Zasto se bas tako zovete? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 48
  1. #31

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    A pazi mog oca - dao mi ime koje kad se procita naopacke je ime jednog grckog grada
    Асирал?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #32

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Асирал?
    Nisam znala da se Bombica zove Larisa....uuuu al' me slagala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #33

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Асирал?
    e sad si me bas nasmejao

    blizu si


  4. #34

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Giuseppe Verdi -> opera Aida .. moj tata lajks i eto..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  5. #35

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    To je interesantna priča...kad je ćale (dobivši treće dete, konačno muško) ušao kod keve u porodilište i pitao je da li zna kako joj se zove sin, ona mu je odgovorila pitanjem: "Nije valjda Branko?"

    Inače, tako je hteo kuM.

  6. #36

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Kao mala sam "gunđala" zbog svog imena ... a onda mi je tetka objasnila:"Aman, hteli su da ti daju: Juliška ili Mariška....... ja sam ih nagovorila da to bude ####" ............. hm, od onda sam zavolela svoje ime

    PS. između ostalog, mogu da kažem da je meni i E. Jong- zajednički strah od letenja

  7. #37

    10 Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    E oko mog imena nije bilo polemisanja... Kada sam se rodila padale ogromne pahulje..da veće nisu mogle biti.. pa je ćale gledao kroz prozor i rekao zvaće se ..

    Jednostavno zar ne?

  8. #38

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Zato sto je moj tata tako zeleo da se zovem, a bile su to godine onog letenja u Kosmos, i ajd da i mojim imenom obelezimo taj zenski podvig...
    A da je mene neko pitao hocu li da se tako zovem, rekla bih zvacu se Radojka, Milojka, Milesa, Desa, ali samo ne ovakooooo
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  9. #39

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Citat yuna kaže: Pogledaj poruku
    E oko mog imena nije bilo polemisanja... Kada sam se rodila padale ogromne pahulje..da veće nisu mogle biti.. pa je ćale gledao kroz prozor i rekao zvaće se ..
    ...mećaVa?

  10. #40

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Dobila ime po očevoj majci,koja je umrla posle porođaja,a ime je lepo kao zvezda ona najveća i najsvetlija koja sija na nebu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #41

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Pošto sam rođena 21. januara, drugi dan Jovandana, i uža i šira familija, uključujući i prijatelje i komšije govorili su da mi daju ime Jovana, ali tata je rekao ne.
    Dugo su čekali na drugo dijete, 10 godina je razlika između mene i brata, u međuvremenu mama je imala 4 pobačaja i bebu koja je na žalost umrla malo posle rođenja Prolivši suza i suza dok su me dočekali živu i zdravu, tata je odlučio da se zovem Suzana
    I'm floating on air..

  12. #42

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Prvo sam trebala biti musko,jak stasit momak,nema sta i da se zovem Zoran,po nekom tatinom rodjaku. Kad ono,rodih se ja ,malo shmokljavo devojche koje je dobilo ime po babinoj mami. Ta zena je imala 101 godinu,pa reko mozda cu ja sa njenim imenom to i da dozivim,ali kako sam krenula doguracu do 250( - 200 = ? ) .
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  13. #43

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Očeva majka umrla posle porođaja,i eto ja po nekom starinskom (i sada toga ne manjka)dobi ime po njoj,mnogo je lepo,ja ga volim.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  14. #44

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    I ako su svi hteli da budem mushko i nadali se tome,mama nije htela da zna pol deteta a samim tim su i nade sve bile vetje da tju biti dechak, al' ne....tog 30 marta rodila se devojchica ( jedina to veche u porodilishtu ).Za ime nisu razmisljali dugo,chim su pozvali kumu ona je k'o iz topa rekla Jovana,jer se i sama zvala tako....chak se i sestra moja zove po rodjenoj kuminoj sestri...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #45

    Odgovor: Zasto se bas tako zovete?

    Mama i buraz hetelu malog batu,jedino tata zeleo ceru i eto rodi se mini fudblaska lopta Burazer je tad imao 5 godina pa eto na njemu bilo da mi da ime lepo izabrao Jelena jer ima puno pesama sa tim imenom
    See beauty in everything

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto....?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 03.09.2013, 06:50
  2. Nepravda na delu - može li to tako?
    Autor Greshka u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 18.11.2011, 21:16
  3. Običaji (tako se to kod nas radi)
    Autor paparazzo u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 17:13
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.10.2009, 13:59
  5. Krem bananica-da li ce se i dalje tako zvati?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.05.2007, 20:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •