Koju ste poznatu ličnost upoznali live?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    Koju ste poznatu ličnost upoznali live?

    Boze,sta mi se desilo juce...
    Setkam ti ja tako komsilukom,i ispred jednog frizeraja ovdi kod nas,zaustavi me jedna zenica..oniza,bucka,plava kosa,paz frizura,sa sve zlatne naocare na nos
    I pocne spika .. kaze ona ej cao kako si...
    Ja,ta sta cu kad sam fina ,odgovorim joj evo dobro je 'fala...
    Zena opet...pa jesi bolje,mislim posle onog ...
    Ja kao...jesam!!! al' ja mislim da ja vas ne znam
    I tu zena skonta da je pogresila....
    I kao..straaasno licim na neku tamo njenu i kao izvin'te..

    Kad ja bolje pogledam,a ono zena Mira Banjac...bog'te maz'o!
    Al' posle mi bilo trulo da je vijam...

    Da l' ste vi kak'i poznati enkaunter imali....eventualno prisli nekom za autogram i slicno...sve je dobrodoslo evo bas bas ovdi

  2. #2

    Odgovor: Poznati susret....

    -Zurim sa V. Akademije na vikend, ulecem u B A S-cu, autobus krece ( a znao sam da za zenama i autobusima ne vredi trcati ) al' mi pobeze. Puzaka nazad, blam do max., kad lik neki snima me kamerom, cela stanica u mene gleda, odjednom me neko potapsa po ramenu, okrecem se, a ono, Vudu Popaj sa sve prasetom preko ramena i kao "baci 5".
    -To vam je spot za pesmu: preklane na raspustu, klinci neki udaraju metalofone na stanici a posle otisli u neku prirodu.
    P.S. Nije me ubacio u spot !

  3. #3

    Odgovor: Poznati susret....

    To je bilo 2004.Na ljubljanskom aerodromu-stojim ja u redu na gate-u,i zapocne tu spika sa nekom finom bakicom (uvek su me volele )...ispricamo mi tu jedna drugoj zivotnu pricu u roku od nekih 10 minuta,brat bratu,kad ja vide',dva co'eka ispred nas stoji Laza Ristovski!Au..rek'o,sta's sad?Ne bi meni bio problem da pridjem coveku i sa kezom ludaka trazim autogram da je nekako stajao sam,al' 'oces,stoji sa nekim drugom..ja bakici ...ijao imate l' olovku?!Bakica istrese sav inventar torbuljka i jedva nadje (da,'taj slatki haos devojackih torbica' traje ceo zivot )..ja sva unezverena prilazim coveku misleci kako cu biti ispaljena na pravdi boga..medjutim sokiram se!Covek mi rado dadnuo autogram al ne samo to...okuva se neka spika,na konstataciju njegovog druga da ne obracam paznju na Lazin (mis'im ja to njega tako,obzirom da smo stari znanci ) rukopis jerbo su bancili sinoc..jao rek'o pa to je divno!!!!Strasno,nisam znala sta drugo da kazem,al blagi kez ne skidam ... i tako naprica ja tu coveku kol'ko ga brate volem,malo falilo da ga poljubim,al' nije imao penu od pivo,pa nisam 'tela,bilo bi providno
    Medjutim...drugi sok po boarding-u!!Laza & friend ispred mene!!!A ja mucenica stavila aparat negde na dnu kozmeticke (citaj cashne)tobrice...dok sam ga iskobeljala,prodje let,tol'ko je jel'te bio dug od Ljubljane do Beograda ....
    I ne moz' sta ti je prokleti lav,prilazim ja kad smo se razvezali Lazi i drugu i rek'o,ta ja se izvinjavam,al' moze l' slika? :treppp: (au rek'o sad kad mi kaze,ajde sestro idi muci nekog drugog) ... i 'ladno Laki (sad smo vec ki rod) daje moj aparat drugu i kaze 'ajde slikaj nas....i zagrli me!!!!!
    Ijao,bogo moj,pa ja nisam mogla sebi da dodjem 3 dana,covek je velicina kao i na filmu,mozda jos malkoc veci

  4. #4

    11 Odgovor: Poznati susret....

    tad sam isla u srednju skolu. idem ja gradom, kad vidim jednog lika izlazi iz kola, a nesto mi poznat, ne znam odakle. i ja njemu cao, on meni cao, krenem ja par koraka dalje, kad skontam da je to neno belan iz djavola. krenem ja prema njemu: ej, jel moze autogram (ali me bilo blam da kazem da je za mene; pa ja kazem da je za brata). i nista, dao mi covjek autogram i poslije svatko svojim putem.
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Poznati susret....

    Bio je to februar mesec neke od protestinih godina, moja drugarica i ja smo beznadežno čekale da naiđe neki autobus što je za batajnicu u tim danima bila čista apstrakcija, pa pošto smo se smrzle koliko se neko smrznuti može, pogledasmo se, klimnusmo glavama i rešismo da okušamo sreću, uvek bi to radile na smenu (bacanje prstića, tako smo to zvale), zaustavi se neko čudo, crno dugačko, opet se mi pogledasmo, jasno je bilo pitanje koje se videlo u našim pogledima, hoćemo li se žive izvući iz te noći, ali jako smo želele da pogledamo film na FEST-u, i uđosmo u to čudo. Ja sam imala tu privilegiju da sedim napred. Čovek za volanom u svojim četrdesetim, sat na ruci vredi koliko sva imovina mojih roditelja, priča nešto čika, priča, ja ga gledam, gledam, gledam i u jednom momentu KLIK: "Izvinite da nemate vi neke veze sa Srpskim četničkim pokretom???" Odvalim ja ko iz topa, pogledam u retrovizor drugaricu koja dobila blago ljubičastu boju ulicu, on me pogleda nasmeje se i kaže: "Imao sam". Da niste vi Mirko Jović pitam ja dalje, jesam kaže čovek. Eeee... Stigosmo da SC iz batajnice, uveze nas čovek u zgradu, sve to za samo 20 min. ukupno, od stanice do ulaza u dvoranu. Nisam tražila autogram, nisam bila ponosna, imala sam neki bljutav osećaj u stomaku danima posle toga.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    Odgovor: Poznati susret....

    E,ovo MORAM da vam ispricam:

    Upoznah jednu devojku,na drugom sajtu..Svojevremeno mi je poslala njenu fotku,kao i ja njoj svoju,naravno...Da skratim pricu:
    Izadjem za novu godinu da uzmem jos neku voznju do 21h,jer mi je trebalo za docek u NS,jos para...Prolazeci kroz centar,na trotoaru je stalajo nekoliko ljudi,posebno i kada su me uglelali,SVI podigose ruku,da ih povezem...Nisam mogao sam sebi da verujem,kad sam ugledao NjU,u toj grupi...Naravno je da sam zaustavio auto Tacno ispred nje!Isla je u Zemun,sta mi je cak odgovaralo,iz gore navedenih razloga.Prebacih ziku sa "Purple/a" na Englesiasa (kakav prelaz... ).Video sam po njoj da me nije prepoznala..Cim smo posli,nazvala je mobinim tel. drugaricu (sa Istog sajta...Prepoznao ime!),i obavestila da stize i da je saceka ispred zgrade...Sve mi je to bilo veoma interesantno,jer cu videti i tu,drugu,koju ne znam kako izgleda...Usput sam dobio kompliment,da imam dobru muziku,na sta sam joj odgovorio da "Pustam Englesiasa ugl. u Posebnim prilikama",na sta nije posebno odreagovala...Cutao sam sve vreme,a u sebi "vristao od smeha"...Kad smo stigli do odredista,video sam i drugu drugaricu sa sajta,i bio sasvim zadovoljan ovim neocekivanim dozivljajem.Kad je zelela da plati voznju,na brzinu sam smislio "razlog",da mi je to poslednja voznja u 2006/oj godini i da ne zelim da je naplatim,na sta se ona vidno obradovala i uljudno zahvalila!
    Preksinoc sam izasao na taj sajt,i zavitlavao ih Obe!Smesno mi je sto su me Obe videle,a nisu ni pretpostavljale ko sam..

  7. #7

    Odgovor: Poznati susret....

    simpatichan mi je bio susret sa N. Simićem ili ti Duškom Dugouškom..
    došao je na naš štand da se raspita o ceni auto presvlaka..
    Bože..malog čoveka..a slatkica...pravi dekica..na tv ne izgleda tako star
    bio je smrtno ozbiljan,a ja nisam mogla da sakrijem osmeh,pa se i on nasmejao i predstavio...

    drugi je bio Lj. Aličić..tražio je vode,jer ga je šetnja umorila,te je dehidrirao...

    a najiznanedjenje je bilo kad je doshao sam Tadić na štand i pohvalio nam štand...
    bio je uz njega i neki ministar kome ne znam ime..
    a sve to je snimala neka televizija..snimak nikad nisam videla..
    al slika u sajamskim novinama postoji...

    bilo ih je josh dosta na sajmu...
    izgleda je to idealno mesto da sretnesh poznate...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #8

    02 Odgovor: Poznati susret....

    Mima Karadžić - sticajem okolnosti smo putovali istim vozom na more... tada je imao '' tezgu '' sa bivšim bendom, mog bivšeg dečka ... Čovek nije zatvaro usta, sve vreme nam je pričao viceve u tolikoj meri da je meni pozlilo ( da li od smejanja ili vožnje )... Bacila sam peglu i ostavila sjajan utisak ( koji mi je tada bio bitan - sada mi je sve to samo draga uspomena, makar povraćojka bila u pitanju )


    Milenko Pavlov koji mi je šmekerski prišao ( ima tome godina... mnogo ) i pitao: '' Devojčice, imate li nešto vatreno uz sebe? '' - misleći naravno na upaljač, a ne na izazovan deklte ... ( tada sam onako za sebe prokomentarisala '' matori jarac '' ) Kada sam ga čula kako peva ruske ciganske romanse , oduševila sam se...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Poznati susret....

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    da je to neno belan iz djavola.
    pa on ti dodje neshto ko dobar dan tamo.. mi ga non stop vidjali, redovito se uvaljivao s nama na izlete

    a Urban mi je komshija


    post edit
    e da kad vec pishem.. proshlo ljeto, bila kod burazera u Detroitu.. i vracam se na ostrvo, ulazim na terminal.. i nakon shto su mi poizbacivali sve iz ranca i torbe i napravili dzumbus, ja onako unervozhena slazhem ranac dok sam stajala na pokretnim stepenicama.. i u jednom trenu izlece neki dechko iz neke radnje i dobaci tipu ispred mene "heeeej, farenhajt 9/11 voz ekselent film!" i ona ono kao i pogledam, kad ono Majkl Mur ne bi ga ja ni skuzhila da ovaj nije izletio, jer se bash mnogo ugojio a letili smo istim letom
    Poruku je izmenio yige_gui, 14.07.2007 u 22:08
    moomoo meee jooouu

  10. #10

    Odgovor: Poznati susret....

    Sedim ja tako lepo i pijem
    kad čujem razgovor koji se vodio za drugim stolom;
    nisam prisluškivao
    "jesil' video... eno je Maja Nikolić !"
    tada je bila jako popularna...
    nisi mogao da uključiš TV, a da ona nije gost, ili ne puštaju neku njenu pesmu
    okrenem se, pogledam...
    ništa...
    žensko ko žensko, samo što je malo niža

    da mi nisu rekli, da je to ona, ne bih je ni primetio,
    a kamo li prepoznao

    i to je to... nastavio sam sa i

    pitam se dal' je bitna za priču činjenica da sam tada
    sedeo za istim stolom sa Marinom Perazić

  11. #11

    Odgovor: Poznati susret....

    Dogadjaj nambr 1. Setamo Reset i ja tako nasim lepim centrom, noc je bila, hladno, oko ponoci, nije bilo mnogo ljudi, skrecemo iz Zmajjovine u Dunavsku i on kaze: jesi skontala ko je to? A ja kao svaka zaljubljena dusa nista sem mog dragog nisam videla pa cak ni Sergeja Trifunovica. Znaci, brzinom svetlosti smo doleteli nazad do coska i onda laganim korakom... On je stajao ispred Championovog butika i gledao nesto unutra, pa kao i mi stali isto (da li sam rekla da je bilo
    oko ponoci, nije bilo mnogo ljudi,
    ) UOPSTE nismo bili upadljivi, al me je bilo bas briga, ko zna kad cu opet imati tako savrsen pogled na tu zadnjicu

    Dogadjaj nambr 2. Izlazim iz butika kao muva bez glave i naletim na lika iz Apsolutno Romanticno, pocrvenim i u tom bunilu kazem "jao.. pa... dobar dan"

    Dogadjaj nambr 3. Secam se da je u selu mome kad sam bila bas mala u hali sportova bilo neko okupljanje, gomila narodnjaka, i da sam stajala pored Milosa Bojanica jedno 15-20 min dok me nije skontao i dao mi autogram
    Evo, promenila sam potpis

  12. #12

    Odgovor: Poznati susret....

    Kako sam mogla ovo da zaboravim!!!!

    Dogadjaj nambr 4. Dosli mi na Strand, trazimo mesto za peskire kad zacuh "ma mars u pizdu materinu, razumes " nesto mi se to ucini krajnje poznato, kao da sam to cula jedno 500 puta, okrenem se - Aleksandra iz VB
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Poznati susret....

    svojedobno sam radila na takvom mjestu gde sam upoznala puno domace estrade, jedno vreme cak i izlazila sa jednim...eto zadnji poznati susret desio se prije dva meseca otprilike u jednom restoranu u centru grada gde zivim sedeh dva stola dalje od richarda gera. sinimao je film ovde pa je sa ekipom sa seta dosao na veceru. zgodan je, ali i stariji uzivo nego sto deluje na TV-u.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #14

    Odgovor: Poznati susret....

    jeboteee Skunk Anansie

    mi u petak u klubu, cima mene drug kao "eee paz' Skin" ja ga nisam prvo skuzhila od muzike.. ja ono "a?" "sh'a kazhesh?" dere se on "SKUNK ANANSIE" ja rek'o didididididididi? i on meni rukom pokazhe na drugi kraj kluba.. a ja ono kao gledam, gledam.. i on "jebote, kome ja govorim, pa ti ne bi ni mene skuzhila da prodjem pored tebe na pola metra" (to je rek'o viz-a-viz toga shto nisam imala dzozle )

    i na kraju odluchimo nas troje, tri krejzi skank ananise fena, da se idemo slikamo s njom i krenemo, i ja kao vec ukljuchim aparat, i posle on meni kazhe, ti vec ukljuchila aparat, a ja ko budala kao "sluchajno" prolazim kraj nje i kao ono "sluchajno" eee kao vidi Skin i kao "sluchajno" ae sad kad smo vec u prolazu da se uslikamo ja rek'o pa shto me nisi upozorio na tvoj "plan" i onda k'o tinejdzeri "ken vi tejk a pikchr vit ju" a ona ono shta ce kao ae i tu neshto drug nabacio shprehu jel se dobro zabavlja, kad ce novi album.. ovo ono..

    da ne mislite kako izmishljam, hir z d pruv

    moomoo meee jooouu

  15. #15

    Odgovor: Poznati susret....

    ..ja samo ove domace srecem,Balasevica u marketu,"poznali se odmah",i ispricali,o srecno-tuznim temama....
    ...Zdravka Colica na semaforu,u autu dok smo cekali zeleno...ne bi sad davila o tom detalju
    i jos masu poznatih likova,mahom onih koji su mi dragi

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju bi poznatu ličnost izabrali za partnera u seksu?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.01.2018, 08:06
  2. Na koju poznatu ličnost ličite?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 11:56
  3. Gde i kako ste se upoznali?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 10.06.2011, 16:50
  4. The best live album svih vremena
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 17:23
  5. Linux zabranjena rech na Xbox Live
    Autor Galahad u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 23:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •