GSA tužila Centar "Sava" - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 72
  1. #46

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Da li se gejevi zalazu za istrebljenje neke drustvene grupe? - Ne.

    Molim lepo, hvala i dovidjenja

  2. #47

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Али занимљиво ми је како толерантни према "гејевима" кад хоће да увреде неког ко им се не свиђа, приписују му хомосексуалне склоности
    Pederčina = karakterna osobina. Gej = sklonost. Jedno ne znači drugo... mada kažu da među tim pederčinama ima najviše latentnih gejeva Ovo znam iz pouzdanih izvora imam prijatelje i među homoseksualcima.

    Meni je zanimljivo npr kad se povlači znak jednakosti između LGBT osoba i nacista

    Наравно, ако неко води љубав са особом истог пола, по дифолту је здрав.
    Činjenica da vodi ljubav sa osobom istog pola drugu osobu ne čini bolesnom. A pošto su i to ljudi i među njima ima onih koji imaju grip, herpes, sidu, maniju gonjenja, išijas i perut. I među njima ima verovatno lopova, nasilnika, prevaranata itd.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #48

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pederčina = karakterna osobina. Gej = sklonost. Jedno ne znači drugo... mada kažu da među tim pederčinama ima najviše latentnih gejeva Ovo znam iz pouzdanih izvora imam prijatelje i među homoseksualcima.
    Да, чувена теорија, ако си против нечега, онда си латентни-то. Ако си против насиља у кући, сањаш да бијеш жену, ако си против насилних злочина, у теби чучи убица, ако си против скупљања маркица, потајно сањаш колекцију са лептирима коју је издао Рас Ум Киван, један од УАЕ...

    Међу педерчинама има пуно латентних гејева, дакле, међу педерима има највише педерчина?

    Него, ниси рекла "педерчинска икона" већ "геј икона"

    Meni je zanimljivo npr kad se povlači znak jednakosti između LGBT osoba i nacista
    Мислим да је то више повлачење паралела него изједначавање, с циљем истицања одређених појава у друштву.

    Činjenica da vodi ljubav sa osobom istog pola drugu osobu ne čini bolesnom. A pošto su i to ljudi i među njima ima onih koji imaju grip, herpes, sidu, maniju gonjenja, išijas i perut. I među njima ima verovatno lopova, nasilnika, prevaranata itd.
    Ја то не верујем, они су баш дивни и слатки.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #49

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Da li se gejevi zalazu za istrebljenje neke drustvene grupe? - Ne.

    Molim lepo, hvala i dovidjenja
    Ne,samo se zalažu da imaju pravo da spopadaju koga hoće i da se homoseksualnost predstavi kao javno dobro...pa i deca gledaju na ulici te kamiondžije,manekene/manekenke,kasirke i ostale kako se pipkaju i žvalave,šetaju u gaćama...ne,neću da maloletnici gledaju to kao nešto što i oni sutra treba da budu...ima pravo da sedne na klupu u parku kao i svi ostali,sve dalje od toga je čist idiotizam i teranje inata...

    Inače,što kad ih toliko ima u Srbiji pozivaju na tu paradu pola zapadne evrope?Ipak njih ima...

    @yosarian
    Obrnuta psihologija,izmislili mlaku vodu pa se prskaju deca sad,sa ladnom nisu mogli

  5. #50

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    neću da maloletnici gledaju to kao nešto što i oni sutra treba da budu
    Ko kaze da treba da budu? Paranoja ne poznaje granice

  6. #51

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да, чувена теорија, ако си против нечега, онда си латентни-то. Ако си против насиља у кући, сањаш да бијеш жену, ако си против насилних злочина, у теби чучи убица, ако си против скупљања маркица, потајно сањаш колекцију са лептирима коју је издао Рас Ум Киван, један од УАЕ...

    Међу педерчинама има пуно латентних гејева, дакле, међу педерима има највише педерчина?
    To nije logično čak ni po radikalskim merilima. Mada tebi zvuči domišljato Ono ostalo nisu dobri primeri. Homofobija je npr karakteristična po tome što se homofobi nalaze ugroženim od strane nekoga ko ne ugrožava nikoga što je posledica nekog unutrašnjeg trvenja i poriva, prema tome, onaj ko je protiv nasilja u kući on je protiv nasilja u kući... možda svojoj kući... ima i tu nešto... kažu ljudi kad žalimo druge, mi žalimo sebe, kad smo protiv nasilja mi smo protiv nasilja prema sebi... tako je i kad smo izrazito protiv gejeva... protiv smo geja u sebi.

    Мислим да је то више повлачење паралела него изједначавање, с циљем истицања одређених појава у друштву.
    Paralela je do jaja. Ističe pojavu poremećenog radikalsko desničarskog razmišljanja i izjednačavanja nacista i gejeva. Kad gejevi budu pravili konc logore onda će možda biti na mestu.

    Него, ниси рекла "педерчинска икона" већ "геј икона" .
    Pda Nej da vređam čoeka na vaš način.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #52

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ko kaze da treba da budu? Paranoja ne poznaje granice
    Mislim da su postali gori od jehovinih svedoka u zadnje vreme,tako da...Šta će da pomisli neki klinac kad vidi tu njihovu paradu,pa ih još predstave kao bogom dane...npr. neka devojčica muškarača,ili neka deca od 14-15 godina?

    Možda da pustimo onda i decu da se krljaju po školama budući da osećaju da su gay?

    Vidiš,jedno je kada neko traži zaštitu svojih prava,a sasvim drugo kada insistira na popularisanju nečega i marketingu

    i stavi kapi,vidiš da ti beže zenice...

    btw,opšte je poznato da klinci kopiraju ponašanje roditelja i najpodložniji su uticajima,negativnim pogotovo,samo reci da je nešto IN...LGBT populacija je naziv,izborili su se za svoja prava,ali ruku da mi otkine ne dam...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 01.05.2009 u 01:32

  8. #53

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Nevezano za političke i (kvazi)moralne aspekte ovog događaja, kao i evidentne probleme gay populacije, ma šta svako od nas mislilio o njoj, ne vidim bolji način za rešavanje ovakvih i sličnih sporova u društvu nego u institucijama sistema, odnosno na sudu, u ovom slučaju...

    Ustav, zakoni i podzakonski akti si ti koji treba da garantuju svakom od nas naša kolektivna, grupna i pojedinačna prava. Sve ostalo je priča i magla...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #54

    12 Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Nema potrebe da ulaze u Sava centar ti i toliki gejevi... Rešenje je da im te dobronamerne svetske humanitarne oranizacije kupe neko pusto ostrvo (npr Goli otok) pa nek se igraju dok im guza izdrži
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  10. #55

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat TWILIGHT kaže: Pogledaj poruku
    Nema potrebe da ulaze u Sava centar ti i toliki gejevi... Rešenje je da im te dobronamerne svetske humanitarne oranizacije kupe neko pusto ostrvo (npr Goli otok) pa nek se igraju dok im guza izdrži
    @TWILIGHT, da li shvatas da je ta opaska po prirodi nacisticka?

    Kada bi smo svaku drustvenu grupu koja se ne uklapa u uobicajeni nacin ponasanja i delovanja izolovali na odredjenom podrucju, sta bi smo dobili kao rezultat? Nekoliko desetina (stotina?) izolovanih podrucja u kojima zive pojedinci koji se ponasaju isto ili slicno. Kraj civilizacije.

    Civilizaciju cine ljudi, razliciti ljudi. To sto smo razliciti ne treba (ne sme) zamagliti osnovnu cinjenicu - svi smo mi LJUDI.


  11. #56

    07 Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    @TWILIGHT, da li shvatas da je ta opaska po prirodi nacisticka?

    Kada bi smo svaku drustvenu grupu koja se ne uklapa u uobicajeni nacin ponasanja i delovanja izolovali na odredjenom podrucju, sta bi smo dobili kao rezultat? Nekoliko desetina (stotina?) izolovanih podrucja u kojima zive pojedinci koji se ponasaju isto ili slicno. Kraj civilizacije.

    Civilizaciju cine ljudi, razliciti ljudi. To sto smo razliciti ne treba (ne sme) zamagliti osnovnu cinjenicu - svi smo mi LJUDI.

    Da ti nisi nešto utripovao tebra? Ko je govorio o izolaciji, o čemu ti to? Kakav nacizam? Rekao sam da im humanitarci kupe ostrvo da idu tamo i da se igraju. Šta je tu loše? Zar ti ne bi voleo da ti neko pokloni ostrvo i da imaš gde da letuješ sa prijateljima? Razmisli malo tebra ...
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  12. #57

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"



    Tako nesto bih podrzao, novac bi otisao u dobrotvorne svrhe

    Samo sam morao malo razraditi pricu, jer imam osecaj da bi mnogi pokusali resavati situaciju na nacin koji bi ukljucivao neku formu izolacije pojedinaca cije im se ponasanje ne svidja.


  13. #58

    12 Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku


    Samo sam morao malo razraditi pricu, jer imam osecaj da bi mnogi pokusali resavati situaciju na nacin koji bi ukljucivao neku formu izolacije pojedinaca cije im se ponasanje ne svidja.

    Sada je sve jasnije naravno. Drago mi je da si shvatio da ih ima svuda... čak i izmedju nas , samo se na vreme treba okrenuti . Ne smetaju oni meni ni najmanje.
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  14. #59

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To nije logično čak ni po radikalskim merilima. Mada tebi zvuči domišljato
    Да видимо
    1. Међу педерчинама има пуно латентних гејева.
    2. Највећи број педерчина су геј
    3. Највише педерчина има међу гејевима?
    То си ти рекла, где је грешка?

    Ono ostalo nisu dobri primeri. Homofobija je npr karakteristična po tome što se homofobi nalaze ugroženim od strane nekoga ko ne ugrožava nikoga što je posledica nekog unutrašnjeg trvenja i poriva, prema tome, onaj ko je protiv nasilja u kući on je protiv nasilja u kući... možda svojoj kući... ima i tu nešto... kažu ljudi kad žalimo druge, mi žalimo sebe, kad smo protiv nasilja mi smo protiv nasilja prema sebi... tako je i kad smo izrazito protiv gejeva... protiv smo geja u sebi.
    Дакле, сукоб хомофоба и гејева је међусобни сукоб унутар геј популације? С којим правом ми онда заговарамо сва права на нехомофобну геј популацију а дискриминишемо хомофобну геј популацију?

    Дај бре, ово је смешно. Типично етикетирање неистомишљеника. Нико не сме да мисли да геј није океј. Ако неко и мисли тако, то је зато што је латентни геј. Немогуће је да неко има нешто против педера ако није латентни геј. Је ли, дечко, ти тамо... јел ти не мислиш да су педери баш кул? А не мислиш? О, па ти мора да се хефташ у гузу...

    Ако је неко против насиља у кући, онда је и против гејева у кући.
    Да би био против геја у себи, мора да буде и против насиља у себи, не у кући.

    Нисам сигуран да педери не угрожавају никога. Педерске организације у Србији:
    - заговарају насилну промену уставног уређења Србије
    - заговарају силовање
    - вређају грађане Србије на верској и националној основи
    - организују маршеве који могу да доведу до тешког ремећења јавног реда и мира
    - уопште, јако се слажу са разноразним проамеричким и антисрпским организацијама по многим питањима, дакле директно раде против српских интереса
    - намећу своје погледе на свет агресивним медијским и пропагандним акцијама
    - инфилтрирају се у државне институције и утичу на рад државе у њиховом интересу
    - туже суду сваког ко се усуди да не поступи по њиховј наредби

    Кад све то резимирамо, "право на љубав" тих јадничака и то да ли је хомосексуалност болест или не су сасвим тридесета тема.

    Paralela je do jaja. Ističe pojavu poremećenog radikalsko desničarskog razmišljanja i izjednačavanja nacista i gejeva. Kad gejevi budu pravili konc logore onda će možda biti na mestu.
    Колико сам ја читао, не ради се о поређењу поступака педера и нациста већ у односу државних институција према правима и слободама грађана.

    Pda Nej da vređam čoeka na vaš način.
    Ако педерчине имају геј икону, онда испада...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #60

    Odgovor: GSA tužila Centar "Sava"

    Aplauz. Sigurno je nekog impresioniralo tvoje izlaganje. Ja recimo vidim da si se opet overĐorđirao Demagogija na mestu. Ti se sa ovom temom sprdaš i čekaš da neko nešto ozbiljno napiše kako bi izvrtao tuđe reči i verglao svoje. Što bre ne napraviš blog ovde kod nas pa ne kažeš sve što imaš bez da drugima stavljaš u usta ono što nisu rekli? Specijalno kad pročitam da ja pišem da niko ne sme da misli da gej nije ok (ili uopšte, da mislim da neko ne sme nešto da misli)? Strašno. Nego, daj da se sprdam i ja sa ovim 1 2 i 3. 1 je tačno, ostatak su tvoje pošalice i nebulozni zaključci neizvodivi iz 1, posebno 3. Tom logikom možemo da kažemo i:

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да видимо
    1. Међу педерчинама има пуно латентних гејева.
    2. Највећи број педерчина су геј
    3. Највише педерчина има међу гејевима?
    То си ти рекла, где је грешка?
    1. Svi u DSS su kao Aligrudić
    2. Koštunicina žena je član DSS-a
    3. Aligrudić je Koštunicina žena


    Дакле, сукоб хомофоба и гејева је међусобни сукоб унутар геј популације? С којим правом ми онда заговарамо сва права на нехомофобну геј популацију а дискриминишемо хомофобну геј популацију?
    Nacisti se ne diskriminišu, nacizam kao i bilo koji oblik organizovanja radi vršenja nasilja ili ugrožavanja fizičkog integriteta i ljudskih prava se sankcioniše.


    Дај бре, ово је смешно. Типично етикетирање неистомишљеника. Нико не сме да мисли да геј није океј. Ако неко и мисли тако, то је зато што је латентни геј. Немогуће је да неко има нешто против педера ако није латентни геј. Је ли, дечко, ти тамо... јел ти не мислиш да су педери баш кул? А не мислиш? О, па ти мора да се хефташ у гузу...
    To nije nikakav postulat, to je objašnjenje za histerično ponašanje pojedinaca. Ne reaguje dok se ne nalazi ugroženim, obzirom da su mu i zvanični razlozi ugroženosti izmišljeni i nerealni, pravi su dakle u njemu. I nije etiketiranje, jer ja razumem nečiju latentnu homoseksualnost i to nije ništa loše, ja podržavam i da neko najzad dođe u kontakt sa svojim osećanjima i da nađe unutrašnji mir. Tek tada će moći da oprosti drugima što su isti kao on jer neće mrzeti sebe.


    Ако је неко против насиља у кући, онда је и против гејева у кући.
    Да би био против геја у себи, мора да буде и против насиља у себи, не у кући.
    Ko kaže da treba da budeš protiv geja u sebi? Treba da ga prihvatiš i neće biti nasilja, ako gej postoji. Ako postoji želja za otvorenim nasiljem prema gejevima to je strah od geja u sebi plus ljubomora što neko ima hrabrosti da rizikujući život kaže nešto što nasilnik ne sme. Plašiš se tuđe slobode jer je superiorna. Onaj ko živi bez konflikta sa svojim JA nema razloga da se oseća ugroženim.


    Нисам сигуран да педери не угрожавају никога. Педерске организације у Србији:
    - заговарају насилну промену уставног уређења Србије
    - заговарају силовање
    - вређају грађане Србије на верској и националној основи
    - организују маршеве који могу да доведу до тешког ремећења јавног реда и мира
    - уопште, јако се слажу са разноразним проамеричким и антисрпским организацијама по многим питањима, дакле директно раде против српских интереса
    - намећу своје погледе на свет агресивним медијским и пропагандним акцијама
    - инфилтрирају се у државне институције и утичу на рад државе у њиховом интересу
    - туже суду сваког ко се усуди да не поступи по њиховј наредби
    Sad treba da te citiram rečenicu po rečenicu, ali to mrzim i da vidim i da radim, skontaćeš.


    • Jok, jok . Čime i kojim to nasiljem oni prete?
    • Silovanje koga? Uroša? Čudno kako jedan trn sprdnje u tuđem oku smeta, balvani – nož žica Srebrenica, ubij ubij pedera, ubij zakolji da šiptar ne postoji itd – ne smeta.
    • Građani Srbije su uvređeni po verskoj osnovi čim su krenuli u školu, samo ako žele.
    • Da, tako su i đaci u Šumaricama pohađali nastavu sa koje su ih nacisti izvukli i streljali, dakle, đaci su krivi što su išli na nastavu.
    • Naravno desničari su pozvani da određuju šta je antisrpsko i ko se sa kime slaže.
    • Pa? Pederčine su uz to dobile i mesta u skupštini.
    • Da, i jednog dana će sve da nas okupiraju, maznu naša tela i vrate se kući na Mars.
    • Ko je kome šta naredio? Kome je neko od njih ugrozio način života time što je živ?



    Кад све то резимирамо, "право на љубав" тих јадничака и то да ли је хомосексуалност болест или не су сасвим тридесета тема.
    Pa možeš ti tu još svašta da izgenerišeš, i da nose španske gaće i da su krivi za II svetski rat i da su sami sebe tukli na Trgu i da krišom sipaju brom u vodovod.


    Колико сам ја читао, не ради се о поређењу поступака педера и нациста већ у односу државних институција према правима и слободама грађана.
    Radi se o poređenju neuporedivih stvari Yosso .

    Podržavam tužbu punim plućima, dakle, jer je na mestu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •