Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 19
Strana 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 311
  1. #271

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    На то како неки прођу некажњено а неки прекажњено ...
    Tacno. Bolje da su ga obesili za jajca na sred Trga republike i ostavili ga tamo par meseci, taman biste svi vi, njegovi fanovi, imali priliku da mu se divite do iznemoglosti
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Уркееее, Уркееееееееееееее змају Много је и то што си лежо :П
    П.С : Србенде срећна нова година па да и следеће причамо о Уркету душа моја ♥
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  3. #273

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    A što i dogodine? Očekuješ da napravi neku novu glupost, pa da se o krimosu povratniku ponovo raspredaju priče o nevinosti? Ili ćeš nas dogodine obavestiti o ljubavničkim sposobnostima Ureta duše tvoje ?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Очекујем да дечко упише факултет, ожени се, добије децу, буде примеран грађанин па да видите да грешите.
    А доћиће већ неки нови случај....можда неки полицајац случајно убије дечка због проласка на црвено...па будем за њега тражила правду, мада тешко њих само суспендују ...Можда неко грешком направи саобраћајку убије 4оро људи ...па докази мнестану, јер је возач утицајан и богат...тражићу правду и за њега...треба човеку нов ауто да се купи. -.-
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Очекујем да дечко упише факултет, ожени се, добије децу, буде примеран грађанин па да видите да грешите.
    -.-
    ajde bre begaj...
    pa imao je pet godina u zatvoru,mogo je masinstvo da diplomira
    ocekujem da socijalno dno pravi manje sranja u ovoj drzavi.....da mladi uce i zezaju se po diskotekama...da im idoli ne budu mafijasi potekli s raznih cuka.....eto to....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #276

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Очекујем да дечко упише факултет, ожени се, добије децу, буде примеран грађанин па да видите да грешите.
    А доћиће већ неки нови случај....можда неки полицајац случајно убије дечка због проласка на црвено...па будем за њега тражила правду, мада тешко њих само суспендују ...Можда неко грешком направи саобраћајку убије 4оро људи ...па докази мнестану, јер је возач утицајан и богат...тражићу правду и за њега...треба човеку нов ауто да се купи. -.-
    Joksi, carice. Ja sam uz tebe i Uroša.

    Dole policijska strahovlada!

      Vrh

  7. #277

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Очекујем да дечко упише факултет, ожени се, добије децу, буде примеран грађанин па да видите да грешите.
    А доћиће већ неки нови случаj
    Eno ga Uroš na naslovnoj strani novina. Kažu...upisao fakultet, svadba zakazana za jun, očekuju blizance...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  8. #278

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Сад одједном сви верују новинама, а до јуче сви пљују новине због лажних насловница.
    Хахахахаха...чак није ни потврђено да је Урош...
    Па и да јесте бар је разбио главу америчком маринцу, патриота ♥
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  9. #279

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Jao Joksi, ne seri majke ti.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #280

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Jednom stoka, uvek stoka.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  11. #281

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    ma boli ga uvce...
    sad kad mu je vođa navijača prvi čovek države, može da radi šta hoće.
    Coa Eliot s naočarima Vučić će da pohapsi sve koji ne ubijaju u ime Zvezde.
      Vrh

  12. #282

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Очекујем да дечко упише факултет, ожени се, добије децу, буде примеран грађанин па да видите да грешите.
    .-
    Ocekujem i ja da decko upise faks ...i sve po redu.... ...pa da vidimo da gresimo....

    А доћиће већ неки нови случај.
    Eve ga ....


    B92 - Vesti - Policija tra�i Mi�i�a zbog tu�e



    Taman sto sam pomislio.... decko ne dize glavu sa knjige u ovim zimskim nocima dugim....kad ono......

    ....opet ga neko isprovocirao u tim kratkim pauzama izmedju dve lekcije .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  13. #283

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ovaj Urke, retko fin mladić ... Hiljade i hiljade sklekova, trbušnjaka

    Jednom rečju, NusProizvodVeselihDevedesetih
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    ..
    Па и да јесте бар је разбио главу америчком маринцу, патриота ♥
    sto ti je ljubav....ja ne mogu mila majko bez njega,bez njega mi ovaj zivot ne treba,suze teku mislim da cu umreti,moram ga - videti.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ја сам у почетку била јако озбиљна по питању ове теме. А кад сам сконтала колико се ви ложите нисам хтела да се упуштам са вама у даље интелектуално разматрње исте.
    Тако да ће и сваки наредни мој коментар бити неозбиљан и о томе колико га волим...а ви слободно пискараје шта оћете.
    УРКЕ, УРКЕ , УРКЕ ♥ ♥ ♥ КАКО ЧОВЕК ДА ГА НЕ ВОЛИ ОВАКВОГ ДУША
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

Strana 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •