Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 2
Strana 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 311
  1. #16

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    sigurno ga necu podrzhati pokushao je choveku da stavi baklju u usta i odgovoran je za svoje postupke i otishao je na zasluzhenu robijusuocheni smo se huliganstvom na stadionima chaki paljenima istih tako da je on doshao kao zhrtveni jarac tj kao opomena drugima u cilju da se huligansvo sprechi
    a delije bi trebale da ga se stide a ne da ga podrzhavaju
    po mom mishljenju trebao je dobiti i vecu robiju
      Vrh

  2. #17

    Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    I ovo je odbrana? Ovakvog coveka treba da pustimo na slobodu? Ovakav treba da hoda ulicama? Sta bi sutra bilo, prebio bi nekoga zato sto ga je popreko pogledao? Neka njega u zatvoru, deca ce nam biti bezbednija....
    Ne na slobodu,samo manja kazna,jer nigde ne postoji dokaz da je on gurao baklju usta,a kako kazu ljudi MLADOST LUDOST.Zar se vi nikad niste potukli?...I ovaj pedofilicar kojeg sam navela ce izaci za 8 meseci iz zatvora pa ce mozda jos veci broj dece pasti njegovih saka.Zao mi je Trajkovica ali zao mi je i Urosa.

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    sigurno ga necu podrzhati pokushao je choveku da stavi baklju u usta i odgovoran je za svoje postupke i otishao je na zasluzhenu robijusuocheni smo se huliganstvom na stadionima chaki paljenima istih tako da je on doshao kao zhrtveni jarac tj kao opomena drugima u cilju da se huligansvo sprechi
    a delije bi trebale da ga se stide a ne da ga podrzhavaju
    po mom mishljenju trebao je dobiti i vecu robiju
    Zasto bas on da bude zrtveni jarac?Zasto od njega da pocnu?Slazem se da treba uvesti red i mir na stadionima zbog onih koju dodju da gledaju fudbal a ne da divljaju.
    Poruku je izmenio Mish, 22.04.2009 u 23:20 Razlog: spajanje uzastopnih poruka
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    -A Miladina treba za narodnog poslanika

    Morpheo
    I ovo je odbrana? Ovakvog coveka treba da pustimo na slobodu? Ovakav treba da hoda ulicama? Sta bi sutra bilo, prebio bi nekoga zato sto ga je popreko pogledao? Neka njega u zatvoru, deca ce nam biti bezbednija....
    Daj druze zastani malo, zamisli se / sta znas i odakle znas: ko je tu ko, ko je tu koga i zasto? Ja ne znam.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Zasto bas on da bude zrtveni jarac?Zasto od njega da pocnu?Slazem se da treba uvesti red i mir na stadionima zbog onih koju dodju da gledaju fudbal a ne da divljaju.
    doshao im je kao shto se kazhe kec na dvanaest huliganstvo je tada bilo u porastu a on je napravio vece sranjedrzhava je time poruchila da to cheka sve huligane.
    ja vas pitam a kad ce biti odvedene u buksu oni koji su zapalili jna i prostorije kk partizan
    Poruku je izmenio maksimilijan, 21.04.2009 u 17:26
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    doshao im je kao shto se kazhe kec na dvanaest huliganstvo je tada bilo u porastu a on je napravio vece sranjedrzhava je time poruchila da to cheka sve huligane.
    ja vas pitam a kad ce biti odvedene u buksu oni koji su zapalili jna i prostorije kk partizan

    U buksu,pa isto kad i oni grobari sa 115 vecitog derbija,koji su isto tako lomili stolice,bacali baklje na stadion.Secas se valjda toga kada je Sasa Ilic molio grobare da se smire a isti njegovi navijaci ga gadjali stolicama.Sramota,mi to bar ne radimo nasim kapitenima.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    -A sta je drzava porucila kada je Shtajnmajhajntauerima (*) iskesirala milionce (*), pobogu pa to je nas gradjanin i sugradjanin i mi svi trebamo da keshiramo njegovu glupost.
    Znate to je jedan mladi momak fasciniran samaranjem (*)

    ili je to mozda bio kec na malu dvojku
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -A sta je drzava porucila kada je Shtajnmajhajntauerima (*) iskesirala milionce (*), pobogu pa to je nas gradjanin i sugradjanin i mi svi trebamo da keshiramo njegovu glupost.
    Znate to je jedan mladi momak fasciniran samaranjem (*)

    ili je to mozda bio kec na malu dvojku
    u problematiku tog sluchaja necu da zalazim
    @joksi
    ja se kao i vecina grobara koje znam stide toga derbija
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    u problematiku tog sluchaja necu da zalazim
    @joksi
    ja se kao i vecina grobara koje znam stide toga derbija
    Ne znam,znas kako to gledam.Zamisli sebe u njegovoj situaciji,tuca,opste rasulu,da li bi ti cekao skrstenih ruku da te neko ubije ili bi reagovao?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Joksi...da li si sigurna da bi ovako reagovala da je napadnuti bio tvoj tata (po tvojim godinama...moguć scenario) ?
    Ili bi pao poziv za Vendetu ?
    Zašto se nisi raspitala za porodicu povređenog i , eventualno, razgovarala sa ćerkom (ako je ima) istog ? Verujem da bi se kao vršnjakinje bolje razumele i ne bi nasedala na "podršku" onome koji nosi iste boje pa makar bila svesna da je prekardašio.
    "Napad na kraljevog vojnika se smatra kao napad na kralja" (izvod iz starog engleskog zakonika) i shodno tome je i kazna za prekršaj drastičnija.
    Usput..bio je potreban primer, a taj klinac se sam namestio (zato što je do tada smatrao da sme da divlja nekažnjeno).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Joksi...da li si sigurna da bi ovako reagovala da je napadnuti bio tvoj tata (po tvojim godinama...moguć scenario) ?
    Ili bi pao poziv za Vendetu ?
    Zašto se nisi raspitala za porodicu povređenog i , eventualno, razgovarala sa ćerkom (ako je ima) istog ? Verujem da bi se kao vršnjakinje bolje razumele i ne bi nasedala na "podršku" onome koji nosi iste boje pa makar bila svesna da je prekardašio.
    "Napad na kraljevog vojnika se smatra kao napad na kralja" (izvod iz starog engleskog zakonika) i shodno tome je i kazna za prekršaj drastičnija.
    Usput..bio je potreban primer, a taj klinac se sam namestio (zato što je do tada smatrao da sme da divlja nekažnjeno).
    Ne bih isto reagovala logicno,al opet moj otac ne bi postupio kao Trajkovic da se nasao na njegovom mestu.Ne bi vadio pistolj i mlataro njime.I Uros ima porodicu zar ne?Ja se saosecam sa porodicom Trajkovic,treba Urosu kazna al' ne tolika.Ima njih koji vise divljaju al opet oni su sticenici nekih drugih...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    ma sto se sada zestish...i onako uz dobro vladanje, eventualna promena vlasti...usledice abolicija, pa ce u (najmanju ruku) biti u zatvoru pola od predvidjenog roka.....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam,znas kako to gledam.Zamisli sebe u njegovoj situaciji,tuca,opste rasulu,da li bi ti cekao skrstenih ruku da te neko ubije ili bi reagovao?
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    izjava Urosa MIsica

    Seo sam na severnu tribinu. Pogledao sam prvo poluvreme i krenuo ka izlazu. Video sam gužvu na gornjim tribinama. Pitao sam šta se dešava, na šta mi je jedan od navijača rekao da su tu „grobari“ i da biju. Progurao sam se i video jednog „grobara“ kako nasumice maše rukama. Probio sam se i šutnuo ga u butinu. Uzvratio mi je. Otvorenom šakom me je udario u nos. To me je dodatno iznerviralo, pa sam od navijača pored sebe uzeo upaljenu baklju. Uspeo sam da „grobaru“ prislonim baklju na leđa. Počeo je da beži, a jedan stariji čovek me je odgurnuo - ispričao je Mišić iznoseći odbranu.

    - Gađao sam ga bakljom, ali nijednog trenutka nisam pokušao da mu je gurnem u usta, niti da ga ubijem. Sve je trajalo kratko, oko 15 sekundi. Tek kasnije sam na televiziji video da je on policajac - istakao je Mišić.

    kolko sam skonto bijo je to jedan grobar a jadne sirote delije nisu mogle da ga sredeon je prvi udarao grobara koji je samo mlataro rukama pobesnevshi zato shto mu je ovaj kao svaki normalan chovek uzvratio udarac uzeo baklju i pocheo da udara grobara s njom pandur kakao je kasnije saznato je odgurnuo famoznog mishica da ne bi izgazio ovog grobara.
    a to kako bi reagovao bio sam na par derbija i nisam upao u tuchu ako bi me delija udario normalno uzvratio ali nikad ne bi nikog udaro bakljom
    tolko od mene
    Poruku je izmenio maksimilijan, 21.04.2009 u 18:24
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih isto reagovala logicno,al opet moj otac ne bi postupio kao Trajkovic da se nasao na njegovom mestu.Ne bi vadio pistolj i mlataro njime.I Uros ima porodicu zar ne?Ja se saosecam sa porodicom Trajkovic,treba Urosu kazna al' ne tolika.Ima njih koji vise divljaju al opet oni su sticenici nekih drugih...
    I ti veruješ da Uroš nije znao da je ovaj policajac (sama kažeš da je "mlatarao pištoljem" okružen navijačima ) ? Ja ne verujem i mislim da je mali hteo da ispadne "faca" pred ostalima. Ima porodicu...ali ta porodica je negde debelo omanula kada ga je odgajila takvog ( ne bi onda posla imao sa zakonom). Imam sina od skoro 17 godina...i znam da tako nešto nikada ne bi uradio.
    "Ima i drugih" je priča koja nema zakonskog osnova pošto odgovaraš za SVOJE , ne za tuđe nedelo.
    Na primer: Dezerter se strelja za primer drugima...da ne bi pošli njegovim putem.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Samo zatvor, leba i vode....Naravno, da ne vidi ni sunca ni meseca 15 godina !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  15. #30

    Podržite Uroša Mišića!!!!

    Zanimljiva tema,samo otvorena pomalo bezveze...da ne kažem skroz...

    elem:

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/n...93/#post484425



    A mrzi me iskreno rečeno da kopam sad za izjavom predsednika FSS u kojoj kaže da policija može da uđe na tribinu samo po pozivu redara koji prvenstveno obezbeđuju utakmicu...pištolj takođe nije smeo da bude na tribini...da se kaje izjavio je,uostalom i policija je isprovocirala napad,povrede preuveličane,slučaj napakovan,za zadnji derbi pored postojeće nervoze policija još malo provocirala,itd...znači presuda je kontradiktorna i prevelika,ali tolerancija,diskriminacija i zakon uopšteno važi po nahođenju,tako da ono...džaba trošiti reči i kucati,uostalom ko hoće može da se informiše na youtube o svemu,postoje snimci svega,itd,pa svi lepo sami mogu da vide šta se dogodilo,mada opet,'to je samo još jedan homofobični pederomrzac,tako da ono,kakva prava on može da ima'...

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Samo zatvor, leba i vode....Naravno, da ne vidi ni sunca ni meseca 15 godina !
    Kolega,samo reci,nego šta bi sa onim pucanjem u potiljak?

    @sivi
    Ne radi se o puštanju na slobodu,već o poštovanju zakona i fer suđenju,bez duplih aršina...takođe i da kazna bude srazmerna delu,a ne da se ''lome'' kola...ja taj član zakona još uvek nisam pročitao nigde,takođe za lažne optužbe,pakovanje dokaze po nahođenju,itd bi takođe trebalo neko da odgovara...


    http://www.vojvodinacafe.com/forum/n...93/#post484425
    Poruku je izmenio Mish, 22.04.2009 u 23:26 Razlog: spajanje uzastopnih poruka
      Vrh

Strana 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •