Koju ste poznatu ličnost upoznali live? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 57
  1. #16

    Odgovor: Poznati susret....

    Pre neki dan sam bila u kaficu u kraju ,kad ono ugledam Nadja..Jooooj nisam mogla da verujem...bas sam srecna..I kada je odlazio uzela sam mu autogram
    jupi!!!!!

  2. #17

    Odgovor: Poznati susret....

    ovde u moje selo, imamo jedan rock klub, bas ono lepo poznat po Voshi.. i dosta cesto se organizuju svirke.. pre par godina, svirku i extra provod pruzio je nama seljacima Djordje David, bas negde malo posle toga kad je izdao prvi (i zasad jedini) album.. pevao cova svoje i pesme od Generacije 5.. a ja k'o pustena sa lanca, skacem, igram, pevam, urlam.. ma sve.. i kad se zavrsila svirka, ja pridjem liku sa njegovim tada novim CeDejom da lupi personalni stambilj.. i napisa meni covek: "Mala, svaka cast, you rock-Djordje David" a jaaaaaa.. usta do poda, doslo mi da skocim na njega koliko sam bila happy
    i sad skoro, pre par meseci u jednom klubu bio Whitesnake tribute band i on kao specijalni gost.. covek stajao iza mene a ja ga nisam primetila.. i kaze meni drugarica da je iza.. i ja se okrenem i pridjem coveku i nekako ja njemu sklepah ko sam.. i Djordje (posto smo sad bliski ) me se seti malo spikali, pitala ga za planove, album, kad ce ponovo u moje selo.. nista posebno, pozdravila se i otisla
    i da.. da n zaboravim jos jednu situaciju.. imam autogram od Bobana Zdravkovica
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Poznati susret....

    Bilo je dosta njih,sto slucajnih,sto dirigovanih.Zanimjivo je da nam mediji daju pogresnu sliku o ljudima iz dzet seta,ipak su oni samo ljudi
    U secanju mi je ostao Bata Zivojinovic,ispred Doma Sindikata u rodnom mi gradu,blejali smo na minus nesto cekajuci probu benda kad se iza ugla pojavi Valter.Mi ko po naredbi svi u stavu mirno,ortak izusti "Vidi Bata Zivojinovic",a meni izlete,sto me je jos uvek sramota,recenica koju sam u zajebanciji izgovarao,"Sad cu da te karam".Iskreno se i ne secam u kom filmu je on to izgovorio ili je bila neka zajebancija Indexovaca na njegov racun,uglavnom,covek me pogleda,nasmeja se i produzi dalje.Jos uvek ne kontam kako mi je izletelo i jos uvek me je sramota.Sta cu kad sam fino vaspitan mladic
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #19

    06 Odgovor: Poznati susret....

    ovo je možda više za rubriku-To može samo meni da se desi..ali..

    Petak ume da bude veoma nezgodan dan-utoliko još nezgodniji ako još to povežem sa posetom privatnom lekaru,kišom,hladnim vremenom i migrenom itd..itd.. Kažu, nekada se ne isplati ustajati iz kreveta,kažu i da katastrofe počinju nizom događaja..-Slažem se..ma ja se uvek slažem..

    Počinje dan-migrena sikće i računam da ću proći bez "pegle -da prostite.. stigla ja mukica u kliniku ali mi sve gore.. i tako ja čekam svoj red ispred..kiša rominja..kraj smrdljiv neke uboge zgrade-na sve strane smeće i pikavci..dok se ja tako rastavljam sa životom - i rigam i rigam.. svojim perifernim vidom opazim-ni manje ni više nego zvezdu hard-rok scene Slađanu Milošević !

    Na sred te scene ona i ja same.. ja peglam njen pas piški... lele..

    Eto.. nekad sam je volela,bila mi je nekako šik.. ali sad..ne znam,nekako mi osećanja ostadoše pomešana..dal zbog toga što javne ličnosti nemaju osećaja za druga bića( da sam krepala tamo,samo bi prošla ko pored turskog groblja) ili zato što će me njeno ime uvek asocirati na peglu i pikavce ..

    eto.. preživeh i to..

  5. #20

    Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    ...pod ovim 'upoznali' mislim bash da ste imali neki kontakt...ne videli na ulici...

    Prva "moja" slavna licnost je bio Zdravko Colic...nosio me na rukama
    U Moskvi, na stanici voz trebao da stoji pola sata...no, ne znam iz kojih razloga....krenuo ranije a mama i ja na stanici....tada istrcava momak iz voza, uzima mene na ruke...i pomaze mami da se popne...posle mama cula da je to bio Zdravko

    Darka Panceva ne racunam, bio mi komsija i isao u moju osnovnu

    Upoznala i Loshu....u njega bila zaljubljena

    Onda Balkansku prorocicu kleopatru ...sasvim slucajno sa Crnjaninom otisla kod nje...nista mi pogodila nije...zurila na neku emisiju i isla da se tusira...i (kao slucajno) zaboravila peskir..pa me zamolila da joj ga (do)dam...info iz prve ruke...gore je zensko

    U Dubrovniku sam upoznala Antoni Delona (nije nikak'a faca )

    Na Hvaru Vajtu (super lik) i Aljosu Vuckovica (njegov pas me obozavao)

    Radeta Serbedziju...kod njega trebala (zamalo) da studiram

    a da, Ramba nikada ne zaobidjem kada sam u HN

    jao, ima ih jos...seticu se ...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...pod ovim 'upoznali' mislim bash da ste imali neki kontakt...ne videli na ulici...
    a dali se racuna i telefonski razgovor?


  7. #22

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?



    Pamtim razgovor sa Harisom Dzinovicem....kada sam ga pozvala da mu kazem kako nije dobro otpevao na ruskom....i kako ima gresaka...na sto mi je on onako osorno odgovorio...Pa sta sada da radim???...Da povucem plocu???
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    dr Zahi Havas,a od srpskih Zarko Lausevic,prosle godine pili kafu u New Yorku

  9. #24

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    ivana balica,peru metlicica,maru jokovica,milu smodlaku,boskovica,fatovica,mirka alilovica,darija srnu(s njim sam inace jako dobar)..ma hrpu ti sportasa..znam preko 10 nositelja zlatne ili svjetske ili olimp.medalje...da,i davora gobca,to je lik
    Born to be hated,live to be loved...

  10. #25

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Moj posao je takav da mi omogucava kontakt sa poznatim osobama, tako da imala sam srece neke upoznati licno, a neke samo telefonom.
    Svako je zanimljiv i poseban na svoj nacin. Neko te iznervira dok ga juris za intervju, pa kad se cujete iznenadis se kako je prijatna osoba. Tako je bilo sa Nikolinom Pisek. Imala sam utisak da je neka razmazena i neodgovorna osoba, ali kad smo pricali ispostavilo se da je sasvim normalna i veoma kulturna. Uvek spremna da se zeza na svoj racun.
    Od Bojane Ordinacev nisam ocekivala da je tako prijatna i otvorena za razgovor. Uvek pozitivna i nasmejana.
    Kristina Krepela me je odusevila dok mi je pricala kako je bilo u Njujorku u pozorisnoj pretstavi "Vagnialni monolozi" dok je bila na istoj sceni sa Misel Rodrigez. Dok je snimala film "Lov u Bosni" a partner joj bio Ricard Gir. I kako je bilo raditi sa glumcima Zerard Depardje, Nastasja Kinski, Majkl Jork u tv filmu "La Femme Musketeer"...
    Sanja Vejnovic je prava dama, sarmantna i mudra zena . Iznenadila kad je zatrazila da autorizira svoj intervju,ali zamolila me da bude na makedonski, jer je htela da proveri dal jos uvek poznaje jezik koji je studirala.
    Dva intervjua koja su mi najdraza su sa Bartom Miksonom - make up artist , koji je radio na najpoznatijim filmovima izmedju kojih "Pirati sa Kariba", "X men", "Fantasticna cetvorka", "Norbit", "It", "Iron men", "Helboj", "Prsten 1 i 2", "Planeta majmuna", "Ljudi u crnom" itd...Intervju smo radili telefonom vece uoci dodele Oskara 2007god.
    Drugi intervju je sa akterom A.Coma, koji je imao epizodnu ulogu u filmu "Man Inside" pored Denzela Vasingtona i Dzodi Foster.
    Rukometara Kiril Lazarov sam intervjuirala dva dana nakon sto se porodila njegova zena i slikali smo ga u bolnici sa sincicem (to je i bio povod za intervju)
    Ostale koje sam upoznala :
    Tose Proeski, Bojan Marovic, Elena Risteska, Tijana Dapcevic, Robert Kurbasa, Tamara Todevska, Karolina Goceva, Jelena Veljaca, Bojana Gregoric, Kaliopi, Garo Tavitijan i jos puno makedonskih muzicara, aktera i sportista, kao i iz ostalih republika bivse YU.

    Eto...


  11. #26

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Hogara iz Motusa

    Hrvoje Rupčić

    Živku Suvić
    I tako u beskrajno!

  12. #27

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Deda Mraza... jako davno na jednoj priredbi bas smo se raspricali i dao mi je i pokloncic

    i Donatela... Takodje na jednoj priredbi... On mi je oduvek bio omiljena nindza kornjaca i bila mi je velika cast da ga upoznam

    Upoznala sam i Branka Kockicu isti je bio kao na tvu

    I eh da prosle god za vreme exita... Ameli Morezmo Razgovor nam se svodio na sl "Haj ken aj get jor autogram " (i skontala je sta sam htela )
    Everybody Wants to be a Cat

  13. #28

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Za prvu poznatu ličnost koju sam upoznao u živo, to da je (specifično) čuvena spoznao sam dosta kasnije od tih naši nekih viđanja...

    Naime, to se desilo slučajno zahvaljući bratu mog drugara kojem sam radio neke tekstove za njegovu tadašnju devojku. E, taj brat je opet bio, kako se to kaže, desna ruka toj poznatoj ličnosti koja je obično obitavala u restoranu Sunce u Beogradu, kod isto tako tada čuvenog Doma omladine...

    Pošto sam bio balavi gimnazijalac, tipičan greenhorn iz provincije, nisam imao pojma o beogradskom (niti bilo kojem drugom) podzemlju i ležerno sam pričao, čak i zapitkivao ponešto te momke sa kojima sam sam se nekoliko puta video...

    Ljubimara Magaša, poznatijeg kao Ljubu Zemunca, kao i njegove "saradnike" Ćentu, Kaleta, Saleta, Nešu, itd. sam, dakle, upoznao jedne davne godine u restoranu Sunce u Beogradu, pričao sa njima, zezao se. U to vreme sam, zbog toga, imao ekskluzivno pravo da besplatno ulazim na neverovatno prestrižne igranke u Domu omladine, na kojima sam, opet, imao priliku da upoznam Preleta, Crne bisere...

    Moji poznanici su se kasnije, jedan za drugim, pojavljivali u čituljama. Sunce za njih nije više sijalo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Izdvojila bih njega ...
    Tad je za mene bio poseban i neprikosnoven.
    Momo Kapor.
    U to vreme sam bukvalno gutala njegove romane,a posto je nas kucni prijatelj , veoma dobar prijatelj sa Momom, jedno vece me uhvati na prepad i tako se ja nadjoh na nekoj knjizevnoj veceri, gde je izmedju ostalog bio i Momo Kapor.
    U to vreme sam tek zavrsavala srednju skolu i secam se da su mi klecala kolena dok sam mu prilazila u glavi sam imala spremljen scenario sta cu mu sve reci, a beknula nisam.
    Posle smo se sretali, nekoliko puta,upoznala sam i onu drugu licnost, koja cuci u njemu,u jednom velikom boemu i jedne veceri na slavi kod naseg kucnog prijatelja,na nekom belom papiru, naslikao mi je sa crnim mastilom camac na Tisi
    (zasto bas na Tisi, nemam pojma,ali mi je rekao da ga Tisa uvek asocira na camce)
    prepun ljudi, ribe iskacu na povrsinu, a na pramcu balon pleteni( rece mora da je sljivovica)
    Uramila sam sliku i cuvam je ,nije to nikakvo umetnicko delo , ali meni je posebna i veoma draga

  15. #30

    Odgovor: Koju ste poznatu licnost upoznali live?

    Upoznao sam ih pa podosta svakojakih.Pada mi na pamet Bogdan Diklić,pre par godina u "Tremi"sa prijateljicom koja ga bas zna.Izvanredan covek a ni nalik ulogama koje je tumacio,Mirko iz "maratonaca"recimo jer meni prvo to dođe kada ga se setim.Smrtno ozbiljan je bio bar to veče,ne neprijatan ali sušta suprotnost onome što sam očekivao.
    Darko Rundek i jedan lep dugi razgovor(popismo po dva piva svaki)na EXIT-u,istočnjački miran.
    I meni posebno"dražestan"susret na aerodromu u Kopenhagenu jesenas pa smo čak seedeli jedni do drugih.Ja sa posla kući a oni sa tezge na tezgu.Beki Bekić i Zlata Petrović.Sa jos dvoje veselih cigana su na uveseljavali do Beograda.
    Rade Šerbedžija neke davne godine,mi klinci slavili rođendan drugarov u nekadasnjem "Kecu"u Zmaj Jovinoj a on pijan ko' letva sa jos dvojicom sa predstave.Plaćao nam je tamburaše i častio do ujutro.
    Ima toga jos.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju bi poznatu ličnost izabrali za partnera u seksu?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.01.2018, 08:06
  2. Na koju poznatu ličnost ličite?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 11:56
  3. Gde i kako ste se upoznali?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 10.06.2011, 16:50
  4. The best live album svih vremena
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 17:23
  5. Linux zabranjena rech na Xbox Live
    Autor Galahad u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.09.2007, 23:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •