Nindza ratnici i ratnice - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Kad porastem biću ninĐa...




    ...samo da se malo pripremim, što bi rekao kolega Čarli...

  2. #17

    12 Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Komentari Ivana i Miljana su ipak od svega tamo najjači. Gledam seriju kad god sam u prilici da bih se nasmejao i oraspoložio . Pa japanci se uz to zabavljaju ...

    Do sada, najjači komentar Ivana i Miljana je bio "...izadjite na ulice i proslavite pobedu Makoto Nagana i titulu nindže.....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #18

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Ih, pa malac i ja to nismo propuštali, to su bili piševi živi a najbolji od svega su bili komentatori kakvi su to luudi likovi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #19

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    ma oni su bili logičan izbor zbog poznavanja jezika
    ... ko bi nam drugi simultano prevodio sa japanskog

  5. #20

    Odgovor: Nindza ratnici i ratnice

    Nedavno sam to prvi put pogledala ...
    i zaključak ... - jbt. gde ja "živim" i šta "gledam" ... pa to je živa smejurija .

    možda u najvećoj meri, baš zahvaljujući voditeljima - prevodiocima - "loodacima" ...



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •