Prvi (forumaški) susret. - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 85
  1. #16

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Lav i Alokin...dosli da mi cestitaju 8.mart (da ne spomenem da su dosli bez poklona )
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #17

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    chekala sam je ispred Irish Puba dok mi je preko telefona jebala mamu shto nema gde da se parkira....
    odmaH smo se zagrlile....
    doshla je samo na jedno....mozzda dva....
    posle nekog vremena zaJedno smo barile neke riBice za bloom-a i divili se velichini sisa klinki u wc-u....
    a kad zaJedno pochnemo da se smeJemo....tlo se pomera....


    sve posle toga je samo logichan sled stvari.....


    velika zzena....ta mala....NaJgora....



  3. #18

    14 Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku

    a Goga...

    kuckanje na pp, neverovatno brza razmena adresa i brojeva telefona i put u donji Srem da se upoznamo...
    Stariji si, pa imaš slabije pamćenje, nije za zameriti.
    Kitty i ja smo razmenile brojeve telefona.
    Kasnije se ispostavilo da gle čuda, nemam tvoj broj mobilnog.
    Bolje da mi ga nisi ni dao, jer si me jednom prilikom ''navozao''
    Zaista sam ti poverovala da skačeš padobranom... ovde... blizu nas


    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    bilo mi žao jednog nežnog stvorenja kome će neko nepažnjom srušiti kuću ... kao kada onaj vuk dune i obori prasetu kućicu (evo Gogo uporedih te sa prasetom)
    Znam porediš ti mene sa živuljkama samo tako, ali nema veze - vratiću ti

    Oni... jako mi je teško da ih ''razdvojim'' u priči... Kitty i alokin74...

    Uskoro će tačno godinu dana, od prvog susreta.
    Mislila sam da će čuka da mi otkaže od silnih ''uzbuda'' koje smo razmenjivali smsovima.
    Dobro poznat osećaj da su to ljudi koje poznajem godinama...
    Priči nikad kraja...
    Od sreće nisam znala šta radim: da li kuvam kafu, ili čaj... sipam sok, ili vodu... Ne sećam se čega se sve nismo dotakli u našim pričama...
    Znam... Da sam osetila neverovatnu toplinu oko srca...

    Kikijeva razdraganost,
    čas crtanje, čas igranje (sa topom u koji je alokin uglavio fudbalske loptice,
    tako da smo bili dobre mete ,
    ne samo te subote, već danima posle prvog susreta... )

    Ono što je upečatljivo za taj dan, godinu, a i šire je...
    nečiji smeh u očima... i jedna anđoska duša...
    Jedna, a dve... ili... dve, a jedna...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #19

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Prvo...pa muško drug admin sasvim neplanirano danas uključim FB na poslu,on mi se javlja i pita da li sam usput na putu za... rekoh da jesam,aj onda može kafa ili još bolje da pođeš i ti da mi praviš društvo ...aj važi,krenemo i ja i sa njim ...enivej,bilo je zabavno,pričali sasvim opušteno kao da se znamo odavno (znamo se ali ne i uživo ),prošetali,svašta nešto još usput,...stigli nazad i do mene,raspalili roštilj,popili 'ladno pivo i rastali se u miru ...od danas imamo drugara za ceo život,naročito dete koje ga je ispratilo ->


    ...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #20

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Bila jednom jedna baba koja je živela u dalekom kraljevstvu.Jednog sunčanog jutra je došla na ideju da se spontano druži baš tog dana.Zahvaljujući golubu pismonoši vreme i mesto su brzo dogovoreni.Na drugom kraju jednog drugog kraljevstva, jedna princeza se sa radošću spremala na taj put iako je morala i zrno graška da povede sa sobom.I kao u svakoj priči,pojavila se negde oko ponoći.Kad tamo,a ono međutim,ne samo baba već i najgora i najstarija od sve dece.Družile su se malko pored vode,pa su prethodno spomenute morale da osedlaju konja i krenu,a baba sa početka priče i princeza su nastavile put još jedne krčme do kasno u noć.Bilo je svega,i pića i megapiksela,i smeha i dobre pJevačice,no kako su sve prave ljubavi tužne i njih dve su morale da se rastanu.Golub će uskoro opet na put,...so, to be continued


    Poruku je izmenio makilli, 07.07.2009 u 09:45
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #21

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    _baba_

    Tu divnu gospoDžu gotivim već godinama. I tako, začas se dogovorimo oko termina ("...ja sam free oko osmice, pa ako si za jedan momački stiskavac, javi se..."-ovo su, naravno, njene reči ) i mesta tog susreta svetova, tih tektonskih poremećaja koje ste i vi koji stanujete u bližoj okolini Novog Sada mogli da osetite.

    I tako, oko 19 00 se nađem sa sestričinom i njenim dečkom, koji su kulturno odseli u hotelu (da l' se zove Putnik, ubijte me) odmah tu pored katedrale, sednemo na pićence u kafić Mućke (Only fools and horses). Isćaskamo se o engleskoj stoCi i ostalim novosadskim predelima tih dana, da bi nešto posle 20 00 Babac javio da stiže. Klinci pobegnu u paničnom strahu od nadolazeće kataklizme, a i ja bogami nisam znao šta da očekujem .

    I dešava se sledeće: zove me na mobilni i ja joj po treći put objašnjavam gde sam, ona kaže kako nikako ne može da provali gde je to mesto, ja krenem da nabrajam imena izloga raznih firmi pored kafića, da bi mi se neko iz sve snage proderao na uvo. Da je bilo plafona, završio bih sa noktima zarivenim u njega, kao u crtanom filmu.

    A onda mi se pogled sretne sa tim čeličnoplavim dokholidejevskim pogledom i to babasto stvorenje (koje se još dobro drži za svoje godine ) skokne u stolicu do mene. Kao da se znamo 100 godina. Što je megacool.

    I takooo...konobarica joj je donela džin bez džina, pa smo morali da tražimo džin. Hvalila mi se kako ovih dana ne može da se napije, kako uopšte ne spava, kako je u top formi i još svaštanešto. Inače, ista je kao na forumu, duhovita, prijatna, zabavna. I slatka i simpatična. Elem, sledeća dva sata smo se smrzavali na obostrano zadovoljstvo jer se niko od dve pametnice nije setio mogućnosti da uđemo u kafić. Kad nam se inje nahvatalo po trepavicama, rastali smo se uz deal da se vidimo sutradan na Prodigy-ju...

    ...ali avaj. Babac se razboleo, dobio temperaturu i ostao prikovan za krevet (toliko o top-formi )...poslednja informacija koju imam je od juče i glasi da je dobro zaribala i da ide kod doktora da joj ispipa dude, od toga će joj, kaže, biti lakše.

    Ako sam se ikada pitao zašto je ljudi vole, od subote nemam dilemu.

    Ni najmanju.


  7. #22

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Eto, došlo je i to vrijeme da ja napokon upoznam nekog sa vcafe-a..

    Toliko je već puta najavljivao da će doći/prolaziti kroz moj grad ali nikako da se to definira. I onda, paf, pao je dogovor.

    Nažalost, bio je bez svoje polovice kao što sam bila i ja bez jedne svoje trećine jer je dotični tulumario noć prije. Ali moja druga trećina, malecka, koja je nezaobilazna na mojim kavama, bila je prisutna i skoro pa u prvom planu nakon što se vratila iz igraonice.

    Uglavnom, popili smo kavu, ja sam pojela štrudlu sa višnjama, on nije htio jer se valjda sramio, malena je pojela čokoladice..

    Razglabali smo o poslovima, o životu tu i tamo - našli neke zajedničke teme.. Ma razgovor je glatko tekao.

    Jesam li ga takvim zamišljala? Ne znam. Nisam očekivala ništa. Samo dobro druženje i tečan razgovor što sam i dobila. Doista je čovjek na mjestu.

    alokin74, sljedeći put ne dolazi bez svoje bolje polovice. Probili smo led i sada ima da bude familijarno druženje
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    E, a upoznao sam i Izabelittu.

    Da znate samo kako je zla uživo...




  9. #24

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, a upoznao sam i Izabelittu.

    Da znate samo kako je zla uživo...



    Tako je! Isijava zlom. I mnogo je glasna, i onako visoka i krupna prosto čo'ek se pored nje osjeća sitan.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #25

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, a upoznao sam i Izabelittu.

    Da znate samo kako je zla uživo...



    Sunflower: Tako je! Isijava zlom. I mnogo je glasna, i onako visoka i krupna prosto čo'ek se pored nje osjeća sitan.
    E, znate šta vas dvoje...?!

    Nije čudo što sam vas baš upoznala, kad se zlobom hranim...

    I ne čitajte dalje, jer uopšte nemam nameru da vas raspilavljujem!

    Prvi moj forumaški susret desio se prilično davno, a i vezan je za upoznavanje na nekom drugom forumu. Radi se o jednoj toliko miloj i zabavnoj vrtirepićki, koja je uspela da mi se neverovatnom brzinom uvuče pod kožu. Jeste da među nama postoji izvestan generacijski jaz, ali ona je opasno zrela za svoje godine, u nekim stavovima se ispostavilo da je bila zrelija i od osoba koje joj možda mogu biti roditelji. Usput je valjda shvatila da sam i ja, khm, mlađahna duhom, pa smo se našle. I ne samo što smo se našle, nego se i čuvamo već nekoliko godina. Činjenica je, da je njenom utisku o meni doprineo i moj moderan telefon, jer je pre toga mislila da u skladu s godinama imam neki balvan od mobilnog.
    Svaki naš privatan susret doneo mi je neku novu emociju, kao potvrdu da se zaista radi o pravom prijateljstvu. Ako mi je net dao zadovoljstva, među najvećim je moj kontakt, moje prijateljstvo sa Sun.

    Upoznala sam potom još dosta ljudi. I mnogo sam srećna što ni jedan od tih susreta nije bio promašaj, i što ih sve zaista osećam kao deo svog privatnog života, ništa virtuelno, ništa umišljeno, zamišljeno. Ne bih sve ovde sad da ih nabrajam, jer nisam sigurna ko i koliko želi da se o tim privatnim susretima ovde priča. Svima poručujem da sam vrlo raspoložena da se sve to može ponavljati i rasti. Poseban pozdrav mojim dragim Novosađanima.
    Ipak bih na svoju ruku, i bez pitanja, izdvojila mlađahnog Bazarova. Zbog tog poznanstva sam baš ponosna. Prepametna i beskrajno talentovana proboljševička banda, a lutka. To je nešto od onog u životu, što naprosto ne može da se kvari.

    A bilo je i jedno veče u Beogradu, nekako s proleća... I bio je jedan dugajlija, mahniti, tada tamo. Vodao me je po ulicama dok nisam spala s nogu, sve u nameri da baš nađe neki kafe koji je zacrtao, pa kvit. Sreća da smo ga našli, jer u protivnom ne bih ja te noći sela. Ok, tim izborom je pokazao da ima ukusa, iako se redovno posvađamo kad je o ukusima reč. Nažalost smo oboje ubeđeni da se o ukusima neizostavno mora raspravljati. Veče je bilo predivno, posvađali smo se samo 5-6 puta. Ostatak smo proveli sporečkani oko sitnica. Ostao je utisak da vrlo želim u životu da se svađam sa LH, zato što je iskreni skajvoker, i zato što... Ma, hajde, neću ipak sve da napišem, pa da mi se duva tu još godinama...
    Vrag odneo šnalu...

  11. #26

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    ...ispade da smo se svađali ko dva maniJaka...



    ...nego, zaboravio sam da kažem da je dotična gospođa lepuškasta, zgodnjikava, prepametna, ali ono što je definitivno izdvaja od ostatka sveta je taj neki urođeni damski način ophođenja. Ovo ne kažem da bi joj se nešto poltronisao, niti preterujem, čak se trudim da umanjim što god više mogu.




    P. S. A kad mi je poklonila Dečaka iz vode, shvatih koliki sam ja nepažljivi balvaN.

  12. #27

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    jedno vreme se nisam druzzila s odraslima. bilo mi lepo i spokojno s ljudima od tri - chetri godine... ove druge sam mogla podneti samo putem interneta... da nisu blizu, da ne dave i da ih mogu iskljuchiti chim mi dojade....

    al desi se u nekom ragovoru da mi neko poshalje sliku neke male shpice s balonom sundjer boba u rukama... koja radi tu i tu (u zemunu).... pa podjem jednom da vidim to poetsko mitsko biche....

    i docheka me najshiri osmeh koji sam ikad videla, oivichen mekim bebechim obrazima, natkriljen oooo gromnim treptavim okama.... i zaljubim se iz momenta u otelotvorenje chistoga duha....

    ... ostanem s njom nalakchena na shank nekoliko godina i steknem porodicu kakvu sam oduvek zzelela.

    ajlavju
    & underpaid......

  13. #28

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    susreo sam mnoge sa neta, neke i sa ovog sajta a neke sam prvo susreo pa onda pozvao ovde da se druzimo...
    kako stoje stvari susret cu jos neke osobe sa sajta, najvise sam mozda bash Novi Sad zanemario... no diskrecija mi ne da da navodim nickove... a ona jedna sto se danas nije javila na fon, pa hocemo gledati taj Dunav drugi put...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #29

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Prrrvi idee dedaaaa
    Kal_el
    Pozvao me da dođem i budem njegov gost. Dogovor pao...ja sjela u bus i pravac Novi Sad. Sačekao me na stanici...otišli na kafu, pridružio nam se Lav
    Ostalo je istorija
    I'm floating on air..

  15. #30

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Prvi forumaški susret... lepo veče u kom sam video brojne forumaše, ali provedosmo premalo vremena zajedno da bi smo se zaista upoznali... Utisci jako pozitivni, oni za koje sam verovao da su prijatne i iskrene osobe, to su pokazali i dokazali, a i oni drugi su me prijatno iznenadili... radujem se nekom novom susretu. Postoje još mnoge osobe s ovog forumakoje imam veliku želju upoznati, valjda ću im jednom "razbiti oklop"

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •