Šta vas smara? - Strana 2
Strana 2 od 23 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 338
  1. #16

    Odgovor: Sta vas smara?

    Neizmerna lakoca sa kojom pojedinci pricaju gluposti, klanovi tih i takvih koji ce podrzati jedni druge cak i u tvrdnji da je noc, a sunce neumoljivo przi.... moja licna nesposobnost da kontraargumente artikulisem na zadovoljavajuci nacin, jos vise nesposobnost onih kojima je to posao....odsustvo zdravog razuma, logickog rasudjivanja, zelje da se uci, radi, napreduje, usavrsava.... letargija.

    Istovremeno zahvaljujem onome sto me je ucinilo drugacijim.


  2. #17

    Odgovor: Sta vas smara?

    smara me..
    kad dodjem na fax a kolege prichaju samo o ispitu i ko je koliko preshao-ne volim to da pricham pred vratima
    kad mi majka deset puta pred izlazak negde kaze da obuchem "dzemper" neki jer je zapravo samo njoj hladno
    kad mi se nose neke cipele a nikako mi se ne slazu uz ono shto oblachim
    smara me slaganje
    imam problem za svako reshenje

  3. #18

    Odgovor: Sta vas smara?

    Samo ... svi smorni pokušaji smaranja od strane svih smarajućih smorova. Ništa više.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #19

    Odgovor: Sta vas smara?

    Baljezganje i doslovno gusenje pijanih osoba
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Sta vas smara?

    Smara me shto mislim da unapred znam neke stvari,smara me shto ne mogu da spavam,smara me shto je pochela opet da zove iako smo raskinuli

  6. #21

    Odgovor: Sta vas smara?

    Puno stvari ali najviše poludim kada netko vidi da sam ljuta i umjesto da me pusti da se smirim, on/ona tada pili i pili da zašto sam ja ljuta pa zašto.. Ma nosi se znaš gdje!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #22

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kada se neko inati samnom

    DŽedi gaun bre!
    Pusti me da živim

  8. #23

    Odgovor: Sta vas smara?

    E svaka ti cast za ovu temu,pa ja bih ovde mogla pisati 24 sata ako krenem da nabrajam sta me sve smara.
    Kao prvo i najgore,smara me kad se neko pravi jako pametan,a pamet mu ravna kao tabla lima.
    Smara me i kad neko posle hiljadu mojih surovih i odvratnih "ne" i dalje pokusava da me smuva .
    Smara me kad me neko qrcevito proziva,a na pp mi balavi i cmizdri.
    Smara me kad mi neko izvuce i najsitniji zivac i onda me pita "sto si besna" ...pa sklanjaj mi se sad s ociju da te ne vidim
    Smaraju me svi penzioneri kad u red ispred banke stanu jos u 04:00h,jbt pa nece vam niko oteti penziju,pustite me bar u podne da prodjem do bankomata .
    Al sva sreca sto uvek imam kez,pa iskuliram sve te smorove
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #24

    Odgovor: Sta vas smara?

    Smaraju me navijači svih vrsta i svih disciplina, od sportskih do političkih.

    Smaraju me osobe koje se u komunikaciji ponašaju po principu "mikrofon je vaš".

    Smaraju me verbalni agesivci koji su po pravilu epizodističke nule i kukavice.

    A posebno me smaraju, do stepena da ih žalim, likovi koji misle za sebe da je svaki od njih jedini ekskluzivni i autentični arbiter elegantiarum i da je sve ono što se događa i misli van kapaciteta njihovih pilećih i ostrašćenih mozgova glupo, out i primitivno...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: Sta vas smara?

    Smaraju me ubedjivanja bilo koje vrste
    Price koje su odavno ispricane,pa mi ih neko vrti bez prestanka,jer je umno ogranicen,pa nema nista pametno ili novo da kazeSmaraju me ljudi koji gledaju sve osim sebeSmaraju me sms poruke,koje navodno nisu meni namenjenekao greske,ali nesto cesto se desavaju

  11. #26

    Odgovor: Sta vas smara?

    Ništa ili bar ništa duže od nekoliko minuta Sve što me smara ja ukinem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: Sta vas smara?

    Strašno me smara kada neko pokušava da mi prepriča film
    Takođe mi je smor da se ubeđujem sa osobom koja pre toga kaže "znam šta si mislila/htela time da kažeš" izvlačenje iz konteksta i sl. baljezganje
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #28

    Odgovor: Sta vas smara?

    Niko i ništa..jednostavno ne dozvoljavam..
    nemam živaca, a bome ni vremena za smaranje..ako se desi nekad, mada retko, da nekoga ne mogu da sasečem u startu, ja ga jednostavno ne slušam..ali ni reč..i kad shvati da ga ne slušam, sam prestane, a ja se izvinem uz rasejanost kao izgovor..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #29

    Odgovor: Sta vas smara?

    Odavno sam vec rascistila sa sobom,da ono sto ne zelim da slusam,
    ne cujem.
    Ne smara me nista, jer ne dozvoljavam,svaki pokusaj eliminisem u samom startu,
    nemam dovoljno nerava da slusam nesto sto me apsolutno nervira, a posle da se osecam kao iscedjena krpa.

  15. #30

    Odgovor: Sta vas smara?

    Vise me nervira nego sto smara

    Kad je neko nervozan, negativan i sav nikakav pa tu negativnost siri ka svima
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 2 od 23 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smara li i vas ova praznicna euforija?
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.12.2006, 07:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •