Nindza ratnici i ratnice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    12 Nindza ratnici i ratnice

    Vec neko vreme se na Foxu prikazuju Nindza ratnici, japanska emisija, odnosno, kako ga oni zovu "televizijski sport", i mislim da je osvojio sve simpatije publike
    LM, emisija je konstruisana tako da 100 takmicara pokusava da predje veoma teske i interesantne prepreke u 4 faze. Malo je onih koji prodju prvu fazu, iz ostalih se generisu pobednici, ako ih ima, jer prepreke menjaju iz igre u igru
    Priznajem da ja ne propustam nijednu delom zbog same emisije i likova koji se pojave samo da bi se pojavili, a delom zbog komentatora, Miljana i Ivana to dvoje daju pravu char tom shou Moj favorit je definitivno Makoto Nagano ozbavam tog coveka
    Da vas cujem, koji su vasi utisci o ovome shou? Da li imate neke favorite, ili gledate da biste se smejali? Da li biste se prijavili?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Volim da gledam...a komentatori su zesCi

    Favorite nemam, jedino sam upamtila nekog ucitelja i ceo razred djaka koji ga podrzavali...

    Da li bi se JA prijavila

    Jok, zato sto znam da ne bih uspela ni prvu prepreku da predjem

    Jedino sto bih mogla je onaj paukov hod (ili kako ga vec zovu)...to sam radila kao klinka...penjala se na ragastol od vrata...za cas...

    A da dizem ona vrata od 50 kg...da prelazim onaj deo kada se drzis samo na jagodicama prstiju (ruka)...ma nema sanse ...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #3

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Zgranulo se ovo sunce ovih dana pa se mnogo vise u mom selu oru drumovi negoli se sedi za malim ekranom ali gledam kad naletim. Dobri su.
    Svidja mi se zato sto mi se cini da se svako od njih takmici za svoj gros, mislim nije prioritet biti bolji od drugog takmicara vec postici svoj maksimum. Ustvari, oni se i ne takmice..

    A citala sam negde da se takmicenja jedino belog coveka svode na to da se uvek takmice jedni protiv drugih i to im se zamera na nekom intervaseljenskorasistickom planu..

    Komplimentiram i komentatorima, bez njih nista ne bi bilo isto .
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #4

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Moja dečica ne propuštaju nindža ratnike i posle se veru po nameštaju imitirajući ih..ja ih lično ne gledam, ali zato uvek tražim da pojačaju TV da čujem komentatore, genijalni su..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #5

    14 Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Ne propuštamo da gledamo Sasuke. Kiki zbog navale smeha, kada neko upadne u onu žabokrečinu , ja zbog Kikija, tako da nam cela emisija prođe u smehu.
    Naravno da nije sve u tome. Zaista me oduševljava samodisciplina takmičara, način na koji se pripremaju, čega se sve odriču, ne bi li osvojili titulu Nindža ratnika.
    Likovi su različiti, neki se takmiče zbog sopstvene reklame (oni su i najsmešniji, jer obavezno naprave neki geg, ne bi li ostvarili cilj, zbog koga su uopšte na takmičenju).

    Miljan i Ivan su odličan voditeljski tandem, sa sjajnim smisaom za humor, naročito kada se takmiče žene.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Ne gledam redovno emisiju, ali kad god vidim da je u toku pogledam je do kraja. Voditeljski duo odlično radi svoj posao, što je stvarno izuzetak na našim televizijama.

  7. #7

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    gledam ih odavno, još pre nego su stigli na fox televiziju
    na foxu pogledam ako slučajno prešaltam na njega, i ako se setim. A setim se sve češće

    šteta što im je ostalo još samo nekoliko epizoda za prikazivanje
    mogli bi odmah da krenu sa reprizama

    meni su klinci najbolji
    više oni odahnu kada onaj za koga navijaju predje neku prepreku
    a još bolji su mi kada slože facu pošto im roditelj zakaže na nekoj od prepreka
    ona nada u njihovim očima, a potom i razočaranje
    jok... to se ne može odglumiti

    i meni je zanimljivo što je ekipa šarolika
    na istom mestu se nadju tinejdžeri i sedamdesetogodišnjaci
    pa komičari sa očiglednim viškom kilograma, doktori, vatrogasci, "kancelarijski pacovi"...

    ne bih se prijavljivao... jok ja, zdravo jako teške prepreke

    pa čim mornaričle foke i osvajači olimpijskih medalja ne uspevaju da ga prodju, ne verujem ni ja da bi prošao

    nemrem se setiti kako se zove onaj direktor što je nekoliko puta stigao do trećeg kruga, al' svaki put kada se on pojavi, zamislim neke naše direktore kako pokušavaju da prodju "Cliff Hanger"

    I da, navijam za Jordana
    ... samo zato što je sa ovih prostora

  8. #8

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Gledam Nindza ratnike i ratnice

    Moji favoritui su braca Kane i Sane

    Komentatori su odlicni !

    Prijavio bih se definitivno da se ovog trenutka nalazim u Japanu, ali bih morao prvo da se malo pripremim.

  9. #9

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Gledam ali ne bas redovno... Kad uhvatim to na tv-u
    Odusevila me je ona plavusa sto je tri puta pobedjivala na tome svaka joj cast
    Ne bi se nikad prijavila na to jer ne verujem da bi daleko dogurala a u onoj vodi mi se ne kupa
    Everybody Wants to be a Cat

  10. #10

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    šteta što im je ostalo još samo nekoliko epizoda za prikazivanje
    mogli bi odmah da krenu sa reprizama
    Stvarno? Pa sta cu gledati posle toga?
    Inace, ja bih se prijavila ne bi mi bilo sanse da prodjem dalje od prve prepreke, ali bih pokusala. Kad vidim ko se sve prijavljuje, sto da ne
    Odusevila me je ona plavusa sto je tri puta pobedjivala na tome
    Zar nije dva puta pobedjivala? Bar ja mislim da je dva puta, ako ne zaredom
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno? Pa sta cu gledati posle toga?
    valjda će krenuti sa reprizama
    američke gladijatore ne mislim da gledam
    Zar nije dva puta pobedjivala? Bar ja mislim da je dva puta, ako ne zaredom
    ako mislite na Ayako Miyake, onda je tri puta
    u četvrtom, petom i šestom ciklusu Kanočija

  12. #12

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Zbog Miljana i Ivana
    Ma zbog svih... A da se smejem, smejem se
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #13

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno? Pa sta cu gledati posle toga?
    eto, ispunila ti se želja

    pošto su ispucali sve snimljene epizode, od ponedeljka kreću sa reprizama

  14. #14

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Videh sinoc da su pustale one stare nindze, jos pre 12 godina, kad se sve to odrzavalo u nekoj hali, sali, sta vec
    Neka, mogu ja to tako doveka samo da ovo dvoje budu komentatori A i taman cu videti kako je Makoto postao nindza ratnik
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Meni,naprotiv,ova emisija uopšte nije interesantna ...čak ni komentatori
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •