Čiju sliku nosite u novčaniku? - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 97
  1. #31

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Iako je slika u novčaniku uglavnom izraz ljubavi i privrženosti nekoj osobi, to i ne mora uvek biti baš tako. Nošenje slike može biti i alibi, pokušaj kupovina mirne savesti, ili manevar kako bi se odvratile sumnje (recimo supruge) od opskurnih i nedozvoljenih (švalerskih) aktivnosti vlasnika novčanika. Znam takve primere. Imao sam drugara koji je redovno i svuda nosio (i često pokazivao) fotke svoje supruge i dve ćerkice. Bio je ženskaroš ekstra klase. I većini svojih ljubavnica je pokazivao fotografije ostatka svoje porodice...

    Pre dosta godina sam posetio zimski vašar na beogradskom sajmu (valjda se tako to zvalo). U jednom trenutku se začuo glas spikera koji je preko razglasa pozivao posetioce koji imaju u novčaniku sliku svoje tašte, i dokažu to, da učestvuju u nagradnoj igri u kojoj je glavna premija bio (dal' auto, ili kolor TV, ne sećam se najbolje). Niko se nije javio. Izgleda da tašte nikada nisu bile popularne...

    Inače, mišljenja sam da slika u novčaniku i nije baš bitna. Važno je ona predstava o ljudima koju nosimo u svojim mislima i "srcima". Fotografije su ionako sam jedan uhvaćen tren, samo treptaj i uvek prošlost...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #32

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Upravo proverila sadržaj:
    mater, fotografija, jedan komad,
    sestra, fotografija tri komada (dobro, šta će mi tri?)
    ex, fotografija jedan komad (zatureno, stvarno je vreme je da se vadi odatle)
    moja malenkost kada sam imala dve godine, fotografija jedan komad (zaboravljeno da se vrati u album onomad)
    sestra (5 godina) & moja malenkost (2 godine), fotografija jedan komad (takođe zaboravljeno da se vrati u album onomad)
    ja, plašim konduktere na bekeljuši GSP
    ja, plašim organe reda i mira sa lične karte
    ja, plašim saobraćajnu policiju sa vozačke.

    A, kada smo kod slika iz novčanika, ima par godina kako jako ne volim kad nose moju. A nosi je mater. Jedared je u jednoj apoteci našla derana, naše čedo, fin, čestit, ma, idealan za zeta. Te se seti da traži neki lek kog baš nije bilo i sva se ražalosti što ga nema. Ali, zamoli ona derana da joj nabavi lek i javi kad stigne, a ona će poslati ćerku po to. I tup - vadi moju sliku iz novčanika, pokaže deranu i priupita: Mislim da je nećete zaboraviti, ali ako hoćete, mogu ja sliku i ostaviti vama.
    Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Poruku je izmenio Mish, 20.04.2009 u 23:08
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #33

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Hm, samo svoju. Na osobnoj, na vozačkoj, na ZET-ovom pokazu.

    Prije, dok sam imala stari novčanik, imala sam slike svoje curice (bar 5 kom), muža, sestre jedne, buraza, prijateljice.. Ali, mijenjanjem novčanika, slike su ostale u starom.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #34

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Od moje mille naravno

  5. #35

    14 Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Kikijevu - naravno.

    Mnogo zapisa - ''dopisa'', između tate i mene, na šarenim papirima. Poruke / podrške, koje samo mi razumemo.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #36

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Vec neko vreme ne nosim novcanik uopste. U doba kad sam isti nosio, u njemu nije bilo slika. Ne zato sto nema osoba koje su taj polozaj zasluzile vec zato sto, prosto, nisam stekao naviku da novcanik punim bilo cime osim novcem.


  7. #37

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Jednu bratovu i jednu sinovu, a pravim mesta za ćerkinu i to je to
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #38

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    E to je bilo bome jedno vreme hit. Mlađi smo bili, al' svi iste simptome. Kako se ko slika za dokumenta, povlastice, knjižice, registracije... eniting... dve potroši, a dve ostanu viška. I sad, ako si ispao super, imaš dve da uvaljuješ, a nekom uvek treba. Tako se merilo kao ko te koliko voli, kad smo bili klinci, pa sve neke drugarice i drugari... pa odeš na more, pa i tamo skupljaš neke slike, kao vezao si se nešto... pubertet...

    Sunce te jeblo.

    U jednom momentu sam imala štos kao kad sam skupljala Saru Kej

    A sad, sad imam potomka. I to ako sam ga prebacila uopšte iz novčanika koji mi je bio preozbiljan pa sam ga prosledila kevi skoro, ne mogu da se setim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #39

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Imam vise slika u novcaniku nego bilo cega drugog
    Za pocetak tu je cela uza familija, pa malo sire familije i pokoja drugarica i tek sad vidim da bi bilo lepo da u skorije vreme dodam jos koju....

    Te fotke nisu tu da bi ih nekome pokazivala, naprotiv tu su da ja dobijem blazeni osmeh s vremena na vreme kad ih pogledam . Svaka ima neku svoju pricu....
    Lako cu,ako je do mene.........

  10. #40

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    pomalo narcisoidno, ali nosim 4 ili 5 svojih fotografija...

    u ličnoj karti, vozačkoj dozvoli, službenoj legitimaciji, pokaznoj karti za gradski prevoz, propusnici za ulazak u firmu... uf, jesam li koju zaboravio
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #41

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    znaci i ja da dodam svoje slike iz vozacke dozvole i licne karte...a mislila da se ovo ne racuna


  12. #42

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Od Veverice
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #43

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    slike dečice, mužića i brata..i nekoga koga odavno više nema..

    i par dečjih karikatura mame..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #44

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Sad gledam naslov, pa mi sevne... koj bre još danas nosi novčanik bRez mobilnog? E u mobilnom se uvek nađe neka slička tuj ih imam.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #45

    Odgovor: Čiju sliku nosite u novčaniku?

    Ja se uvek trudim da imam uz sebe nekoliko slika Djordja Vajferta ))

    Ne, nije u pitanju pivo

    http://vukajlija.com/attached_images...000_dinara.jpg

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 20:04
  2. A kakav vi donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.01.2011, 09:16
  3. Kako ubaciti sliku/avatar?
    Autor Emmily u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 09:59
  4. Kako se nosite sa odlascima..!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 13.02.2010, 23:03
  5. Nosite li starke?
    Autor yige_gui u forumu Moda
    Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 20:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •