Prvi (forumaški) susret.
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 85
  1. #1

    Prvi (forumaški) susret.

    Dobro, sigurno se desilo i to.

    Kuckali ste se sa nekim, razmenili brojeve telefona i posle nekog vremena se pogledali oči u oči.

    Pa, kako je bilo? Da li je taj neko opravdao ono što ste očekivali, da li je pao ili se još više digao u vašim očima?

    O prvim susretima.



    Ja bih malo o osobi koja crta svoje krugove i prašta stare dugove ...

    ...uživo su neke osobine sa foruma prosto preslikane. Pametna, fina, kulturna. Nasmejanija nego ovde. Toplija nego ovde. Draga, draga, draga. Slatka. Sa sjaajnim okicama. I curećim nosićem .

    Da mi je samo bliže, gledao bih da ugrabim svaki trenutak koji bih mogao da provedem u njenom društvu. Zato što je lekovita, na svoj milenasti način...

  2. #2

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Angus

    Sacekao me pijan kao majka
    Njegov surak mi se predstavio kao pripadnik Lecenih alkoholicara a kum kao Gej
    Na sve to,ja trezna i pomalo sramezljiva
    A oni,dzukele,razvaljeni
    od tada se volimo......Angus i ja
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    14 Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Najgora...

    Furiozno je uletela kod mene, i sve nas oborila sa nogu...
    Klinci su se odmah skontali, što je i bilo za očekivati...
    Kikija je oduševila, i od tada je postala njegova Najgoje... ...
    Posmatrala sam je... Ma, kako ta žena sa lakoćom sve dovede u red, i postavi stvari na svoje mesto...
    Da... majŠicu koju mi je poklonila (crvenu - naravno) čuvam, i nosim kao talisman...

    Evo... već dve godine... nas dve...


    P.S. Krenula sam hronološki
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Zrnce

    Posto me je Angus uveo u kafanu,gospodjica Zrnce je ustala da se zagrlimo....I ona je bila ko letva....al smo se zagrlile i poljubile....zvala je da spavam kod nje...sve je izgledalo kao da se znamo odvajkada
    doduse
    ona je ocekivala babu
    a ja ribu od 1,80

    svejedno smo se zavolele
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Zec i zečica

    Pošli su na rođendan, poneli poklončiće i našli se sa slavljenicom u bašti jednog kafičččča u Vojvodini... koji je ujedno i kladionica... okupljalište okorelih kockara, danguba, probisveta i špijuna svetskog glasa... pa i nije bilo mnogo čudno kad su seli i nedaleko uočili dve prilike koje odgovaraju opisu... nasmejaše se prizoru, posvećujući ipak više pažnje slavljenici... koja se crvenela od smeha... uvek je bila diskretna... sedoše sasvim slučajno okrenuti licem undercover kladioničarima... i tako su se malko snebivali... ljudi iz kafičččča i prolaznici buljili u genijalno osmišljen plan moje mi malenkosti... dok im nije stigla teta konobarica da kaže pitaju vas ona dva idiota šta ćete da pijete...

    Mi ne skidamo novine, ali ubrzo i proradi kliker iz bašte...

    - Ma znam ko jeeeee! Samo SQUAW ima 'nake nokte i gvožđuriju
    - A ono pored je mrcina



    I takooo... već nekoliko godina... ne znam šta je taj zec očekivao... al' on i dalje misli da sam idiot.

    p.s. ja sam ova lepša, ova životinja, uštva i hohštapler levo je 'leb.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Angus

    Sacekao me pijan kao majka
    Njegov surak mi se predstavio kao pripadnik Lecenih alkoholicara a kum kao Gej
    Na sve to,ja trezna i pomalo sramezljiva
    A oni,dzukele,razvaljeni
    od tada se volimo......Angus i ja


    ...


    ...you...stupid woman...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    zrNce & Believer

    U kompletu.

    Bolnice su, inače, divno mesto za prve susrete .

    Elem, blejim tako ja ispred zemunske bolnice čekajući kumu zrNce da posetimo zajednički kumu Believer. Usput kupim prigodne sokove (mislim da je jedan bio anTistresan), i gledam levo -desno, očekujući tu košarkaški visoku mladu majku. Zaustavi se taxi, i iz njega izađe nešto malo, slatko, veselo i zagrli me iz momenta . Oči su joj iste kao na slici, najToplije.

    I tako, to divno stvorenje slaže ne trepnuvši okom par sestara kako nas gore očekuju, upadnemo u lift i odemo na neznam koji sprat. A tamo Believer u reprezentativnom izdanju. Skockana, doterana, u top - formi .

    Posle smo nas troje otišli u obližnji kafić. I tračarili jedno par sati . I bilo nam lepo. I simpatične su te dve devojčiCe, najtoplije preporučujem...mada, zrNce sam nekako prisvojio, još davno...skroUz. A B. ne volim, nije mi poslala Madredeuš... ali su zato neki od najboljih filmova koje sam ikad pogledao produkt njenog sofisticiranog ukusa. I zato, .

    I takooo...

  8. #8

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    zrNce & Believer


    A B. ne volim, nije mi poslala Madredeuš...

    I takooo...
    jebo te Madredeus...poslacu ga,rdjo nad rdjama..

    taj prvi susret...jeste ,ja sam bila skockana,ko upisana....obmotana u zavoje pa prilepljena....oni su izgledali ko dripci....Zrnce i taj Love Hunter.....i vodio je racuna,ko picajzla neka,da ne ugazi u barice po putu...

    i tako..........
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #9

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Imam i ja nešto da izjavim za Dnevnik

    Ne znam da li smem dotičnu osobu da diskriminišem ovom prilikom, pa ću da istu zovem prosto i jednostavno, Član...
    I bio tako lep, subotnji dan, udarilo sunce, cvrkuću ptice...proleće...i kaže Član, kad se vidimo, i kažem ja, pa evo danas...i pristade tek tako...mislila sam da će bar malo da se nećka...mislim više bih ga cenila sutra
    Naravno da je sve nakon toga pošlo po zlu...umesto sunca, krene kiša (kakva kiša, lilo je kao iz kabla)...upropasti šetnju pored reke...zamenismo je sedenjem u autu na parkingu neke banke...

    Impresije...ma uopšte Član nije kao što se predstavlja, niti kako sam ga zamišljala
    Mnoooooogo je bolji...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #10

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Neću u nikovima, neću ni imenima, nego ću onako kako sam ih doživela i šta pamtim.

    Prvi forumaš koga sam srela je došao čak u Amsterdam da me vidi , ma bio čovek u prolazu, ja sela u voz, odvezla se okolo 200 km i provela lepo vetrovito, kišovito, opušteno popodne sa jednim vaspitanim, pametnim, odmerenim dečakom, dečakom koji me je kupio za svagda knjigom koju mi je poklonio, dečakom koji me je jako rastužio zato što je nestao, ima sigurno debele razloge za to, ali kod mene je to poništilo sve ono lepo što on jeste. Tog dečaka, i pored svega, mogu da svrstam u razočaranja.

    Drugi i treći forumaš koje sam upoznala su mi najdraži na svetu, ostali takvi slatki, kao moji bata i seka, u jednoj ludoj noći u Zemunu, dečak koji je putovao iz pojma nemam odakle da bi sreo mene i moja duša draga kojoj kilometri isto tako nisu bili važni i sa kojom sam se isćeretala za ceo jedan život pod nekom kulom u nekoj blesavoj noći. Ma njima baš hoću da kažem nikove jer su još draži nego što sam ih zamišljala. Mišonja jedan i jedini i moj drug valter pa da, najslađi.

    Četvrti, i poslednji za sada, forumaš koga sam upoznala, potvrdio onaj neki osećaj koji sam imala čitajući mejlove i sms-ove koji bi, ne retko, osunčali moje kišne dane. On i ja smo se samo raspričali i zaboravili na sate u nepušačkom zadimljenom delu jednog beogradskog kafea. Poeta velikog srca, mora da se čuva jer velika srca pucaju u paramparčiće i teško se to posle zavariva. Znam da je hteo da spase jednog ranjenog ptičurka, i to mi sve govori o njemu, znam da lice sa fotogarfije koju sam videla na ekranu njegovog mobilnog telefona nikako ne ide uz njegov lik, čini ga ružnijim, i znam da je hrabar i da će da se dočepa svoje zvezde, i jedva čekam kada će to da mi javi.

    Ima tu još neki broj njih, koje ne znam da li ću lično ikada upoznati, ali znam da su mi se ušunjali tu pored srca i nema šanse da sam u toj proceni omanula.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  11. #11

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Aiko

    Znamo se sa drugog foruma i nakon dve godine kuckanja upoznali smo se prosle godine u oktobru, kad sam porodicno bila u Beograd. Nacekali se on dok mi stignemo busom sa jednog do drugog kraja grada
    Ocekivala sam neku opasnu mangupku, a upoznala sam jednu divnu i neznu zenu. Lepa teta Ma prelepa bre!!!
    Pricale smo nas dve o nasim stvarima, muzevi o pecanju i camcima, a deca su se zabavljala na svoj nacin.
    Poruku je izmenio Bombica, 23.04.2009 u 21:58 Razlog: edit


  12. #12

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Upoznala sam dve osobe na akciji besplatnih zagrljaja Zekana (alokin74) sam odmah prepoznala, dok je jako lepa zenska osoba ostala neidentifikovana... u jednom trenutku sam pomislila da je NSdjanka u pitanju jer je najavila da ce posetiti akciju... ali nije bila ona upoznala sam Kitty, lepsu polovinu zekana
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #13

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Goga...

    zapravo, prvo sam upoznao Kitty, i pre nego što sam saznao da je ona Kitty sam je znao i živeo s njom

    a Goga...

    kuckanje na pp, neverovatno brza razmena adresa i brojeva telefona i put u donji Srem da se upoznamo...

    zapala mi je za oko jer je tih dana na netu kuckala kako će joj građevinske mašine jednog dana uleteti u sobu ... i nije mi jasno kako, ali sam te mašine povezao sa mestom kroz koje sam prolazio par dana ranije na povratku iz galvnog grada ... ispostavilo se da je to-to...

    bilo mi žao jednog nežnog stvorenja kome će neko nepažnjom srušiti kuću ... kao kada onaj vuk dune i obori prasetu kućicu (evo Gogo uporedih te sa prasetom)

    e, od tada sam upoznao jako puno pripadnika foruma, ali o njima ću kasnije, na nekoj drugoj temi, jer se ovde traži PRVI, a Goga je ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  14. #14

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Love Hunter et moi...
    u mesnoj kancelariji
    prekjuche...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #15

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Love Hunter et moi...
    u mesnoj kancelariji
    prekjuche...
    Odmah sam je prepoznao...obučena kao na slici...sa dominantnom mašnicom na goozi...

    ...šalim se...znao sam da je takva...fina, simpatična, lepo vaspitana devojčica, ali bukvalno to - devojčica... ... i Indijana Džons u pokušaju... ...osvežavajuća...

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •