Kolacici sudbine
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 103
  1. #1

  2. #2

    Odgovor: Za sladokusce

    Evo ja izabrala




    Za sada dobro trosite novac koji nije Vas ili koji nemate u svom dzepu. Krajnje je vreme da se trgnete i da shvatite, da nije sve u novcu ili u materijalnim stvarima.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Za sladokusce

    Ja izabrao ovaj, kad tamo sledeća porukica


    Kolo srece se okrece, jer ono sto je bilo dole uskoro ce biti gore.
    Budite u pripravnosti i spremni na "novi pocetak".








  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Za sladokusce

    Nemojte dozvoliti da Vam Neko ili nesto pomuti razum.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: Za sladokusce


    Zlo se ne leci ravnodusnoscu, kao sto se ni problemi ne resavaju odustajanjem. Nemojte sedati na minu, vec naucite da je deaktivirate.
    neunistiva zlojebaba!

  7. #7

    Odgovor: Za sladokusce

    Sigurnost mozete obezbediti kontinuiranim, ali "malim" zaradama. Nemojte umisljati da u ovom trenutku mozete vise, kako ne biste postali zrtva licnih ambicija.

    i pokusala sam na sve da kliknem, reko mozda cu dobiti nesto drugo.. ali dzaba.. dobila isto
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Za sladokusce

    Najmanji povetarac duva blago i skoro neprimetno, ali prodire kroz sve nase pore. Cinite i Vi tako, budite blagi i delotvorni. Nemojte uzalud traciti svoju snagu i vreme.

    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #9

    Kolacici sudbine

    LINK: Kolacici sudbine

    Pred Vama su Kolačići sudbine.
    Svakog dana odaberite "svoj kolačić" -- svoju sudbinsku poruku.



    Evo moje danasnje poruke


    Voleli biste da neko drugi donosi odluke umesto Vas i da Vi u njima uzivate. Ipak, sve zavisi od toga koliko ste sposobni da delujete sugestivno na svoju okolinu.
    Poruku je izmenio Bombica, 26.04.2009 u 15:12 Razlog: edit


  10. #10

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Danas ce svega biti u izobilju, ali nije "zlato" sve sto sija. Naucite pravilno da vrednujete kvalitet stvari, dogadjaje i ljude.
    khm cega svega? sad mi svasta pada na pamet
    Everybody Wants to be a Cat

  11. #11

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Razmrsite konce, pustite da se stvari staloze ili razbistre u Vasoj glavi. Morate pronaci uzrok svog nezadvoljstva - odgovor se krije u Vama.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #12

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Istina se ne moze recima iskazati. Slusajte glas svoga srca i pratite impuls svojih osecanja - necete pogresiti.
    'Aj, aj sir!'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #13

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Kada se ujedine snaga i volja dobija se "velika moc" ili snaga koja privlaci dogadjaje. Ipak, pazite da ne sprzite svoja krila - kao leptir koji se suvise priblizi lampi.
    Kako zna za moj nick
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #14

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Sada je povoljan trenutak za delovanje. Imacete zapazeni uspeh na razlicitim stranama. Potrudite se da uspeh i zadovoljstvo potraju sto duze.
    vazhi se

  15. #15

    Odgovor: Kolacici sudbine



    Poslusaj kolacic i pocni sa delovanjem

    Everybody Wants to be a Cat

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •