvu ispraznila komplet frižider, ostavu i zamrzivač....idem da nam napecam nešto, kako ne bi pomrli od gladi



  14. #164

    Odgovor: Traži se posada...

    Vidi, tu je i ser Gogsy...definitivno dižem brod u vazduh ...







    (izvinjavam se neizbežnoj kolateralnoj šteti )

  15. #165

    Odgovor: Traži se posada...

    definitivno dižem brod u vazduh
    DIZANJE U VAZDUUUUUUUH!

    Oglasava vam se alarm
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 11 od 89 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •