Kojih zivotinja se plasite?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Kojih zivotinja se plasite?

    Mislim da nema slicne teme Ako ima...

    Da li se plasite neke zivotinje? I koje? I zbog cega se plasite?

    Ja recimo se plasim ajkula zbog onih filmova onda zmija i svih ljigavih zivotinja poput puzeva glista ... Mada tu ne znam zasto
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #2

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    zmija

  3. #3

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Miseva (jednom imala u stanu...ajoj....usisivacem ih 'sredila'...usisala 7 komada ) i pacova...to ono realno sto sam videla

    od ovih koje vidim samo u zoo i na tv...svih divljih...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Imam potpuno blesav strah od ptica! Ne volim ih ni na slici! (jedino u rerni ali to je za drugu temu).
    Ništa me ne izluđuje kao kad odem negde gde je ljubimac neka ptičurina pa je još puste da leti pa još hoće da se druži ! Strašno!
    Mrzim ptice!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  5. #5

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Pod utiskom danasnjih naslova u novinama.. Plasim se svinja.. Pre'ladjenih..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #6

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    zmija und paukova

  7. #7

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da nema slicne teme Ako ima...

    Da li se plasite neke zivotinje? I koje? I zbog cega se plasite?

    Ja recimo se plasim ajkula zbog onih filmova onda zmija i svih ljigavih zivotinja poput puzeva glista ... Mada tu ne znam zasto
    E ti si mi neki vampir, plasis se glistova i puzova!

    E... ajkula se bojim, tu se slazem, i otrovnih i/ili velikih zmija/paukova... uglavnom.
    A glistopuzova jok, tu sam hrabar.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  8. #8

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Zmija se plasim,a kad vidim bubu dobijem napad
    Sve sto gmize mrzim

  9. #9

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    strašnih

  10. #10

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Bolje bi bilo da je naslov teme: ''Ko se ne plaši zmija još?''


    Plašim se zmija...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    coveka - sto moze covek da ti uradi ne moze ni jedna zivotinja

    otrovnih zmija i pauka...a najvise skorpija...


  12. #12

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Bolje bi bilo da je naslov teme: ''Ko se ne plaši zmija još?''


    Samo zmija, premda nećete verovati, ali jednu sam nedavno beloušku ubila ašovom i kao mrtve onako kako se previja, bojala sam je se ili gadila...ma to je to

    ...bilo je pre par godina, došao cirkus u naš mali grad i parkirao se nedaleko od moje firme. Izađem ja sa par koleginica da vidimo šta imaju od životinja...i tako na zadnjem delu jednog kamiona su bili privezani kavezi sa životinjama...u jednom je bio majmun u drugom iznad prvog neki presladak beli kerić, a treći je bio skroz gore na drugom kavezu tako da sam ja kao najmlađa među koleginicama dobila zadatak da stanem na šipku od kamiona i pogledam šta je u gornjem kavezu...i ja budala-radoznala stala i pogledala...ostala ja tako da stojim, a ne progovaram... u sa pitonom ili već nekom većom zmijom (meni je i glista velika zmija)...majko mila, nisam mogla doći do reči dugooo . Nije pomogla ni šećerna voda, ma ni kafa ...jbt i sad se naježim kad se setim.

  13. #13

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    ni jedne sa ovih prostora... naročito ne belouški
    pacova se gadim, miševe ne volim - za razliku od zmije njih ne bi mogao da držim golim rukama
    ... a baš nešto nisam sretan ni kada vidim jato gavranova
    nije da se plašim... nego eto tako
    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    ... Ja recimo se plasim ajkula zbog onih filmova onda zmija i svih ljigavih zivotinja poput puzeva glista ... Mada tu ne znam zasto
    E sad kaži da se još plašiš i slepih miševa

  14. #14

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    ...e ja se plasim slepih miseva....proslog leta mi uleteo u stan...ja mislila poveci leptir....(poluspavala sam..) i kada sam ukapirala da je slepi mish....auuuu...pokrila se preko glave i tako provela celu noc...(da ne pricam da je temp. napolju bila +33...nocu...) ... ujutro bojazljivo izasla iz mog skrovista....pretrazila svaki kutak stana....bio je (sam) otisao...

    ...od tada spavam zatvorenih salukatri na prozorima...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #15

    Odgovor: Kojih zivotinja se plasite?

    Kako se svi tako bojite zmija? Ja sve te zivuljkice obozavam

    Paukovi nicega se ne plasim od zivotinja, aman bas nicega, ali paukovi imam panican strah od njih ali ih ne ubijam, osim ako ne moram npr. kad ga ugledam u sobi, ne diram ga dok ne pocne da se pomera prema meni ili krevetu (bez obzira sto je na plafonu, uvek se tripujem da ce da padne). Ali, kad moram, ubijam ih na mrtvo. Secam se kako mi je bio shit kad odem kod bivseg a on ima tarantulu velicine slonovog uha
    Misevi su mi cakani, pacove ne volim, nije da ih se plasim..
    Divljih zivotinja se ne plasim, posto je velika verovatnoca da 99% od njih necu nikad sresti

    I da.. zivina zjuuuuuuu kako se ja bojim zivine kokoske, petlovi, patke, guske, curke sva sreca, pa sam sa sela, pa ne moram da ih gledam svaki dan meni je zivina strasna sva mi neka urokljiva, petlovi posebno. Curke su mi strasne, 'nako velike i nashushurene i sa onim sto im visi sa kljuna (mi to kazemo Curkov slinac ). Guske ne volim ni na slici da vidim, jbt, sto je to ratoborno i kad ih vidim na ulici, nije mi tesko da se okrenem i odem duzim putem, posto ne bih volela da se nadjem medj' tim jatom (mislim na domacinske guske).

    I naravno Dzej..
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najlepsa zivotinja
    Autor Painkiller u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 29.09.2015, 19:31
  2. Praznici kojih više nema u kalendaru
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 16.07.2014, 21:51
  3. Sinagoge u Srbiji kojih više nema
    Autor Turkmenbashi u forumu Kulturna baština
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 07.05.2013, 00:13
  4. Teme od kojih Vam se diže kosa na glavi..
    Autor little fairy u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 30.08.2010, 14:16
  5. 5 stvari bez kojih ne zatvaram kofer
    Autor SQUAW u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 24.06.2010, 14:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •