Ko apstinira, profitira?!
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Ko apstinira, profitira?!




    Gospođica Clara Meadmore, koja se sjeća havarije Titanica i početka prvog svjetskog rata, kaže kako nikada u životu nije imala spolne odnose kako bi imala vremena usredotočiti se na posao.

    Već sa 12 znala je da će cijeli život ostati u celibatu. Naime, u njenoj mladosti 1920-ih seks je podrazumijevao brak, a ona se nije namjeravala udati.

    "S dvanaest godina zarekla sam se sama sebi da se neću udavati i to nikad nisam prekršila", kazala je ponosno. Daleko od toga da u svom dugom životu nikad nije imala ponuda za brak, ali ona ih je sve redom odbijala.

    „Pitali su me jesam li možda lezbejka, međutim, odgovor je ne. Jednostavno nikada nisam bila fascinirana seksom. Mislim da je to jako zapetljano, a ja sam uvijek imala drugog posla. Nikada nisam imala mladića – nikada me nisu privlačili odnosi“, ispričala je Meadmore za Daily Mail.

    Tvrdi kako s muškarcima nikad nije razvijala ništa više od površnih, takozvanih "platonskih" veza te da nije osjećala ni potrebu za daljnjim razvojem veza s muškarcima

    Rodila se 1903. u Glasgowu, samo nekoliko godina nakon smrti kraljice Victorije.

    Njena obitelj odselila je prvo u Egipat, potom Kanadu i konačno na Novi Zeland, međutim, ona se u svojim 20-im godinama vratila u Veliki Britaniju.

    Umjesto u društvu suprotnog spola uživa u čitanju, vrtlarstvu, kuhanju i šetnjama...

    Naked.BA - Grad je budan i dolazi po tebe !

    Ja lično ne verujem u to. Možda su je samolišavanje muža i dece sačuvali od brojnih stresova i tako učinilo dugovečnijom, ili je jednostavno u pitanju genetika...

    Da li stavrno uzdržavanje od seksa može produžiti život, i obrnuto? Ako je tako znam neke osobe koje su već mrtve, ali izgleda da to ne znaju.

    Kakav je vaš stav o mišljenju baka Klare?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Krenuli reporteri da intervjuišu dugovečne ljude i tako otkriju tajnu njihovog dugog života.
    Čuli su da u Burgundiji žive dugovečni ljudi, zaređaju oni tako i nalete na jednog starijeg koji radi u vinogradu.
    - Pomoz bog stari...šta je vaš recept za dugovečnost ?
    - Ujutro čaša vina, za ručak čaša vina i uveče još jedna pred spavanje.
    - A koliko imate godina?
    - 103.
    Zabeleže oni recept i krenu na Kavkaz jer su čuli da ima mnogo dugovečnih i tamo. Naiđu ne jednog držećeg starca kako se bakće sa ergelom konja.
    - Pomoz bog stari...šta je vaš recet za dugovečnost ?
    - Ujutro čaša kefira, za ručak još jedna i jedna za uveče pred spavanje.
    - Koliko imate godina ?
    - 120.
    Aha...zapišu oni i zapale na Dinaru jer su čuli da i tamo ima držećih starina. Naiđu na jednog starca, brada mu se skoro sastavila sa kolenima, jedva ide.
    - Pomoz bog stari....vaš recept za dugovečnost ?
    - Ujutro sex, u podne sex i uveče opet sex.
    - A koliko to godina imate poštovana starino ?
    - 56. .
    Evo mog doprinosa na temi .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    A je l' kasno sada da pocnem sa apstinencijom?

    ...mozda dozivim nekih 80 godinica
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Naravno da nije tacno Pa podjite samo od Hju Hefnera Ima 83 godine (a tek kako izgleda ) a svakako da se ne uzdrzava od sexa
    Poruku je izmenio Wampirche, 21.05.2009 u 02:34
    Everybody Wants to be a Cat

  5. #5

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    E moja baka Klaro, ne znaš šta si propustila..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #6

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    ...shteta...mogla je baka da ga prima i bez da se udaje i radja decu...
    ...e sada...to sto je sex nije zanimao...to je vec pitanje za konzilijum...mislim...razvice se tema pa cemo doci do zakljucka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Gospodjo vi ste luda baba !

    Ovo je bolesno, nije normalno.

  8. #8

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    A meni je recimo zanimljivo to... da kad bi se ovo dokazalo da je tacno... Koliko bi se njih odreklo sexa zbog duzeg zivota?
    Everybody Wants to be a Cat

  9. #9

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Ako je bakica tako odlučila neka joj bude ali da je to razlog njezinog dugovječnog života, reći ću laganini bullshit.

    Daljne moje objašnjavanje nije potrebno.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Upravo sam ukapirala da ću JAKO JAKO JAKO malo živjeti...
    Hahahahahahahaahahaha

  11. #11

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    jebeš život bez jebanja

  12. #12

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Cvrc ...ja ipak nisam materijalista
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #13

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    E baš takva baba u jednom vicu umire.
    I dolazi ona kod Boga...na nebesa.
    Kaže Bog, anđelima i đavolu:
    - "Pričajte, recite mi svak svoje... šta da radimo s'ovom babom?
    Zapravo čekajte. Da čujemo prvo nju, šta ona ima da nam kaže. Imaš reč baba ! "
    Baba: - "Paaa ja imam 99 godina, nikada nisam slagala, varala, pomislila ružno, bila gorda, gruba, ponosna ili osiona,
    nikada nekome zlo nanela, nikada se nisam sa muškarcem poljubila i nikada nisam čak ni videla golog muškarca
    a da ne govorim da me muška ruka NIKADA nije ni takla, ni prstom.
    Ja sam, znate još uvek čedna ... mslm nevina...

    Bog ...hmmm.....
    Anđeli
    Đavo

    ... posle tri sata:
    Bog : -" Krila joj dajte !"
    Anđeli : - " Ide u Raj ?"
    Đavo : - " Ide u Raj ?"

    Bog : - " Kakav Raj ... ide u GUSKE !"

    ____

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #14

    Odgovor: Ko apstinira, profitira?!

    Profitira, al' sutra malo. Sama teorija o tome da je dugovečna jer se odrekla sexa nema blage veze s pameću. Sex pokreće brojne procese u organizmu koji obezbeđuju vitalnost organizma, samo napred!

    Ovo je kao da očekujete da dugo poživi biljka koju nikad ne zalivate. Osim ako je kaktus u pitanju.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •