Bodrum 2 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23

Tema: Bodrum 2

  1. #16

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    ok!
    Poslovnik, kvorum ma 100% se slazem da nema tu opravdanja, to ne sme da se radi i zavrsena prica.
    E sad,
    koliko je to u stvari kradja i koliko je visoko kotirano na aferskoj skali?
    Po meni i nije toliko strasno / kartice su poslanika vladajuce koalicije koji se seckaju negde po zgradi ili krkaju u restoranu, no svakako podrzavaju ono sto radi vlast - ali nikako ne opravdavam / pa (ona socna) ga za to su placeni.
    A takodje (nisam u toku sta se to izdesavalo sa dnevnicama) opozicija ako ne ubaci kartice da nema dnevnice.
    Да видимо, највиши законодавни орган Републике Србије... по пети пут... колико је то високо котирано на аферској скали? Како онда тек краду рецимо у управним одборима чије седнице се не преносе директно?
    Можда то и није толико страшно, али показује известан образац понашања, а ипак се ради о најбитнијем државном органу.

    Што се тиче функционисања парламента, играрија око кворума, дневница за опозицију... ту ћемо се већ сложити. Ако си већ изгубио изборе, ако је противник нашао 126 посланика колико је потребно, не прави будалу од себе и циркус од скупштине.
    Али, с друге стране, ако несретни ДС није у стању да нађе стотињак људи међу својим чланством и симпатизерима у Србији који ће редовно да долазе на посао у скупштину, за лепу плату, па каква је то странка? Каква је то одговорност према скупштини, према бирачима? Колико је поштено и према члановима ДС да се неки гурају свугде, узимају паре а не долазе ни на седнице? И саме странке у Србији су пуне корупције и непотизма.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Bodrum 2

    Ma koga briga da l' je krljo,šta je radio...nije bio u sali,kartica mu ubačena...nek odgovara stoka,njegovih pola sata u skupštini izlazi kao nečija dvodnevna zarada...pa bi još i rezervne da im uvodimo...

    Jedan veliki zid...ispred njega svi mogući političari(od predsednika partija do najmanjih mogućih isprdaka u istim),nekoliko automata i rafalna paljba...

    Šta je radio Pera,Janko,Marko...a šta ćemo sa ovim ispadom,neka svako otvori temu sa onim skandalom koji mu je gnusan pa da se pljuje tamo kako dolikuje lik i delo dotičnog/ih...

    Ali ne...ipak su ovi drugi gori,''mi smo samo malo varali na izglasavanju nekog skroz nebitnog zakona''...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 24.05.2009 u 14:29 Razlog: navodnici
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Bodrum 2

    E jbg. ...


    ...došo Uprolazu, svaka priča gubi smisao....


    ....odoH da ručKam.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne zaboravi Veljin video klip, znaš onaj "Dobro ljudi, ja sam vam rekao da kradete malo, al' vi preteraste". Je l' ona autoputNa mafija beše ima veze sa Novom Srbijom? A Šarančić...kako čitam u novinama, sve je spremno, čeka se samo nečiji mig. Čiji, pitam se i ja.


    Znaš i sam da je ovo klasičan slučaj pravljenja slona od miša. Nego, je l' ih sudila ona stara vlast, ne pratim vesti?
    Судила јесте, не сећам се која, и како се завршило... ево шта Гугл вели, мало о кредибилитету врлог нам председника државе и премијера покрајине:

    Press Online :: 16.07.2007. - PONI*TENA €šAFERA BODRUM€š

    Okružni sud u Beograd poništio je presudu za "aferu Bodrum" - krađu glasova u Skupštini Srbije prilikom izbora guvernera NBS Kori Udovički 2003. godine, saznaje Press. Sud je poništio prvostepenu presudu Opštinskog suda iz maja 2006. godine kojom je bivši narodni poslanik DS-a Alen Selimović osuđen na 14 meseca zatvora uslovno i zabranom rada u bilo kojoj državnom službi u narednih osam godina. Kako saznajemo, Okružni sud uskoro treba presudu da dostavi tužiocu, Selimoviću i njegovim advokatima.

    (...)

    Pajtić, Radosavljević, Tadić...

    U toku ove afere mnogi funkcioneri DS-a uhvaćeni su u laži i prošli bez ikakve kazne. Tako je aktuelni potpredsednik DS-a Bojan Pajtić slagao javnost kada je tvrdio da ima taksi račune i avio-karte Nede Arnerić, koji dokazuju da je ona iz Bodruma došla na glasanje u Skupštinu. Lagao je i bivši portparol Aleksandar Radosavljević, koji je pred novinarima mahao lažnim avionskim kartama Arnerićke.

    Svoju ulogu u ovoj aferi ima i aktuelni predsednik DS-a i Srbije Boris Tadić, koji je pred stranačke i parlamentarne izbore 2003. priznao da Neda Arnerić nije bila u Skupštini kada je biran guverner. Tadić je tada obećao da će krivci iz DS-a za to odgovarati, i najavio "stranačku istragu" koja je treba da utvrdi ko je kriv. Istraga je, međutim, prekinuta i pre nego što je počela. Kako je objašnjeno, ceo slučaj prepušten je sudu.

    (Zbog krađe u Skupštini, u medijima je uz Tadićevo ime uvek išla i napomena: obećao rešenje "afere Bodrum").
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Судила јесте, не сећам се која, и како се завршило... ево шта Гугл вели, мало о кредибилитету врлог нам председника државе и премијера покрајине:

    Press Online :: 16.07.2007. - PONI*TENA šAFERA BODRUMš

    Okružni sud u Beograd poništio je presudu za "aferu Bodrum" - krađu glasova u Skupštini Srbije prilikom izbora guvernera NBS Kori Udovički 2003. godine, saznaje Press. Sud je poništio prvostepenu presudu Opštinskog suda iz maja 2006. godine kojom je bivši narodni poslanik DS-a Alen Selimović osuđen na 14 meseca zatvora uslovno i zabranom rada u bilo kojoj državnom službi u narednih osam godina. Kako saznajemo, Okružni sud uskoro treba presudu da dostavi tužiocu, Selimoviću i njegovim advokatima.

    (...)

    Pajtić, Radosavljević, Tadić...

    U toku ove afere mnogi funkcioneri DS-a uhvaćeni su u laži i prošli bez ikakve kazne. Tako je aktuelni potpredsednik DS-a Bojan Pajtić slagao javnost kada je tvrdio da ima taksi račune i avio-karte Nede Arnerić, koji dokazuju da je ona iz Bodruma došla na glasanje u Skupštinu. Lagao je i bivši portparol Aleksandar Radosavljević, koji je pred novinarima mahao lažnim avionskim kartama Arnerićke.

    Svoju ulogu u ovoj aferi ima i aktuelni predsednik DS-a i Srbije Boris Tadić, koji je pred stranačke i parlamentarne izbore 2003. priznao da Neda Arnerić nije bila u Skupštini kada je biran guverner. Tadić je tada obećao da će krivci iz DS-a za to odgovarati, i najavio "stranačku istragu" koja je treba da utvrdi ko je kriv. Istraga je, međutim, prekinuta i pre nego što je počela. Kako je objašnjeno, ceo slučaj prepušten je sudu.

    (Zbog krađe u Skupštini, u medijima je uz Tadićevo ime uvek išla i napomena: obećao rešenje "afere Bodrum").
    S obzirom da si se uhvatio za moju poslednju rečenicu, pretpostaviću da se slažeš sa svim ostalim što sam rekao (a malo li je? .


    Čini mi se da ovo ne kaže Gugl, nego Press... a ti znaš koliko me mrzi da guglujem i tražim tekstove koji bi možda pobili ovaj tog (samog po sebi, kao Kurirov brat) uglednog i poverenja dostojnog lista.


    I takoooo...


      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    S obzirom da si se uhvatio za moju poslednju rečenicu, pretpostaviću da se slažeš sa svim ostalim što sam rekao (a malo li je? .
    Претпостави

    Čini mi se da ovo ne kaže Gugl, nego Press... a ti znaš koliko me mrzi da guglujem i tražim tekstove koji bi možda pobili ovaj tog (samog po sebi, kao Kurirov brat) uglednog i poverenja dostojnog lista.

    I takoooo...

    Како си то погодио? Можда по томе што сам оставио линк?
    Не видим шта овде има да се демантује, ово су општепознате ствари. Али добро, ти си одлучио да не верујеш, и ко може да те разувери... друг Тито је рекао да су студенти у праву и тачка
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ЛДП приручник страна 3: кад ти се не свиђа шта саговорник пише, нападни га лично Ово ти је већ други пут да примењујеш ово правило

    Него, какви су то страшни греси које је починила влада Војислава Коштунице, у којој су већину чинили министири из ДС и Г17, па да ДСС не сме да спомиње махинације у скупштини од стране ДСа?
    Убр, као што рекох већ, ово ДСу није први пут да краде мандате, да лажира гласање у скупштини... шта је слично томе радио ДСС?
    eno na temi"Kostunica" sam naveo samo delic.Bice jos ako bas insistiras
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Bodrum 2

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E jbg. ...


    ...došo Uprolazu, svaka priča gubi smisao....


    ....odoH da ručKam.
    De si BA političar

    Nemoj samo da se prejedeš,posle ćeš da ispuštaš gasove...sad sam shvatio zašto nisu bili na mestu,a kartice im ubačene...najeli se ljudi na brzinu,oznojili se,smrde po malo(poslanički tolerantno),ali kad su počeli da sevaju gromovi iz najcrnjih dubina,vonj je postao neizdrživ pa ih kolege zamolili da napuste prostoriju,te u žurbi zaboravili da izvade kartice(ipak postoji granica koliko jedan poslanik može da vonja)
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •